reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

to jest jakiś żart. Włączyli nam wodę i w kuchni jest ok, w łazience w umywalce też, a pod prysznicem tylko zimna :baffled: Wydzwaniałam do administratorki całe popołudnie, później napuściłam mojego męża, chociaż jest w pracy i co się okazało? Coś panowie w naszym pionie pokręcili z ciśnieniem, ale klucz od węzła ma dozorca, a do niego nie można się dodzwonić. Po prostu bym ich wszystkich rozszarpała
monisia, super wieśc
muniuś, łóżeczko może sfotografuję jutro, ale najpierw muszę wodę załatwić, bo drugi dzień nie mam zamiaru kąpać się w zimnej
jagna, ja też w majciochach po domu pomykam, ale nie mam też problemu żeby na basenie normalnie się wykąpać po tej chlorowanej wodzie i nigdy nie rozumiałam lasek, które w kostiumach kąpielowych brały prysznic.

Zmykam, bo Rafał wraca z pracy trzeba będzie coś zjeść.
 
reklama
No i nie ogarne fb i bb.
A więc jak już pisałam na fb. :-p
Dzisiaj wizyta była. Szyjka ładnie zamknieta. Ale mały dupką w dól i raczej juz sie nie obróci, więc cc mnie czeka... Ma 2200g wiec juz ładnie rośnie :) wszystko w najlepszym porządku, a nastepna wizyta za 3 tyg. Cesarke jak co prawopoobnie w pierwszym tyg marca bede miec. I mam sie oszczedzac, zeby akcja porodowa mimo ze nie powinna nie zaczela sie za szybko.
Mam nadzieję, że u pozostałych wszystko oki. Zmykam spac. Pa
 
Kamaa super :-D:-D
Alesia ja całe wakacje w domu w gaciach i staniku, tylko jak robię obiad to ubieram top, bo nie mam firany w kuchni i ludzi straszyć nie będę;-), a blat mam zaraz przy oknie. .
 
czekamy na pizze :-)
jagna, ja w wakacje praktykuję 2 częściowe kostiumy kąpielowe :tak:, a firan nie mam w całym domu

mnie ogólnie jest ciągle gorąco, gdyby nie fakt że nie mieszczę się w kurtkę wiosenną, to bym pewnie ją założyła. Uwierzcie, że ja chodzę pod zimówką w krótkim rękawku, bo nie wyrabiam z ciepła, a wieczorem nie mogę usnąć, bo mi gorąco, chociaż śpimy przy otwartym oknie.
 
Hej dziewczyny.
Mam mnóstwo stron do nadrobienia ale dziś juz chyba nie dam rady. Miałam intensywny dzień, meble Filipa juz gotowe więc musialam je umyć, poukładać rzeczy i poodkurzać. Meble mi sie bardzo podobaja zreszta małemu chyba też, zasnął bez problemu w nowym łóżku. Oto efekty:
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 40
  • 2.jpg
    2.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 38
  • 3.jpg
    3.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 50
Uff, dopiero co skończyłam prasować, aż mnie wszystko boli i mi bęben stwardniał :( a tak opadł, że jak siedzę na tronie to mam go między nogami :))))) hahaha :D rozkraczonymi ofc!
Spróbuję was doczytać, jak po drodze nie usunę, bo na kom siedzę :)..

Marcia - oglądałaś dziś Chirurgów? :) super odcinki :)

MałaMama - świetnie mu żeście pokoik urządzili! :) bardzo mi się podoba!
 
Sliczne meble.
A ja siedze czekam az dziecko sie ogarnie i zaraz do przedszkola. Oczywiscie zeby trzeba myc pol godziny, a sika sie godzine ;-)
 
reklama
czesc


wczoraj kwiczałam, ze qpy nie było, to już była 100000milionów razy, nie wyspałam sie tylko na tronie od 2 w nocy siedziałam...............wszystko mnie boli i jest mi niedobrze.......................


dziś Kurczaczka do przedszkola zawożę bo mam trochę załatwiania......a potem odpocznę, dobrze ze dziś wizyta.......

idę na szybka herbatkę i spływam na miasto i do labu i na cmentarz........u nas minus 10stopni ;-(

bb mi muli i nic nie doczytałam:confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry