reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
Dziewczyny!

Mam prośbę . Czy możecie mi polecić jakieś fajne miejsce gdzie można się wybrać z dwulatkiem? Mam na myśli sale zabaw dla dzieci itp , najchętniej gdzieś w centrum lub okolicach. Szukam sprawdzonych miejsc, bo to nie sztuka znaleźć coś w internecie co fajnie się zapowiada tylko w reklamie.
Z góry dzięki!:tak:
 
Witam wszystkie Mamusie z Łodzi!

Ja mam nadzieję dołączyć do Was już za niecały miesiąc :) Narazie moje maleństwo siedzi sobie w moim brzuszku. Stanęłam teraz przed dylematem wybrania pediatry i mam nadzieję,że Wy mi kogoś doradzicie :) Mieszkam na Bałutach (okolice Zgierska, Łagiewnicka, Stefana), myślę o tej dużej poradni na Muraraskiej. Czy możecie polecić jakiegoś pediatrę stamtąd.

Pozdrawiam cieplutko :)
 
Cześć jestem mamą półrocznej Marysi, chętnie do Was dołączę, musze tylko nadrobić chociaz trochę zaległych postów żeby Was poznać:). Mieszkam w Łodzi na Retkinii.
 
Witajcie dziewczyny... Przepraszam, że tak tylko z doskoku i w dodatku w potrzebie. Pomagam koleżance- mamie znaleźć opiekunkę do 1,5 rocznego dziecka... tylko dorywczo.... Jeśli macie jakiś namiar na zaufaną osobę, to podajcie prosze na gg- 10464678, nawet jak mnie nie będzie, to odbiorę jak będę mogła.

Dziewczyna do tej pory sobie radziła, a teraz jej mama idzie na operację i nie wiadomo ani ile potrwa rekonwalescencja, ani w jakim stanie będzie.. czy w ogóle bedzie mogła opiekować się szkrabem... bo z tego co wiem, to stan jest nieciekawy.... Oczywiście chodzi o Łódź....

Pozdrawiam Was cieplutko.
 
Dziewczyny!

Mam prośbę . Czy możecie mi polecić jakieś fajne miejsce gdzie można się wybrać z dwulatkiem? Mam na myśli sale zabaw dla dzieci itp , najchętniej gdzieś w centrum lub okolicach. Szukam sprawdzonych miejsc, bo to nie sztuka znaleźć coś w internecie co fajnie się zapowiada tylko w reklamie.
Z góry dzięki!:tak:

Polecam figloraj na Tatrzańskiej:
Figloraj - Szymonek Ancymonek (ul. Tatrzańska 42/44, 93-223 Łódź)
Jest naprawdę na poziomie, duży, ze specjalną sekcją wydzieloną dla małych dzieci i jest tam czyściutko. Ja lubię tam jeździć ze swoim synkiem :) mimo, że mam do niego kawał miasta do przejechania. Wszystkie bliżej mnie były raczej mocno zdezelowane.
 
dziwczyny poszukuje dobrego fryzjera :-)
takiego od ktorego wychodzicie zadowolone a wlosy sam sie ukladaja po myciu :-p:-)
ktory "widzi" fryzure potrafi ja dopadowac do twarzy :-p
 
dziwczyny poszukuje dobrego fryzjera :-)
takiego od ktorego wychodzicie zadowolone a wlosy sam sie ukladaja po myciu :-p:-)
ktory "widzi" fryzure potrafi ja dopadowac do twarzy :-p
Hej ja wlasnie dzisiaj wrocilam od fryzjera ,mojego,sprawdzonego,oczywiscie jak dla mnie. Nie wiem naj akiej ulicy on ma zaklad, zadzwonie jutro do niego i poprosze o adres. Scinal mi wlosy pierwszy raz w pazdzierniku i powiem ci ze pierwszy raz bylam na 100% zadowolona z efektu. Nie jest tani ale jak wchodzisz do jego zakladu widac juz renome,salon pierwsza klasa, a on sam potrafi doradzic, powiedziec w czym i jak bedzie ci dobrze.
 
reklama
Do góry