reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
dziewczyny życzę Wam żeby słonka ujawniły swoją płeć na usg
A u mnie dobre wieści po echu serca maleństwa, kardiolog stwierdził po dokładnych badaniach że "serce jak dzwon" , teraz czekam na usg żeby się dowiedzieć czy ta druga tętnica w pępowinie będzie widoczna i jestem dobrej myśli. Nie mogę Was dziś poczytać bo mam do jutra gości, jutro nadrobię :-)
Mirabelciu tak się ciesze-wierzyłam,ze wszystko bedzie dobrze Dzieki Bogu:tak::-) Pogłaskaj brzusio od e'cioci:tak:Tak się cieszę!
Majeczko zobaczysz super maluszka na ekranie.
To cudowne uczucie jak się patrzy na cud w brzuszku, owoc miłosci.
Mnie leciały łezki.
Magdzia na ostatnim USG ledwo co się powstrzymalam od płaczu-to jest najpiękniejszy widok... Owoc miłosci- to prawda:tak::-) Bardzo pragneliśmy i pragniemy naszego malenstwa1
MAJECZKO zycze ci aby dzidzia sie ujawnila :-)
Dorciu Trzymaj kciuki w poniedzialek-tak się cieszę,że jutro już czwartek! Aby do niedzieli. Ledwo,co wytrzymuje bo nie wiem,co u Maluszka-zresztą dziewczyny co jakiś czas pisza o usg...a ja juz nie moge:tak:
Wiecie, co zadzwoniła do mnie niedawno Renia-znajoma z Gratulacjami...powiedziała,ze jak mnie spotka to wyprzytula...Ale była też:wściekła/y:że jej nie powiedziałam osobiście...:szok:
 
kasiek na pewno będzie dobrze z szyjką, oszczędzaj się
dziewczyny życzę Wam żeby słonka ujawniły swoją płeć na usg
A u mnie dobre wieści po echu serca maleństwa, kardiolog stwierdził po dokładnych badaniach że "serce jak dzwon" , teraz czekam na usg żeby się dowiedzieć czy ta druga tętnica w pępowinie będzie widoczna i jestem dobrej myśli. Nie mogę Was dziś poczytać bo mam do jutra gości, jutro nadrobię :-)
No pieknie. Strasznie sie ciesze razem z wami ze maluszek zdrowy. Kolejne badania tylko to potwierdza:tak:
 
Mirabelko nie mogło byc inaczej, wspaniałe wiesci:happy:
A ja sie pomylilam i USG mam 25 (sroda) a nie 23 czerwca. Juz sie doczekac nie moge.
 
Mirabelka tylko słuchać psiupsiułek z BB to Ci prawdę powiedzą o zdrowiu Twojego malucha;-). Gratulacje.:-)

Kasiek to już nieługo to usg:tak:
 
reklama
Heh dziś lekarz :) Nie mogłam sie doczekac tego dnia....:D
Teraz moge powiedziec ze jestem SZCZESLIWA - nie dość ze w koncu poczułam ruchy , to moja dzidzia rośnie :)
Ma 382 gramy i ma około 17 cm i co najwazniejsze bedzie to chłopczyk :)
 
Do góry