Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
a teraz
Własnie w tym tyg mielismy zaczac nasz urlop ale musimy poczekac az sie pozałatwia sprawy z domem bo to jest wazniejsze a wtedy to pewnie nie bedzie nigdzie nam sie chciało ruszac i opuszczac naszego domku
.

U mnie ok praca dom itp tak jak pisałam sprawy i mysli kreca wokoł nowego domu . Współczuje powrotu do pracy ale najgorszy pierwszy dzien a pozniej juz z górki . Do Pl nie wybieracie teraz ?Fleur witam
My na razie rozmyślamy i dyskutujemy.Bardziej poważnie będziemy myśleć po nowym roku
Jutro wracam do racy niestetya po wizycie gości odetchnęłam fakt
A co u Ciebie słychać?
bo ja maniaczka jogurtów jestem, pochłaniam je w mega ilościach
, co do słodyczy to jak zaczęliśmy sie starać o dzidziusia to ograniczyłam do minimum, a owoców jadam dużo i urodziłam synka
Więc nie wiem jak to jest. Ale bliżej staranek wrócę do tego tematu i poszperam trochę w necie, co bo zwiększyć szansę na córeczkę;-) 

Nie no, żarcik. 
Możemy się zamienić. Ja lubię ciepełko;-)U mnie właśnie przechodzi chyba jakas pompa deszczowa!!! Leje jak z cebra

Dla mnie ciężkie będą te 3 dni a potem weekend i znów praca...ale takie życieU mnie ok praca dom itp tak jak pisałam sprawy i mysli kreca wokoł nowego domu . Współczuje powrotu do pracy ale najgorszy pierwszy dzien a pozniej juz z górki . Do Pl nie wybieracie teraz ?