reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

majeczka dziękuje za ciepłe słowa:)

Motylek mnie bolą trochę piersi ale nawet się cieszę bo w ten sposób czuję moje Ziarenko:) czasem mam dziwne bóle takie jak na miesiączkę a czasem takie ćmienia w podbrzuszu. I dziś zaczęłam duuuużo siusiać:) też biorę duphaston tylko sie sama porządziłam bo mój gin na urlopie był i nie odbierał telefonów :/ a bałam się bo brałam po owulacji przez 10 dni i gin kazał odstawic i jak nie bedzie @ to po 7 dniach zrobić test. I oczywiście nie wytrzymałam i zrobilam na drugi dzien po odstawieniu:) i wyszedł pozytyw , w pponiedziałek zrobiłam drugi i znowu zaczelam brac duphaston bo sie balam ze o idstawieniu moze byc za mało progesteronu... We krwi wyszedl progesteron w normie a zrobilam badanie przed poranna tabletka, takze sie ucieeszylam bo mi sie poprawił:):):) aTy sie w Anglii nie daj zwodzić tym lekarzom... To w koncu Twoje dzieciątko i Ty masz mieć poczucie że robisz wszystko dobrze:) ja nie wierze ze w pierwszym trymestrze nie mozna pomóc fasolce. Mam szwagierkę w Irlandii i ona się tam wykłócała o wszystkie badania może dlatego tez ze chodziła do polskiego lekarza... Za to była zachwycona opieką w szpitalu... Trzymaj się cieplutko, spokojnej nocki :)

Ps. A z jakiego polskiego miasta jesteś? Ja z Radomia i przeraża mnie poród tutaj bo niestety żaden ze szpitali nie cieszy się dobra opinią w skali krajowej :)
 
reklama
4Madlen, ztymi lekarzami tutaj to nie tak latwo, di ginekologa dostac sie granicy z cudem, ale ide w przyszlym tygodniu do mojego GP. Jak sam nie bedzie wiedzial jak sie mna zajac niech mnie wysyla dalej. Ja w polsce z Lublina jestem. A mierzysz moze temperature, bo ja wszedzie czytam o temp powyzej 37, a u mnie nigdy nie chce wzrosnac powyzej 37. Czytam czytam i sie nakrecam, zglupiec mozna od przeplywu informacji. Cos nie moge spac codzinnie pobudka przed 5:szok:
ile masz lat, :-)
Ja mam 31,
 
Próbowałam mierzyć w zeszłym cyklu ale przy kuracji hormonalnej tak mi skakała ze sie poddałam:)
a byłam ostatnio w Lublinie z suczką u okulisty bo nagle straciła wzrok - ładne miasto:)
a lat mam 24 :). A teraz głupie pytanie: gdzie wklejasz linki do suwaczków? Bo nigdzie nie moge znalezc chyba tez mi sie na oczy rzuciło:)
 
hej dziewczyny :) mam nadzieje, że dołączę do mam grudniowych, ale jeszcze nie ma sensu robić testu, bo termin miesiączki mam na początek marca :p
powiedzcie mi czy w jakiś sposób obliczałyście swoje dni płodne? bo jest tyle kalkulatorów itp. a każdy pokazuje inaczej :p :)))
 
Kochane grudniowe Mamusie :-)
zycze Wam by kolejne miesiące przyniosły sama radość z tego pięknego stanu!
Cieszcie sie każdym dniem,każdym dodatkowym kilogramem,czy centymetrem wiecej :-) bo nawet sie nie spostrzeżecie a nastanie grudzień i Wasze maluszki bedą juz z Wami!!!!

No i łezka mi sie zakrecila jak przypomniałam sobie dzień gdy zobaczyłam 2 kreseczki!!!
zdrowia kochane!

Pozdrawiamy
grudniowa mama 2011 i syn Aleksy (26.grudnia)
 
Witam nowe grudniowe mamusie.
Ja też grudniówka 2011.

Trzymam za was mocno kciuki, by fasolki dobrze się zagnieździły i cieszczcie się tym wspaniałym stanem jakim jest ciąża.

4MADLEN radzę Ci z całego serca nie słuchaj ludzi i ich gadania na temat szpitali itp. Ja też będąc w pierwszej jak i drugiej ciąży tyle się nasłuchałam negatywnych wypowiedzi na temat szpitala w którym rodziłam, że nie chciałam rodzić. A tak naprawdę było bardzo dobrze, miło, sympatycznie i nikomu nie dałam ani złotówki baaa nawet głupiej czekolady. Więc nowe grudnóweczki trzymajcie się dzielnie i szczęśliwej ciąży.
 
Witam grudniowki 2012 gratulacje dla was i spokojnych 9 miesięcy zyczy mama malej grudniowej zuzi:-)
Madlen ja jestem z radomia i ja z porodu jestem mega zadowolona:-) a rodzilam na tochtormana
Pozdrawiam
 
Witam grudniowki 2012 gratulacje dla was i spokojnych 9 miesięcy zyczy mama malej grudniowej zuzi:-)
Madlen ja jestem z radomia i ja z porodu jestem mega zadowolona:-) a rodzilam na tochtormana
Pozdrawiam

ja tak myślę, że będę rodzić na józefowie bo stamtąd mam lekarza... także mam troche obaw bo jednak z dwojga złego wolałabym tochtermana :) ale jeszcze zdążę się nastroić na ten moment :). Na razie czekam na wizytę u gina do wtorku. Mam nadzieję, że zrobi usg i że już zobaczę fasoleczkę :)
 
reklama
Witajcie Grudnioweczki:):)
Ajjj kiedy to bylo,jak sobie przypomne sliczne niezapomniane chwile:):)
Jeszcze niedawno my tak sie zglaszalysmy i czekalysmy na kolejne Mamuski grudniowe:)
A tu na forum tak zlecialo z Kochanymi grudniowkami z 2011:)
Mialam termin na 31.12.11..No alez moja coreczka poczekala az do 8 stycznia:)

Pozdrawiam na zawsze grudniowka 2011 i Nadusia (08.01.2012)ostania grudniowa Mamuska....

Trzymajcie sie cieplutko,szczegolnie zdroweczka!!! :*
 
Do góry