reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
zaraz na zumi sprawdze gdzie ta ulica jest i tam sobie podejde i sie spytam co i jak.
Dziewczyny jesli ktoras planuje remont to moge z czystym sumieniem polecic mojego M.
Nie tylko dlatego ze z nim jestem ale powiem wam ze pierwszy raz widzialam ze jak ktos gladzie kladl to sciana byla taka gladka, az oczy wielkie zrobilam. Pokazalabym wam zdjecia stiuku ktorego moj M robil ale poki co zdjecia nie chca sie zaladowac.
Poki co robi u kogos ale chcialby zaczac sam na siebie robic a pierwszy krok najtrudniejszy
 
Cześć dziewczyny :)
Fajnie, ze się ciepło zrobiło, prawda? My z Amelką cały weekend spędziłyśmy na podwórku praktycznie. A wczoraj myślałam, zę padnę ze śmichu. Miałam sesję plenerową 2-miesięcznej dziewczynki. Jej tata to kolega ze studiów mojego męża, więc Piotrek stwierdził, ze bierzemy Amelkę i jedzie z nami. Bałam się, ze będzie Amelka przeszkadzać, bo ona ogólnie nie pozwala za bardzo na moją interakcję z innymi dziećmi. A ona tak mi pomagała pięknie, a co chwila mówila: mamo, ja sobie podejdę bliżej, ale nie będę Ci przeszkadzać. Taki fajny to weekend był.
Mam nadzeję, ze następny będzie równie słoneczny, chyba ma być upał z tego co widzę w pogodzie, więc cała nasza:-)

Pozdrawiam

SUPER PROMOCJA NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ CIĄŻA/NOWORODEK
 
Cześć mamuśki przyszłe i obecne. Widze że troszke jest nas z łodzi. ja tez się melduję choć troszkę późno :-D
 
Dziewczyny szukam źłobka polesie koziny lub centurm ze wskazaniem na koziny. Choc i tak będe ją wozić.
 
ja tz mieszkam na gornej, ale w czwartek jade do lekarza a tam mam rodzicow i bede na balutach.

poza tym pytam bo wszystkie tylko mowia o tych spacerach a jak jest ladnie to i tak nikogo nie ma. ja dzis co prawda nie moge bo nie mam wozka, ale jutro, albo w pt do poludnia. Ogolnie w domu siedze
 
reklama
Ewafoto mozesz mi napisac ile dokladnie by kosztowałą u ciebie taka sesja zdjeciowa maluchasamego i z mama i tato. ile zdjec to by było i jaka cena. Tak sie zastanawiam czy nie zrobic sobie czegos takiego, nie mamy zadnych zdjec prawie razem wszystko jest na komórce.
 
Do góry