reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

4 madlen, kiedy ty mialas @ ostatni raz, bo wg twojego kalkulatora jestes 6 dni dluzej w ciazy, ja mialam 24 lutego 1 dzien cyklu, termin pojawienia sie kruszynki pokazuje na 1 grudnia.

Ja miałam 18 lutego tylko że u mnie cykle ostatnio byly bardzo nieregularne od od 32 do nawet 54 dni :/ do kalkulatora wpisałam długosc cyklu 34 dni:). A dupka biorę 2x1 tylko ze u mnie nagle i ku mojemu zaskoczeniu progesteron jest w normie:)



ojj ja bym juz chciała test zrobic :) ale ostatni okres miałam 6 marca wiec to jeszcze troche...
a jakiego uzywałyście testu ze wam przed spodziewaną miesiączką wyszedł pozytywny? :))

mam nadzieje ze bedzie grudzien, chociaż to 1 cykl kiedy sie nie zabezpieczam :)

Pierwszy test ktory zrobiłam był taki paskowy z allegro a drugi quixx test czy jakoś tak :) ale i tak udałam się na badanie z krwi:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Moje drogie kolejny dzień bez okresu (JUPI)... test zrobię dopiero w poniedziałek bo ten czwartkowy to chyba za szybko... stresuję się cholernie a to już moje trzecie dziecko... ale najbardziej przeżywam... Mareczek - drugie podejście, Kubuś - nie wiadomo jak i kiedy ;) a teraz matko jedyna... nerwy jak przy pierwszym... starzeję się chyba :)
 
Cześć dziewczyny :-)
Ja jestem już wrześniową mamusią 2009 mojej Sary i właśnie ojciec mojego wspaniałego dziecka,zwany dalej moim ukochanym,zrobił mi ostatnio takspodziankę i bez ostrzeżenia oświadczył,że jednak chce mieć drugie dziecko,no i jakoś tak wyszło,że...czekam,a to było niedawno_Ostatnia @ 10 marca, więc pewnie z 2-3 tygodnie do testu muszę zaczekać, 2 podejścia, może jeszcze jakieś dla pewności ;) W każdym razie trzymajcie kciuki.
Od razu dodaję: Karolina, 24 lata (w czerwcu), mieszkamy w Bergheim (Niemcy).
Buziaki.;-)
 
Moje drogie kolejny dzień bez okresu (JUPI)... test zrobię dopiero w poniedziałek bo ten czwartkowy to chyba za szybko... stresuję się cholernie a to już moje trzecie dziecko... ale najbardziej przeżywam... Mareczek - drugie podejście, Kubuś - nie wiadomo jak i kiedy ;) a teraz matko jedyna... nerwy jak przy pierwszym... starzeję się chyba :)

GOKO- czekam na wynik tesciku mam nadzieje ze dolaczysz do nas:happy2:

Cześć dziewczyny :-)
Ja jestem już wrześniową mamusią 2009 mojej Sary i właśnie ojciec mojego wspaniałego dziecka,zwany dalej moim ukochanym,zrobił mi ostatnio takspodziankę i bez ostrzeżenia oświadczył,że jednak chce mieć drugie dziecko,no i jakoś tak wyszło,że...czekam,a to było niedawno_Ostatnia @ 10 marca, więc pewnie z 2-3 tygodnie do testu muszę zaczekać, 2 podejścia, może jeszcze jakieś dla pewności ;) W każdym razie trzymajcie kciuki.
Od razu dodaję: Karolina, 24 lata (w czerwcu), mieszkamy w Bergheim (Niemcy).
Buziaki.;-)

Hejka witamy, teraz bedziemy czekac razem, napewno sie uda
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej :) trzymajcie jutro rano za mnie kciuki :D będe robić test :) chociaz na nic sie nie nastawiam, bo ostatni okres miałam 6 marca to moze byc jeszcze za wczesnie na wiarygodny wynik :) zobaczymy :) hehe kupiłam podobno najczulszy test :)

a tak wam powiem, jak byłam w 1 ciaży to pierwszy test robiłam chyba jakieś 10 albo więcej dni po spodziewanym okresie i wyszedł negatywny, dopiero jakieś 2 tygodnie po terminie były II kreski ;OOO :D

ohh <marzyciel> :)))
 
