reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

hehe zobaczymy, obym nie dostała okresu i tyle ! :D

ja pierwszej ciąży nie planowałam, ale jak sie dowiedziałam to wcześniejsze objawy stały sie oczywiste, robiło mi sie słabo pod prysznicem, po miesiącu nie mieściłam sie w swoje sukinki w biuście :D a jak sie dowiedziałam to nadeszły mdłości, tak że schudłam 4 kg :D
 
reklama
Witam mamusie grudniowe :-)

Dziś zrobiony test drugi (pierwszy 4 dni temu- negatywny) dzisiejszy rano POZYTYWNY. termin z kalkulatorka na 1.12 :-)
 
MamaPatryka89 gratuluję i też w sumie zazdroszczę ;-) Niektóre z nas dopiero za tydz, dwa nabiorą pewności,ale jesteśmy dobrej myśli. Swoją drogą, widzę na suwaczku,że twój synuś jest w prawie takim samym wieku jak moja Sara.
 
Hejka dziewczyny :-)
Miło,że nie jestem jedyna "oczekująca".
krolewnazmarcepana to mamy bardzo podobnie,bo moja ostatnia @ była 10 marca,więc u mnie tym bardziej jeszcze za wcześnie na test,ale jak tak sobie obliczałam na tym kalkulatorku ciążowym wg ostatniego OM, to mi wychodzi termin 15 grudnia.I co do 1 ciąży, miałam też bardzo podobnie, tydzień po spodziewanej @ test był negatywny,a robiłam z krwi, a dopiero tydzień później wyszło, i to też ledwo,ledwo.
motylek80 tobie,to zazdroszczę :) Pozostaje ci chyba tylko wizyta potwierdzająca u gina,tak?

Karotka- ja dopiero wizyte u gina bede miala za 8 tyg, nawet nie gin tylko polozna mieszkam w uk, i tutaj w 12 tyg jest usg. Do tego czasu to ja zwariuje, jestem po 4 poronieniach tutaj, nic sobie z tego nie robia, a teraz przy 5 ciazy biore dupka, i wszystko bedzie ok. Musze w to wierzyc.

Witam mamusie grudniowe :-)

Dziś zrobiony test drugi (pierwszy 4 dni temu- negatywny) dzisiejszy rano POZYTYWNY. termin z kalkulatorka na 1.12 :-)


Gratulacje!!!!, ja tez mam termin na 1 grudnia, ja o ciazy wiedzialam juz tydzien temu, nie moglam wytrzymac i robilam testy codziennie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
motylek80 rzeczywiście,pisałaś o tym. To smutne,ale słyszałam,że niestety w wielu krajach tak robią, do 12 tc. natura ma zadecydować,a w Polsce,pamiętam,leżałam na patologii z dziewczyną w 7 tygodniu,która miała niesamowite wymioty i zagrożoną ciążę, i uratowali sytuację. Nie wiem jak jest w Niemczech,bo Sarę rodziłam w Polsce,ale mam nadzieję,że nie będę narzekać. I trzymam mocno za ciebie kciuki,tym razem będzie dobrze,zobaczysz.Bo musi.Poza tym grudzień to taki magiczny miesiąc,zawsze mi się dobrze kojarzył.:tak:
 
witam :-)
dzisiaj termin @,oczywiscie jej brak :tak:,testy pozytywne od srody..coprawda druga kreseczka blada,ale widoczna :tak:dzisiaj robilam kolejny test i juz wyrazniejsza byla ;-) jeszcze do mnie nie dociera..bardzo dlugo staralismy sie o 3maluszka..wiec tym bardziej trudno mi uwierzyc,ale chyba juz czas..;-)caly czas sie boje,ze to tylko sen..ze @ jeszcze przyjdzie..:-(
wiec na razie tak po cichutku dolacze do grudniowych mamusiek :tak:,mam nadzieje,ze mnie przygarniecie ?
wszystkim oczywiscie GRATULUJE I ZYCZE SPOKOJNEJ CIAZY ORAZ SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA !!!! :happy2::happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam mamusie grudniowe :-)

Dziś zrobiony test drugi (pierwszy 4 dni temu- negatywny) dzisiejszy rano POZYTYWNY. termin z kalkulatorka na 1.12 :-)

Witamy Cię kolejna Mamuśko :) Super, że nasze grono się powiększa! :D

aj dziewczyny.. ja jutro idę do gina.. na pierwszą wizytę i jakoś dziwnie się stresuję...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry