reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
dziewczyny mam pytanko. jakiej firmy fridy do noska używacie u swoich dzieciaczków bo ja mam taką byle jaką a malutka ma katar i muszę kupić nowa.
 
a ja mam canpola i sobie chwalę :-pmam też katarek do odkurzacza i przy bardzo gęstym katarze gdzie aż słychać że dziecku furczy w nosie świetnie się sprawdza :tak:przy takim katarze buziią nie jesteśmy tak w stanie zassać, a katarek ściąga wszystko:-)
 
dzięki dziewczyny ja mam właśnie canpola i masakra a ten do odkurzacza to nie za bardzo wiem jak wyada ale ja nie mam normalnego odkurzacza w domu tylko centralny taki w ścianie czy do takiego też można to zamontować i gdzie to sie kupuje?
 
siega dzięki, na razie mąż kupił marimera i malutka toleruje go o wiele lepiej niż fridę, ale ten elektryczny też jest ciekawy, trzeba poszukać opinii o nim.

Co do plamień to ja od porodu do tej pory jeszcze plamię, lekko bo lekko ale plamię a tak to nic nie odczuwam innego.
 
Siaga ja dostałam pierwszy okres po jakiś 7-8 tygodniach od cc i zalewało mnie totalnie przez 3 dni potem 2 dni plamień i spokoj , teraz miałam już drugi okres i ten już nie był taki obfity za to owulację mam teraz tak bolesną , że szok - ból prawie jak przy okresie .
 
Siaga u mnie polog trwal 7 tyg potem bylo 4 dni przerwy i dostalam @. 2 miesiaczka byla masakryczna bo tak obfita ze balam się z domu wyjść bo co chwila musialam do kibelka biegać. Teraz juz jestem po 3 i ta już nie byla tak obfita. No i co do boli menstruacyjnych nic się nie zmnienilo. Teraz nawet jest jeszcze gorzej bo przed ciąża bolal tylko brzuch a teraz doszly jeszcze plecy . Nic innego jak ketonal nie pomaga....
 
reklama
Do góry