reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

maron - ulalala ,ale laska z Ciebie, a mężuś też niczego sobie :-p:-p:-p
zjola - wałki mam na brzuchu takie że można ciasto nimi wałkować :-D:-D:-D:-Dpod sukienką nie było widać :-p:-p:-p
dana - a cóż to za jabłko w avatarku, czyżby z własnego sadu ? no i ten blond jest świetny !!!!!!!!!!!!!!!!!!
phoenix - czy centrym to przy alejach? okolice ul. Lea? tam kojarzę jest chińczyk :-):-)Ja chwalę sobie dzielnicę w której mieszkamy, do centrum nie jest tak strasznie daleko, i spokój i cisza na osiedlu panują, zwłaszcza w weekend:tak:
mmona - ślicznotka, a bukiet taki jak chciałam ,ale pani florystka stwierdziła że do mnie nie będzie pasował, no i zrobiła inny , ale wcale nie żałuję bo piękny był:-):-) Ile Ty masz lat ?;-)
 
reklama
mmona widze, ze Ty tez skromnosc wybralas :-) cudnie wygladaliscie :-) i ten kwiat :-)
danao ale mi moja kumpele przypominasz :-) kurde wszystkie przyszle i terazniejsze mamuski na tym watku to same laski :-)
 
No to teraz mi się niezły bigos zrobił, bo Mmona by mi pasowała na Danę i odwrotnie :-D U Dany obecny kolor włosów mi się chociaż zgadza. No niczego sobie kobitki jesteście i że tak powiem młodzież.

Anastazja w takim razie dobrze się maskujesz:) To wszystko zależy od typu figury. Jedne mają cienkie odnóża i większy brzuszek, drugie brak brzuszka i konkretne kończyny. Ja należę do tych drugich. Rozmiar góry 36 a dołu 38. Najgorsze, że na takie figury spodni nie szyją. Tak się upchnę w nogawkach, to w pasie odstają na pół kilometra! Zawsze muszę przerabiać :(
 
anastazja1m - a ile mi dajesz wiosen?:-):-):-), bukiet od zawsze chcialam taki mieć i Pani florystka tez mi doradzila, że mnie wydłuży:) bo tylko 165 cm mam.
 
Mmona 27? A wzrost jest ok, czego chcesz? Ja mam 164 cm.

Dana no powiem, że mi w tym brązie się lepiej podobasz :tak:Zdecydowanie młodziej :-)
 
reklama
Do góry