Hejka dziewczyny :-)
Miło,że nie jestem jedyna "oczekująca".
krolewnazmarcepana to mamy bardzo podobnie,bo moja ostatnia @ była 10 marca,więc u mnie tym bardziej jeszcze za wcześnie na test,ale jak tak sobie obliczałam na tym kalkulatorku ciążowym wg ostatniego OM, to mi wychodzi termin 15 grudnia.I co do 1 ciąży, miałam też bardzo podobnie, tydzień po spodziewanej @ test był negatywny,a robiłam z krwi, a dopiero tydzień później wyszło, i to też ledwo,ledwo.
motylek80 tobie,to zazdroszczę :) Pozostaje ci chyba tylko wizyta potwierdzająca u gina,tak?
 
krotka00: a z którego września jest Twoja córcia? bo moja tez z wrzesnia tylko rok poźniej :) 24 dokładnie :) hehe :) // ja kupiłam dziś test i mam go zamiar zrobić jutro rano, chociaż zdaje sobie sprawe ze to moze byc jeszcze za wcześnie o ile w ogóle jestem w ciaży :p hehe a powiedz mi czy dni płodne wyliczałaś sobie z kalkulatora? bo ja mam z tym problem, raz mam cykl 28, czasem 29 dni różnie i nie wiem co tam wpisac :D hehe ale mniej więcej w dniach płodnych się starałam więc mam nadzieje ze coś z tego wyszło :p a to moje pierwsze podejście narazie ;p a z tymi testami to różnie bywa własnie... ;/

ogólnie mam problem z określeniem kiedy mam dni płodne a kiedy nie, bo jakoś nic specjalnego sie u mnie nie dzieje ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Haha,to moja Sara z 25 września :tak: Pamiętam,ile wtedy ciężarówek i rodzących było,to szok.:szok: No a dni płodne właśnie z kalkulatorka obliczałam i dziś mam niby ostatni,ale też w tym okresie się starałam.Tabletek nie brałam od czasu przed pierwszą ciążą,więc może od razu zaskoczy,byłoby super.:-) Ja mam cykle co 28 dni i raczej regularne, spóźnił mi się tylko w styczniu ok 7-9 dni,ale miałam wtedy dużo stresu,wizytę w Polsce u rodziny itp,także raczej ok.I co najśmieszniejsze,byłam ostatnio u gina i poprosiłam o tabletki,ale jeszcze ich nie wykupiłam,bo skoro tak wyszło,to mam nadzieję,że nie będą na razie potrzebne.
 
no ja raczej tez mam regularne, tzn. za regularne uważam ze czasem jest 1 dzien róznicy :) bo przed ciążą to miałam czasem co miesiąc czasem co 3 :D to dopiero bylo ;p
tabletek nie biore od grudnia, ale nie zabezpieczam sie dopiero od tego miesiąca, mam nadziej ze cos z tego bedzie ;p bo jakos jestem podłamana troche :p narazie żadnych objawów :p ehh ;p
 
reklama
Spokojnie,ja myślę,że powinnaś jeszcze z tydzień poczekać, może z testu jutro ci coś wyjdzie,ale jak nie,to przecież nadal wcale nic nie wyklucza.Jak sama napisałaś,różnie z tymi testami.A jeśli chodzi o objawy,to można sobie już samej wszystko dopisać,byle by pasowało pod ciążę :-D Ja w 1 ciąży nie miałam żadnych mdłości,żadnych smaków czy zachcianek...no po prostu...gdyby nie test,to bym nawet nie wiedziała,że w ciąży jestem.:-) Ale ja sobie tu tak lekko o tym piszę,a wy ,dziewczyny,miałyście swoje przejścia. Mam nadzieję,że was już takowe nie spotkają i razem będziemy się cieszyć z każdego nowego tygodnia.O ile oczywiście zaskoczyło.:-D:-D
 
Do góry