reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Szwecji!!!

reklama
Dziewczyny,
co prawda ja nie ze Szwecji, ale mam do Was pytanie, czy kojarzycie może jakieś foteliki, które są montowane tyłem do kierunku jazdy także dla dzieci powyżej 13 kg?
Dzięki Karolina
 
Ależ się urwał ten watek... szkoda. A moze ktos czeka na jakis nowy odzew??? chciałam załozyc nowy post ale zauwazylam ze juz jest o mamusiach ze Szwecji... niestety tylko cos tu pusto...
 
Hej dziewczyny, ja na BB to już tak od 2 lat sie błąkam, chciałabym Was prosić o rady i fajnie, że powstał wątek mam w Szwecji, ponieważ ja i moj mąż (kamerunczyk) mieszkamy w Polsce,ale bardzo chcemy osiedlic sie własnie w Szwecji, mamy tam rodzine i jakies plany.
Potrzebowałabym kilku wskazówek na dzien dobry,jak si zabrac za wszelkie formalnosci. Nie chce zasmiecac tu watku o swojej prywatnej sprawie,wiec jesli któras z Was znalazłaby chwile to zapraszam do mnie na priv lub gg 7872010,byłam na forum polonii w szwecji,ale tam czlowiek-czlowiekowi wrogiem,takie mam wrazenie.Czekam na podpowiedzi:)
 
reklama
Do góry