reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam się w lutym!!!:-D
Kroczek a co robiłaś dobrego??:sorry2: Bo nie czytałam :sorry2: Daj przepis;-)
Kurczę... mówicie, że zima ma byc jeszcze w marcu... a ja na 6 marca mam termin porodu.. Myślałam, że już będzie coraz cieplej jak wyjdziemy ze szpitala..
Patrysiu a Ty mialas mierzona miednicę?:sorry2: Jak oni to robią?:sorry2: Mi nie mierzyli ale slyszałam, ze dziewczyny z innego forum będa miec mierzone i tak się zastanawiam czy i mi nie będą przed porodem czasem mierzyc..:sorry2:
Ah! I jutro mam wizyte u gina.. ciekawe co powie...
 
reklama
Cześć dziewczynki
Justyś trzymam kciuki za dzisiejszą wizyte:-)
Agniesiak i jutro za Twoją
:-)
Miłego dnia Wam życze:tak:
 
WITAM NIEDZIELNIE:-)
Dzisiaj był pierwszy spacerek Alanka:-) na krótko ale było fajnie bo i pogoda śliczna:-)
ale fajnie ze juz byliscie na pierwszym spacerku :tak:
...o kurcze to nie fajnie :-( bo my 19go marca lecimy do Pl na urlop i myślałam że będzie już choc troszkę ciepło a nie zapowiada się na to wcale... :-( ehhh
to zycze aby juz wtedy bylo ladniej i bardziej wiosennie niz zimowo:blink:
Dziewczynki danie wyszło super i pyszne było:-D
a jakby inaczej moglo byc ;-)
Witam się w lutym!!!:-D
Kroczek a co robiłaś dobrego??:sorry2: Bo nie czytałam :sorry2: Daj przepis;-)
Kurczę... mówicie, że zima ma byc jeszcze w marcu... a ja na 6 marca mam termin porodu.. Myślałam, że już będzie coraz cieplej jak wyjdziemy ze szpitala..
Patrysiu a Ty mialas mierzona miednicę?:sorry2: Jak oni to robią?:sorry2: Mi nie mierzyli ale slyszałam, ze dziewczyny z innego forum będa miec mierzone i tak się zastanawiam czy i mi nie będą przed porodem czasem mierzyc..:sorry2:
Ah! I jutro mam wizyte u gina.. ciekawe co powie...
czyli jeszcze troszke i dzidzia bedzie juz ;-) powodzenia na wizycie u gin, oby byly same dobre wiesci:tak:


a ja dzis bylam pierwszy dzien w pracy po chorobowym i bylo tak sobie
chaos w papiertach i nei wiedzialam o co biega z czym :dry: ale jakos zlecialo:sorry2:

bylam u gin ale jeszcze za wczas na cokolwiek kazala zrrobic badania i przyjsc za 2 tygodnie:sorry2:
 
Hejka

Ja nie mam weny cos pisac, dzisiaj musze robic prezentacje na Uniwerek co mam na srode do oddania, jutro i w srode znowu zajecia wieczorem a moj ma prawie wolne wtedy wrrr.... trudno zycie, ale podczytuje na biezaco jestem dosyc. :)
 
Hejka

Ja nie mam weny cos pisac, dzisiaj musze robic prezentacje na Uniwerek co mam na srode do oddania, jutro i w srode znowu zajecia wieczorem a moj ma prawie wolne wtedy wrrr.... trudno zycie, ale podczytuje na biezaco jestem dosyc. :)
powodzenia na zajeciach ;-) i oby udala sie ta prezentacja do oddania:tak:
 
O kurka dziewczynki a co tu takie pustki??:-)
Myślałam, że będe musiała nadrabiac a tu ciszaa:-p
Ide dziś do gina na 10;30 ciekawe co mi powie.. Dzis tak mnie to spojenie napierniczało, że ledwo wstalam do kibelka:wściekła/y:
 
O kurka dziewczynki a co tu takie pustki??:-)
Myślałam, że będe musiała nadrabiac a tu ciszaa:-p
Ide dziś do gina na 10;30 ciekawe co mi powie.. Dzis tak mnie to spojenie napierniczało, że ledwo wstalam do kibelka:wściekła/y:
Trzymam kciuki za wizyte


Ja robiłam rano obiadek i dlatego dopiero jestem:tak:
Miłego dnia
 
reklama
Hej
Gin wysłał mnie na ponowne badanie prolaktyny i to ona chyba jest przyczyną moich niepowodzeń. dostałam bromergon i clo kurację zaczynam za 2 tygodnie jak @ dostanę.Zobaczymy co to będzie.
 
Do góry