reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

halo MAMUSKI. wlasnie wpadlam na to forum calkiem przypadkiem szukajac czegos w sieci. mieszkam w peterborough juz 4 lata a od 4 miesiecy jestem mama malej Majeczki. az ciekawa jestem czy spotkalyscie sie juz na ta kawe?:-) pozdrawiam serdecznie
 
reklama
A my nadal czekamy na odpowiedz z pracy i z decyzja czy sie przeprowadzamy w Wasze strony....mam juz coraz mniejsze nadzieje bo cos zaczynaja krecic...:crazy: najgorsze, ze przy tym calym kryzysie nie mozemy sie o tak poprostu spakowac i przeprowadzic jak moj maz nie bedzie mial zapewnionej pracy...szkoda, bo juz sie nastawilam ze wkoncu wyniesiemy sie z tego Londynu...pozdrawiam Was dziewczyny, jak cos sie zmieni to sie odezwe...:-(
 
Witam!! to daj znac jak bedziesz cos wiedziec my z niecierpliwoscia czekamy na odp. a julka juz sie cieszy na nowa kolezanke:)

Madzia30 na kawke sie dopiero umawiamy a co chcesz sie dolaczyc?? ja serdecznie zapraszam....

i ciesze sie ze nasz watek sie powoli rozkreca i serdecznie zapraszam kolejne mamuski.......pozdrawiam
 
hej, to znowu ja:-):-) z kolejna data....16 lutego powinno sie rozstrzygnac ostatecznie czy sie przeprowadzamy...to moja rocznica slubu wiec mam nadzieje ze ta zbierznosc dat pomoze i wkoncu bedzie wszystko jasne :confused:
A tak poza tym to jak u was z pogoda?? hahaha, bo tu w Londynie, w poniedzialek jak wszystko zasypalo, to krotko mowiac prawie sie posrali, do godziny 2 pm wszystko stalo, metro, autobusy, 15 cm sniegu i panika, rozumiem ze dla nich to nie jest normalna rzecz, ale strasznie zabawne bylo patrzec jak ludzie na ulicy bawia sie sniegiem jak dzieci :baffled: a kolejne opady maja byc w weekend.....nam polakom snieg nie straszny wiec pewnie Peterborough funkcjonowalo o wiele lepiej niz stolica..?? pozdrawiam!!!
 
A tak wogole to widze Madziulka, ze twoja pociecha chyba niedlugo konczy roczek, wiec Wszystkiego Najlepszego dla Julki!!!:-):-)
 
Czesc lulu84!!W Peterboro padalo w czwartek i tez wielka panika,szkoly zamkniete,ludzie stali w korkach nie mogac dojechac i wrocic z pracy,teraz jest dobrze ,ale podobno snieg ma sypac w nocy z niedzieli na poniedzialek.Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ,ze kiedys sie wszystkie spotkamy ,wraz z naszymi pocieszkami.
 
:)
ma_dzi_ulka na kawe to zawsze ale na bardzo goraca patrzac na to co za oknem:) lulu84 czytam o planowanej przeprowadzce i moze lodka bedzie potrzebna, dzis z malenka na szczepienie sie madra piechota wybralam i jeziorko w butach przynioslam, chodnikami hampton rzeka plynie:) koniecznie trzeba bedzie zaopatrzyc sie w angielskie kwieciste gumiaczki:) pozdrawiam mamuski i pocieszki!
 
reklama
Czesc Wiki-i-Mama:)

Madzia30, u nas tez leje, ale patrzalam na prognoze i od czwartku ma byc niby slonecznie....:confused: czyli zapewne troche slonca w dzien i deszcz w nocy :baffled: co do przeprowadzki to moj maz ma drugie spotkanie w czwartek i wtedy powinno sie wszystko wyjasnic, wkurza mnie juz troche to czekanie........
 
Do góry