reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A to ja się nie chwaliłam:sorry2: W zasadzie to będzie to to samo co mój M robił czyli tzw. projektowanie specjalistyczne tj. wizualizacje kuchni, łazienek, sypialni, i innych pomieszczeń oraz projektowanie stron www. Ja w zasadzie jak mnie bardzo Szefowa wkurzy to się nie będę oglądała tylko się zwolnię i bardziej podszkolę w wizualizacjach i też będę robiła:dry:
 
reklama
A to ja się nie chwaliłam:sorry2: W zasadzie to będzie to to samo co mój M robił czyli tzw. projektowanie specjalistyczne tj. wizualizacje kuchni, łazienek, sypialni, i innych pomieszczeń oraz projektowanie stron www. Ja w zasadzie jak mnie bardzo Szefowa wkurzy to się nie będę oglądała tylko się zwolnię i bardziej podszkolę w wizualizacjach i też będę robiła:dry:
No to super:-) To życze powodzenia:tak:
A pewnie jak coś to zwolnisz i już
 
Witam!
No widzę, że dziś się dzieje na wątku bardzo dużo.

Przede wszystkim Ren OGROMNE GRATULACJE dla Ciebie i życzę samych spokojnych dni przez następne 9 miesięcy:-D

Maggie to bardzo niefajnie, że Igorek ma żółtaczkę. Ja się nie znam ale bardzo jest niebezpieczna taka żółtaczka dla maluszka? Mam nadzieję, że nie. Za to pięknie rośnie w siłę ten Twój synuś.

Patrysiu brawo dla Alanka:tak:

Kinia na pewno podjęliście dobrą decyzję ale zaglądaj do nas czasami:tak:
Paulinko jak tam poszukiwania samochodu?
Dziekuje bardzo :-)
Nawet znośnie chociaż na prawdę muszę sobie wykombinować jakąś nową pracę bo ta mnie już baba wkurza. Tylko, że u nas jest ciężko z pracą. Teraz czekam na pismo z GUS-u bo od 01.02 rusza moja firma właściwie to mój M będzie się tym zajmował ale firma będzie na mnie.
Powodzenia z rozkrecaniem firmy, przynajmniej tak jak mowisz jak sie wkurzysz to przynajmniej pomozesz mezowi;-)
 
A dziękuję w imieniu mojego M. W razie czego gdybyście chciały zmieniać wystrój mieszkania to zapraszam! Możecie też podsyłać znajomych:sorry2:
 
reklama
Paulinko projekcik zawsze możesz zamówić. A dla Was dziewczynki podejrzewam że byłaby jakaś mała promocja;-)
 
Do góry