reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Moje drogie test wyszedł negatywny i kilka godzin później dostałam okres... Buuuuuuuuu... ;(
Pozostaje mi życzyć WAM spokojnych 9-ciu miesięcy w oczekiwaniu na Wasze skarby :)
Trzymajcie się cieplutko i na pewno będę tu zaglądać :)
BUZIOLE!!!
 
reklama
goko przykro mi :-(,tule i &&&&& za kolejny cykl ;-)
4madlen powodzenia na wizycie ,tylko penwie za duzo to sie jutro nie dowiesz,bo ciaza jest jeszcze bardzo wczesna ,mimo wszystko &&&&&&&
mamy takie same nicki, :-D
 
Hwj dziewczyny ! Motylek ja też @ miałam 24 lutego i termin wychodzi na 1 grudnia! Pierwszy pozytywny test w piątek i beta potwierdzona, 3 dni po odstawieniu duphastonu, wczoraj i dzisiaj ciągle test pozytywny ale strasznie się boję że coś bedzie nie tak:-( Mam 27 lat, jestem z chorzowa, staraliśmy się 7 lat w tym czasie 2 razy poroniłam. Cieszę sie że jestem wśród was grudnióweczek 2012. Buźka
 
felus bedzie dobrze ;-)&&&&&&&&&&&&&
ja tez sie boje,nawet suwaczka jeszcze nie robie..caly czas mam wrazenie,jakbym za chwile miala dostac @ i co chwile sprawdzam..:zawstydzona/y:
mi termin wychodzi na 6.12.;-)
 
Ja też co chwile jestem w łazience bo mam uczucie mokrości. jakoś nie umię na razie się cieszyc, ale mam nadzieje ze razem to przejdziemy bo wyjątkiem chyba nie jestem w tych "obawach". lekarz kazał powtórzyć bhcg w czwartek, nie kumam dlaczego nie kazał mi brac duphastonu skoro brałam go 10 dni no i w sumie jestem po przejściach.
 
Moje drogie test wyszedł negatywny i kilka godzin później dostałam okres... Buuuuuuuuu... ;(
Pozostaje mi życzyć WAM spokojnych 9-ciu miesięcy w oczekiwaniu na Wasze skarby :)
Trzymajcie się cieplutko i na pewno będę tu zaglądać :)
BUZIOLE!!!
goko nie przejmuj się. Jak my się staraliśmy o dzidzie i nam nie wychodziło to koleżanka mi mówiła: "nie martw się -dzidzia sama wybierze sobie odpowiedni moment" ... Zatem trzymam kciuki, żeby ten moment u Ciebie nastapił w tym cyklu ;) kto wie? może jeszcze sie na grudzień załapiesz :)
goko przykro mi :-(,tule i &&&&& za kolejny cykl ;-)
4madlen powodzenia na wizycie ,tylko penwie za duzo to sie jutro nie dowiesz,bo ciaza jest jeszcze bardzo wczesna ,mimo wszystko &&&&&&&
mamy takie same nicki, :-D

madlen79 mam nadzieję, że chociaż pęcherzyk zobaczę i że założy mi kartę ciąży, bo nie wiem jak u Was ale w Radomiu najczęściej kartę zakładają dopiero około 8 tygodnia robiąc tym samym "wodę z mózgu" mamusiom, które poszły na wizyte wcześniej... ja tak miałam przy pierwszej ciąży, wyszłam z pierwszej wizyty jak po wyroku, zaczęłam się martwić i wywołałam wilka z lasu:frown: teraz będzie inaczej! upomnę się o kartę jak sam mi nie da :-D
 
4madlen ja teraz mieszkam w UK i tutaj ponoc ciaza jest uznawana dopiero od 12dc :-(,ja mam jednak nadzieje,ze na wizyte zalapie sie wczesniej..,bo mamy zmezem niezgodnosc krwi..i druga ciaza byla zagrozona,na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze,ale starch jest :-(
a w pl.karte ciazy zakladali mi dopiero jak bylam na drugiej wizycie i mialam wszystkie wyniki badan,wczesniej nie bylo szans
felus bedzie dobrze,MUSI BYC :tak:
tez sie boje,to normalne..,ale razem damy rade ;-):tak:
dziewczyny,czy was tez brzuch boli jak na @ ?,bo ja caly czas czuje,jakby mialo mnie za chwile zalac ..
 
Mi tez zaczyna sie okres ciaglego biegania do taulety :tak:,ale nie chce sie nakecac przed testem .
Mam takie pytanie. Czy was boli krzyz? troche glupie ale wieczorem pobolewa mnie ,a piersi robia sie jak balony :-D i bardzo pieka i swedza .
<Boje sie zo to nie ciaza i nie potrzebny test ?
Jestem po 2 tez poronieniach i obawiam sie :zawstydzona/y:
 
Kinga a ktory masz dc ?,moze zrob test ,bedziesz miala pewnosc..;-)
mnie krzyz nie boli..bynajmniej na razie ;-),tylko piersi troche swedza,ale nie caly czas..no i brzuch boli,jak na @.
 
reklama
Do góry