reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

Dorotko faktycznie dwa tygodnie szybko miną ja jeszcze niedawno martwiłam się że jeszcze cały miesiąc muszę czekać a tu już tylko niecałe dwa tygodnie będzie ok tylko żeby dzidzie były chętne pokazywać co tam mają ;-)
 
reklama
Mi też się dłuży do kolenej wizyty do 13 czerwca, a 9 czerwca musze sobie jeszcze badanka zrobić
 
No mam nadzieje ze na polowkowym sie dzidzia ulozy dla mamusi pieknie i pokaze kim jest :-)
Polowkowe mam 16 czerwca ale 11 ide do innego gina i moze tam sie dowiem :-)
Nio zeby szybki to minelo :-)
 
dorota123456789 gratuluję zdrowego maluszka!:tak:
Super że masz same dobre wieści, a jeszcze tylko 2 tyg i poznasz kto taki tam u ciebie w brzuszku mieszka:-)
 
Jak milutko tutaj wejsc i poczytac same dobre wiadomosci:happy:

Dorotko Ty nie narzekaj ze USG połówkowe masz dopiero 13.06 tylko sie ciesz., ze juz za 2 tyg!:happy: Moze wtedy dzidzia bedzie mniej skrępowana;-)

JA mam kolejna wizyte u gina 17.06 i wtedy dopiero umowimy sie na to badanie... a mialam nadzieje ze teraz 27 sie ze mna umówi:sorry2: Na szczesie wiem chociaz ze nic zlego sie nie dzieje. Posluchalam bicia serduszka i tyle... juz siedze jak na szpilkach i sie doczekac nie moge tego USG:rofl2:
 
Jak milutko tutaj wejsc i poczytac same dobre wiadomosci:happy:

Dorotko Ty nie narzekaj ze USG połówkowe masz dopiero 13.06 tylko sie ciesz., ze juz za 2 tyg!:happy: Moze wtedy dzidzia bedzie mniej skrępowana;-)

JA mam kolejna wizyte u gina 17.06 i wtedy dopiero umowimy sie na to badanie... a mialam nadzieje ze teraz 27 sie ze mna umówi:sorry2: Na szczesie wiem chociaz ze nic zlego sie nie dzieje. Posluchalam bicia serduszka i tyle... juz siedze jak na szpilkach i sie doczekac nie moge tego USG:rofl2:

K@siek gdzie bylas jak cie nie bylo ????????????????????:szok:
Juz na glownym watku pytalam o Ciebie :-D
To masz tak samo jak ja ze nie umiem sie juz doczekac :-D

Czyli mialas wizyte ciesze sie ze jest oki :tak:
 
A oto moja dziewczynka zdjęcie zrobione 26.05
 

Załączniki

  • mybaby.JPG
    mybaby.JPG
    100,2 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Do góry