reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Witam goraco Wiki i mame:) ciesze sie ze kolejna mamusia nas odnalazla:)

W peterborough juz nie najrzej ale mogloby byc troche cieplej!!!! Ja mam szczepienie malej 16 i mam nadzieje ze bedzie ladna pogoda w koncu:)
lulu84 wielkie dzieki za zyczonka:* Julka skonczyla roczek w sobote i tak jakby sie postarzala hihi imprezka byla, dzieciakow pelno, prezento tez wiec dla malej poprostu 7-me niebo:) a w niedziele miala chrzest wiec tez pozniej rodzinna imprezka i same prezenty wiec dzien po dniu zbirala:)
madzia30 to kiedy sie na kawke umawiamy?? i czy reszta mam sie pisze??
teraz pozdrawaiam i ide sie wykapac i spac bo jutro znowu do pracki....wielkie buziaki dla maluszkow!!
 
reklama
Czesc wam calkiem przypadkiem weszlam na ta strone i jak juz sie tu znalazlam to dlaczegoby nie skozystac i nie poznac kogos? Dziewczyny i co wy na to ze znow pada snieg :)szkoda bo moznabyloby sie spotkac gdzies w parku a tak nie dosc ze zimno to jeszcze chlapa :(
 
Witam!
Teraz na szczescie juz topnieje snieg i jest juz troche lepiej!!!! nie ma az takiej chlapy jak byla, przejsc sie przeciez nawet niedalo!! ja mam dzis wolne i wybieramy sie do kina w te walentynki....puki jest moja tesciowa to zostanie z mala wieczorem!!:) a wy pracujecie?? bo ja po pracy to jakos niemoge sobie na nic czasu zorganizowac, jestem w domu po 18 i juz nie mam nigdy na nic ochoty! kapie mala, sprzatam, gotuje i wiecznie to samo...moze wy macie jakies pomysly na jakies zajecie popoludniami?? i mam jeszcze pytanko?? chodzi ktoras z dzidzia na basen?? ja chce sie wybrac ale nigdy nie mam z kim a po za tym mam obawy co do chlorowanej wody i jak mala na to zareaguje??
oki troche sie rozpisalam.... przesylam buziaki dla dzieci...a dla mamusiek pozdrowionka!
 
:) zimnoooooooo i paskudnie fuj:)
lulu84 to juz chyba wiesz czy moze dalej testuja twoja cierpliwosc?:) a reszta gdzie sie podziala haloo:)!!
 
o ja niemadra napisalam pol i juz pisze druga polowe:) ma_dzi_ulka to twoja panna jeszcze troche i na studia pojdzie;) ja mam macierzynski huraaaaaaaa i dzieki temy kto wymyslil ze tutaj trwa tak dlugo:) jeszce kilka miesiecy slodkiego nierobstwa:) nasza majka tez zaliczyla chrzciny 1 lutego i chyba wyniesiemy sie do garazu bo brakuje miejsca dla nas po rozlozeniu tego calego majdanu ktory ma plus tego co jeszcze dostala:) ma_dzi_ulka moj maz mnie goni na basen bo byl kiedys i widzial jak te malenstwa tam baraszkuja i mowi ze super. podobno woda ciepla zeby im male dupki nie zmarzly. moja majka uwielbia sie pluskac w wodzie choc nie porownuje wanienki z basenem:) ona ma dopiero 4 miesiace z haczykiem a ponoc takie male do 6 mca maja jeszcze naturalnie zachowany odruch zeby buzke w wodzie zamykac. jak znam zycie to zanim sie wybiore bedzie po odruchach:) ja sie chetnie poruszam tylko ta pogoda zniecheca do wylazenia z lozka. moze jak slonko zaswieci i troszke pozytywnej energi dostane sie umowimy na to pluskanie:) samej tez mi sie nie usmiecha. pozdrawiam. WIKI-I-MAMA spacery chetnie tylko nich to paskudztwo stopnieje:) ja to sie rozpisalam;)
 
hej dziewczyny!!
teraz ja sie troche rozpisze...:) nie chce zapeszac bo jeszcze moj maz nie ma kontraktu w rece, ale na 99 procent przeprowadzamy sie do Peterborough!!!!!!jeszcze nie wiemy czy przeniesiemy sie w marcu czy na poczatku kwietnia:)))ale super!!

