reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

padiqq,
Czekamy na fotki!

i obszerniejszą relację ze spotkania ;) :)

Bardzo żałuję, wierzcie mi :(

Julka taka sobie - temperatura oscyluje wkoło 37 stopni - wole ja dednak przyetrzymać w domu 2 dni nim pójdzie do przedszkola bo potem miałabym 2 tygodnie siedzenia na zwolnieniu..

Wystarczyły 3 chłodniejsze dni i wiele osób chrząka i katarzy - łacznie ze mną - mam katar. W domu przez te dni było tak zimno, że dogrzewałam farelką..
A u was jakieś straty? ;)
 
reklama
hej :)
potwierdzam - było baaardzo miło :D
żałuję tylko, że mi dziecię urządziło histerię i że nie mogłam spokojnie pogadac tak jak cała reszta...
mam nadzieję, że nie wyszłam na mało sympatyczną :( jesli tak, to wybaczcie - byłam zgrzana i zła ;) zresztą za rok same zobaczycie jak to bywa z takim prawie-dwulatkiem :p

następnym razem spotykamy sie bez dzieci, a jesli z dziecmi to ja biorę mamę albo męża do opieki ;)

anyway - fajnie jest wiedziec jak wyglądacie :)
 
Dziewuszki ciesze się że zlot był udany. Przepraszam za niestawiennictwo ale jedziemy dzisiaj na wesele i to do Łęczycy, mamy jeszcze kilka rzeczy do zrobienia. Planowałam przyjść ale nie starczyło czasu. Pozdrawiam Was serdecznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :)Duża Bużka dla Wszystkich Łodzianek
 
Ulik!

Ostatnia rzecz jaka mogłaby przyjść mi do głowy na twój temat to ,że jesteś mało sympatyczna.  Cieszę się ,że mogłyśmy się poznać.
Trudno wymagać od twojego synka żeby siedział w jednym miejscu i tak był grzeczny.

Buziaki dla twojego smyka.
 
no to dobrze :)

Agatko B. ja uważam, że bardzo dobre. możliwe, że z wojtkiem byłby mniejszy problem w parku, ale wcale niekoniecznie. dla mamuś z mniejszymi dzieciaczkami chyba lepije w MF niz w parku - spokojnie karmiły piersią, przewijały, miałysmy gdzie usiąśc i nikt nam nie przeszkadzał :)
 
to super :D bardzo załuje ze mnie nie było, gdyby spotkanie było na 16 lub 17 to bym przyszła ;) bo juz lepiej się czuję, no ale mówi się trudno. NAstępnym razem nie nawale, ale bez Zuzi sie nie ruszam ;)
 
Faktycznie dziś pogoda dopisała i mogłybyśmy spotkać się w parku.

Minusem Manufaktury są tłumy ludzi i to ,że jest tam dość głośno. My jednak znalazłyśmy przytulne miejsce , gdzie nikt nie zakłócał naszych pogaduszek. Było wygodnie , spokojnie i cicho.

Bardzo się ciesze ,że was poznałam mamuśki i czekam na następne spotkanie w jeszcze szerszym gronie. ;D
 
reklama
Do góry