reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

hej hej!

my niedawno wstaliśmy i szykujemy sie na spotkanie ;D

mam nagzieję, że wszystkie dotrą!

Agawa nie martw się - to nie będzie ostatnie nasze spotkanie więc jeśli dziś nie dasz rady to zobaczymy się następnym razem!
 
reklama
My też już szykujemy się na spotkanie. ;D

Nie będę miała co prawda balonika, ale przynajmniej was rozpoznam bez trudu. :laugh: Acha ,zamierzam wziąść ze sobą aparat , więc fotoreportarz będzie zapewniony.

Kurcze wiecie co , normalnie mam lekką tremę , jakbym się conajmniej na randkę wybierała. ;)

Do zobaczenie o 11 w Manufakturze. Spotykamy się na rynku przed wejściem do sali zabaw dla dzieci?
 
Jak coś pokręciłam to mnie poprawcie. :laugh:

Agawa!

Nie przejmuj się napewno spotkamy się jeszcze nie raz. Przykro mi że ciebie nie będzie , ale to przecież niezależne od ciebie - siła wyższa.
A z tym spotkaniem samych mam to też bardzo fajny pomysł, ja jestem za.

Dużo zdrówka dla Julci! Ucałuj ją od cioteczek z BB.
 
Dziewczęta Wy moje Kochane! Dzięki za słowa otuchy :)
W zasadzie mogłbym przyjechać sama ale nie mam z kim Julci zostawić :( Robert od rana pracuje..

Kurcze, czy takie rzeczy przydażają się tylko mnie? :( Chyba nabroiłam w poprzednim życiu :(

A może założymy sobie pokój do czatowania np. "Mamy z Łodzi - BB"? i umówimy na jakiś dzień aby ze soba pogadać "na żywo"?

Naprawdę żałuję, że dałyśmy z Julcinkiem plamę..

Pozdrawiam serdecznie - bawce się dobrze - czekam na zdjęcia padiqq :)
 
Agawa nie tylko tobie się przytrafią takie rzeczy!!!! Strasznie mi głupio dziewczyny ale ja też nie dam rady. Byliśy wczoraj w Katowicach cały dzień i obiad zjedliśmy w shfinksie(czy jak to sie tam pisze) i mój kurczak był chyba nieświerzy!!!! całą noc biegaąłm do wc i jeszcze mnie kręci :( nie dam rady. przykro mi.
 
Zżera mnie ciekawość jak przebiega "zlot".. dziewczyny - napiszcie szybciutko kiedy wrócicie jak było i czy uzgodniłyście wstępnie termin kolejnego spotkania - tym razem ubezpieczę się na te okoliczność i przywiozę do Julci moją mamę - tak dla spokojności ;)
 
reklama
Oświadczam iż pierwsze spotkanie łodzianek z BB zakończyło się.

Odliczyły się następujące mamusie :
- ze stycznia 2006 : Nausea, Abi, Magialenna i ja

oraz Irlandia i Ulik

Było superatowo, mamy dużo fajnych fotek , którymi koniecznie musimy się powymieniać . Ja swoje, jak tylko poddam obróbce ,wrzucę na forum i wszystkim chętnym mogę też wysłać na emaila.

Nastepne spotkanie bez dzieciaczków , termin do ustalenia. ;D
 
Do góry