reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Szwecji!!!

jutikarkol do szwecji sie wjezdza bezwizowo i bezproblemowo zaczyna mieszkac i potem jak sie tam ma rodzine to oni wszystko sprawdza i pomoga ;-) nr personalny to klucz do wszystkiego i wklejka do paszportu -pozwolenia na zamieszkanie ktore nie jest obowiazkowe ale sie baaaardzo przydaje, reszta wyjdzie w praniu:happy2:

natqua no to ozywaj sie bo rzeczywiscie wateczek umrze, daj reszcie dobry przyklad ;-)

carolin szwedziaki uwielbiaja bezpieczenstwo wiec zapene taki fotelik by sie znalazl. problem w tym ze dziecko takie ok 10 kg robi tak wielki protest jak nie widzi jazdy przodem ze zapomnij o tym pomysle chyba ze masz dobre zatyczki do uszu:sorry2:

Angel... a to sie da tak na questa wpisywac? niewiedzialam.

olenka1234 no ja jestem a ty gdzie??

...wiecej wpisow na razie nie widze...
 
reklama
jutikarkol do szwecji sie wjezdza bezwizowo i bezproblemowo zaczyna mieszkac i potem jak sie tam ma rodzine to oni wszystko sprawdza i pomoga ;-) nr personalny to klucz do wszystkiego i wklejka do paszportu -pozwolenia na zamieszkanie ktore nie jest obowiazkowe ale sie baaaardzo przydaje, reszta wyjdzie w praniu:happy2:

natqua no to ozywaj sie bo rzeczywiscie wateczek umrze, daj reszcie dobry przyklad ;-)

carolin szwedziaki uwielbiaja bezpieczenstwo wiec zapene taki fotelik by sie znalazl. problem w tym ze dziecko takie ok 10 kg robi tak wielki protest jak nie widzi jazdy przodem ze zapomnij o tym pomysle chyba ze masz dobre zatyczki do uszu:sorry2:

Angel... a to sie da tak na questa wpisywac? niewiedzialam.

olenka1234 no ja jestem a ty gdzie??

...wiecej wpisow na razie nie widze...

i znow urwal sie watek. Jakies plany na 3 dzieciatko?
 
Witam Ciebie Jordgubbe :)
Masz sowaczek, rozumiem ze chodzi o przyjazd do Szwecji. Pracujesz tu czasem? Czy tylko wakacje?

Rzeczywiscie sylwester mielismy ciekawy, Maly rosnie jak na drozdzach, czas leci nieublagalnie szybko. Nie obejrze sie a zacznie smigac po mieszkaniu.

My mieszkamy tu 2,5 rok no i raczej nie zamierzamy wracac. A jak bedzie to sie okarze :-)
 
hej
ja tu zagladam czasem Jestem styczniowka 2012 ( dokladnie 30 stycznia urodzilam)
Mieszkam w Malmö.
Pozdrawiam mamusie ze Szwecji :-)
 
reklama
Do góry