reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
zdecydowanie za szybko piszecie :)))))))))))
a mnie się dana - podoba w jasnych :)))))))))))))))
zjola - Ja mam 160 cm i 68,8 kg :((((((((( wszystko mam w brzuchu, rękach i nogach , czyli wszędzie :))))))) może znajdę jakieś w miarę aktualne, albo zrobię sobie to pokaże :))
mmona - Ja myślałam że 26 i bym trafiła :)))))
 
reklama
cholera, ale tu same laski :-) no to i ja sie pochwale jak wygladam, zdjecia stare, ale jestem w pracy i tu na kompie nic nie mam :-(
Witajcie!!!!
Co do karmienia piersią to powiem Wam , ze póki się nie "posmakuje " tego uczucia to nie zarzekajcie się , że będziecie karmić krótko. Karmiłam 8 mscy i bardzo miło wspominam ten czas. Świadomie zakończyłam ze względu na to , ze mały ostro mnie podgryzał. I nie znam kobiety , która nie utraciłaby jędrności po karmieniu. Niestety , ale tak już jest :)
ja długo nie karmiłam i małe mam, ale mi sflaczały, no moze nie zupełnie obwisłe sa, ale nie takie kraglutkie jak kiedyś. A co do karmienia, to dla mnie przereklamowane. Moze dlatego, ze przeboje z tym miałam, ale ja żadnej szczególnej więzi i mistycznych uczuc z tym nie miałam. Bardziej, w zwiazku z dużą presją na karmienie, to poczucie winy jak skończyłam.
To wszystko zależy od typu figury. Jedne mają cienkie odnóża i większy brzuszek, drugie brak brzuszka i konkretne kończyny. Ja należę do tych drugich. Rozmiar góry 36 a dołu 38. Najgorsze, że na takie figury spodni nie szyją. Tak się upchnę w nogawkach, to w pasie odstają na pół kilometra! Zawsze muszę przerabiać :(
Jakbym o sobie czytała, ale aktualnie o rozmiar wiekszej :-) a najgorsze jest, że był taki okres dawno temu, że miałam dwa rozmiary różnicy, a wtedy to juz kompletna masakra :dry: a co do wymiarów, to obecnie 171 i 64 :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry