reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Piękną gwiazdę przed nadchodzącymi świętami,

Niosę Tobie razem z życzeniami,

Niech się spełni Twe marzenie,

W nadchodzące Boże Narodzenie,

Jeśli taka Twa ochota,

Sprawię aby była gwiazdka złota,

Bo gdy widzisz spadającą z nieba,

Nie wypada nic innego, marzyć trzeba!

Jedna gwiazda drugiej gwiazdce zamrugała,

I choineczka świeci cała,

Każdy wie że marzyć trzeba,

Każdy chce tej pięknej gwiazdki prosto z nieba!


http://lecimyzzyczeniami.pl/pl/zyczenia/1fc9fc156bd3309da2ac6e09580cbcd7
 
reklama
Mi te swieta przez palce przeleciały.Jedno wielkie żarcie tylko
My na szczęście jestesmy wszyscy zdrowi
Ja tylko czekam by ta zima szybko mineła bo doskwiera mi bark ciepłych słonecznych dni
 
Hej dziewczyny,

swieta swieta i po swietach :) teraz czas na wyprzedaze, ja moge poszalec bo jestem w ciazy i potrzebuje troche nowych rzeczy dla dziecka, nie wszystko po Amelce sie nadaje, niektore plamy nie zeszly. No ale musze sie tez pilnowac zeby za duzo tego nie nakupowac, bo dzieci, zwlaszcza niemowlaki tak szybko rosna... :)
 
Ewa oj ja tez tak mam ale mnie tylko powstrzymuje ograniczenie finansowe.Ale przerażają mnie te tłumy w centrach teraz:eek:
Ja sporo dostaje od znajomych więc też nie musze martwić ;-)
Witaj Marzen32
A ja u Was trzymacie się zdrowo bo ja na około słysze że wirusy szaleją.My na szczęście się mocno trzymamy.Jedynie synkowi się katr przyplątał ale to taki u niego prypadek jak mu zeby idą i czekamy na górne trójki.Ciesze się że tylko katar jest bo wczesniej kończyło sie antybiotykiem:eek:
 
hej, dziewczyny
mnie tez ograniczaja finanse no i brak miejsca w szafach, a poza tym Uśce trzeba łóżko zmienic powoli...macie może jakieś fajne do polecenia dla 2 - latki...odwiedziłam kilka sklepów w Łodzi i nic mi w oko nie wpadło. Zastanawiam się tez nad rozmiarem materaca czy 80x160 czy moze 90x200, tylko ona chyba zginie w tym łóżku...
Musimy zmienic bo łóżeczko ma juz otwarte, bo nam zaczęła wychodzic górą...no i teraz prze 5 rano słysze tup-tup i mi się gwiazda ładuje obok...ja ja odprowadzam a za 5 minu znowu. Mam nadzieję, że jak dostanie swoje "dorosłe" łóżko, wybierze sama pościel to będzie chciała tylko tam spać.
ehhh te dzieci
pozdrawiam was i trzymajcie się cieplutko:-)
 
Czesc Dziewczyny:-)
jakis czas temu udzielałam sie na tym watku ale nie wiem czy pamietacie:zawstydzona/y:;-)
mam nadzieje ze nadal bede mogla z Wami pisac:-)
 
reklama
Do góry