reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Oj troszke dawno tu nie zagladałm

Corcia chowa mi sie dobrze wazy juz 3200g,teraz jestem na etapie jezdzenia po specjalistach z racji ze to wczesniaczek:tak:


Pozdrawiam wszystkie Wrocławianki i ich pociechy
 
reklama
Słodkie są takie maleństwa.Na moja córke zaraz po urodzeniu patrzyłam jak na cudo i nie mogłam uwierzyć że moje.Cudownie wspominam czas porodu bo to niezapomniane przezycie .Zanim sie obejrzymy nasze malenstwa zaczynaja biegac ,mówic ,ach słodki ciezar.Najgorzej tylko jak choruja
 
Cześć Dziewczynki!
Na tym wątku jestem nowa, ale też jestem z Wrocławia :-) 15 kwietnia urodziłam w Trzebnicy (super szpital!!!) córeczkę Alusię, ale teraz zastanawiam się nad zmianą lekarza ginekologa i byłabym wdzięczna gdybyście w miarę możliwości zaopiniowały mi lekarzy z Medicoveru :-) Podaję listę:
Robert Gizler
Aneta Kos-Położyńska
Robert Mydłowski
Jarosław Papież
Tomasz Zajdel

Dodam, że oprócz fachowości interesuje mnie emocjonalne zaangażowanie w pacjenta, tzn. żeby lekarz nie był miły jedynie na wizytach, ale jeśli się wyląduje w szpitalu, to żeby nie traktował jak by człowieka w ogóle nie znał.

Pozdrawiam Was cieplutko i życzę dużo zdrówka i uśmiechu :-)
 
Co to jest ten Medicover i gdzie sie miesci ?Ja tez szukam dobrego lekarza i byłabym wdzieczna za informacje drogie Panie :tak::tak:.
Mimimu gratuluje serdecznie córeczki,na jakich lekarzy trafiłas? Przy moim porodzie byli dr.Miturska i dr.Halama i dwie młodziutkie położne które były naprawdę super
 
Gosiu ja trafiłam na dr Paslavskiego - bardzo sympatyczny i bardzo ładnie mnie zaszył :-) - musiałam być nacięta. Miałam jeszcze położną - Małgosię - super babka. Miałam w sumie szczęście bo byłam jedna na porodówce, ale myślę, że nawet gdybym nie była to i tak by było spoko. A Medicover to jest takie centrum medyczne na Grabiszyńskiej i ja tam chodzę, bo mam tam wykupiony abonament z pracy, ale z tego co wiem, to lekarze z Medicoveru przyjmują też w innych miejscach, a nie jestem pewna czy przypadkiem Medicover się nie ograniczył teraz tylko do pacjentów abonamentowych - ale głowy nie dam.
A kiedy urodziłaś i czy chłopca czy dziewczynkę i czy miałaś cesarkę czy rodziłaś naturalnie?
Pozdrawiam!!!
 
Mimimu nie znam osobiscie lekarzy z Medicaveru ale na forum często pojawia sie Nazwisko Papież, moze spróbuj do niego:-) poza tym mozesz wejsc w watek złota lista i tam znajdziesz Wrocław i rózne opinie i nazwiska. Pozdrawiam
 
Mimimu dzięki za informacje nie wiedziałam ,że jest coś takiego jak pacjenci abonamentowi
.Ja rodziłam w czerwcu 2004 r a wtedy brakowało miejsc na oddziale położniczym.Np jedna położna w nocy odbierała dwa porody jednoczesnie .bo szpital zrobił redukcje etatów.Szpital ok. ale moim zdaniem za mało lekarzy i położnych co widac najbardziej w nocy .Leżałam tam trzy dni przed porodem więc zdążyłam się przyjrzec. Ale od mojego porodu mineło już 3 lata wiec mogło sie tam sporo zmienic.A ordynatorem jest dalej dr.Halama,poznałas moze dr. Miturska ?
:-):-)Mam 3-letnią córeczkę Martynkę ,urodziła sie 2czerwca 2004 i ważyła 4.020kg.Rodziłam naturalnie(9 godz) z nacinaniem potem rana pare dni pobolewała ale szycie ok.
A u Ciebie ile trwał poród? Masz swieże wrażenia bo u mnie to już troche mineło

Bara znasz może jakis dobrych lekarzy z naszych okolic bo musze sie wybrac ale nie wiem gdzie najlepiej .Jak ma na imie twoje dzieciątko ?Co słychać ?

Pozdrowionka dla wszyskich mam i ich pociech
 
Ja polecam dr.Papieza prowadził cała moja ciaze-urodziłam 30marca jestem bardzo z niego zadowolona zreszta pisaysmy juz duzo o nim na tym watku przyjmuje w przychodni na Pabianickiej,a zdecydowanie odradzam dr,Zajdla:no:
 
Moja córcia ma na imię Zuzia, należymy do Oleśnicy i do pediatry chodziłyśmy do doktor Bąk, ale zdenerwowała mnie ostatnio bo dziecko od urodzenia prowadzi a nic nie pamięta:wściekła/y: i dostałam namiar od położnej na dr. Przysięzną pediatrę i na ginekologa dr Rusieckiego, są z polecenia ale jeszcze u nich nie byłam.Zuzia nam ostro zabkuje wiec ostatnio marudzi nie mozliwie, ma juz dwa zeby na dole i jednego na górze i nastepnego juz czuc pod palcem:-) A w Rakowie mieszka tez pediatra ale nie wiem czy gdzies przyjmuje?, jak sie Zuza rodziła to ja badała fajna babka, moze znasz bo to blisko? a tak zupełnie z innej beczki, to jak czasem robisz zakupy w Piszkawie to zapraszam na kawe my na przeciwko sklepu mieszkamy:-)pozdrowienia
 
reklama
Czesc Mimimu a z czakiej części Wrocławia jesteś?Ja tez rodziłam w Trzebnicy tyle,że 9 mnarca i tez jestewm zadowolona.Pozdrawiam
 
Do góry