co do macierzynskiego, to trzeba przyznac ze mozna tutaj sobie spokojnie z dzidzia posiedziec, ja mam to szczescie ze dzieki mojemu mezulkowi nie musialam wracac do pracy po urlopie i moge byc z mala nadal w domu:)

co do basenu to ja mysle ze to super pomysl. Ja mam malego szatana w domu, wszysko doslownie fruwa w powietrzu i spokoj jest jedynie jak Emilia spi (chyba miala byc chlopcem hehe) i dla niej woda bylaby swietnym miejscem na wyladowanie energii:) sama kiedys szukalam basenu dla takich malych dzieci i znalazlam ta stronke: http://www.littleswimmers.com.uk i tam mozna znalezc wlasnie taki basen przyjazny bobasom na terenie uk, w waszej okolicy podaja tylko jeden ktory jest w Whittlesey...ale dlatego ze ja kompletnie nie znam Peterborough to sie nie wypowiadam:) tak czy inaczej ja z Emilia jestemy chetne:) na wspolne spacerki, spotkania przy kawce itp.rowniez
pozdrawiam!!!!
 
lulu84 ja jeszcze we wczesnej ciazy dostalam od swojej poloznej ulotki o zajeciach aerobiku dla ciezarnych - z ktorych po 10h pracy raczej nie chcialo mi sie juz korzystac)- i jak to wygrzebie to napisze bo tam na bank bylo cos o malych swimmerkach:) musze zreszta spytac meza gdzie to zjawisko ogladal:) pozdrawiam i uciekam spac:)
ps. hampton jest bardzo przyjazne rodzinkom z dziecmi:) dla tych bardziej rozrywkowych moze troche nudne ale mysle ze to i dla nas lepiej:)
 
Madzia30, pewnie ze lepiej:)) ja to bym wogole mogla na wiosce mieszkac z kozami i krowami ( moze nie doslownie) zeby tylko spokoj byl i zeby dzieciak mial sie gdzie wylatac. Jestem z Bydgoszczy, takze do Londynu to jest malenstwo, a poza tym mieszkam (lam) na obrzezach miasta kolo lasow i rzeki wiec mam juz dosc tego wielkiego skupiska ludzi, pubow, korkow, brudu w nosie po jezdzie metrem i wogole chce gdzies gdzie jest spokojniej, a jesli jeszcze jest to dobre miejsce dla dziecka, to mi juz wiecej nie trzeba :) tu gdzie teraz mieszkamy nie jest zle jak na Londyn, ale to nadal Londyn....
mam jeszcze pytanko: czy biblioteki w hampton czy okolicy maja zajecia dla maluszkow - baby bounce lub podobne?? bo ja ostatnio zabralam mala tutaj na takie spotkanie i byla zachwycona, nie mamy tu zadnych znajomych z malymi dziecmi wiec to dla niej okazja sie wybrykac z innymi dzieciaczkami. Pozdrawiam:-)
 
reklama
lulu84 i inne zainteresowane mamusie sa organizowane spotkania dla mam z peterborough i tam dzieci szleja razem jak tylko moga:) sa one w piatki o 17:30 ale adresu wm nie podam bo usze sie upewnic gdzie to jest. ja sie tam wybieram juz od miesiaca i caly czas mi cos wypada:)
dzi ide do pracy na 14 bo bylam z mala na szczepienia ale i tak jej nnie zaszczepili bo troche jeszcze chora jest:(
co do basenu w Whittleseyto wiem gdzie jest bo moja mama mieszka nie daleko ale nigdy tam nie bylam!
dziewczyny mam jeszcze pytanko.... od jakiego wieku dzieci moga pic takie zwykle mleko ze sklepu? bo chcialam malej kakałko zrobic z takiego mleka i niewiem czy moge i robe z modyfikowanego jak narazie... moze ktoras sie orietuje to czekam na odp:)
pozdrawiam
 
Do góry