reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

A powiedzcie mi - Was tez czasami tak zakuje w jajniku?
Mi sie wydaje, ze mialam owulacje z prawgo jajnika i czasami mnie zakuje ten jajnik tak niespodziewanie.
Czy tylko ja tak mam???
 
reklama
A powiedzcie mi - Was tez czasami tak zakuje w jajniku?
Mi sie wydaje, ze mialam owulacje z prawgo jajnika i czasami mnie zakuje ten jajnik tak niespodziewanie.
Czy tylko ja tak mam???
Mi sie wydaje ze te wszystkie uklucia i pobolewania maja związek z tym ze sie bardziej w siebie wslu****jemy i wiecej dostrzegamy, w każdej z nas jest trochę strachu pewnie dlatego. A poza tym tam sie jednak coś dzieje od środka rosniemy
 
Dobry wieczór ;-)
Madlen mundurki wg mnie to świetna sprawa wszystkie dzieciaki jednakowo ubrane i spokój. A że córeczka się chcę stroić to cóż taki wiek nadchodzi i niebawem zacznie się wychodzenie ale na imprezy :-p
neska szczęśliwej podróży do polski już teraz życzę ;-)
Misia dla dzieci jest cudności od groma tylko przydałoby się na bank napaść :-D Ja z tematem w miarę na świeżo bo młody nie tak dawno roczek miał i wiem co dostał a co by mi się przydało. Mam nadzieję, że znajdziecie coś naprawdę fajnego :happy:
Didor, Ciril ,Sami i Ola witajcie ;-) Fajnie, że nas przybywa :tak:
Ja dziś też odwiedziłam gina, żeby sprawdzić co i jak. I jest jedno maleństwo :tak: ładnie się ulokowało bo w prawej górnej części macicy i czekam teraz żeby sobie ładnie rosło. Mam przyjść za miesiąc z porobionymi badaniami. Mam też założoną już kartę ciąży i bardzo pozytywne zdanie na temat tego lekarza :tak: Śmiał się, że jak nie wytrzymam miesiąca to mogę przyjść wcześniej ale chyba sobie daruję bo to 80 zeta a na fundusz na razie nie zapisują bo miejsc brak a szkoda :-D Miki już śpi a ja sobie pogram pewnie w kulki i też myknę w łóżeczko. Jutro powrót na kurs i nie wiem jak wytrzymam na nogach 5 godz :-D Kolorowych snów kochane :tak:
 
lolcia chyba jesteśmy w podobnej sytuacji ;)
A co dziś było widać u Ciebie?
Ja też termin na 21 grudnia i wizyta za miesiąc.
musimy wytrzymać :p
A co ile macie wizyty w ogóle ?
 
Ostatnia edycja:
Fiolka tylko maleńką czarną kropeczkę :-D Lekarz stwierdził, że z pomiaru to tak na okolice 5 tyg wygląda ale dokładny termin porodu poda mi za miesiąc na następnej wizycie bo ja ostatnią @ miałam 29 lutego a owu prawdopodobnie 29 marca i stąd termin jest tak "na wyrost" z moich obliczeń tylko :-D
Idę szykować się na kurs tylko coś się mi dziś nie chce :happy2: Będę pewnie po południu albo wieczorkiem zatem życzę wam moje drogie miłego dnia, bez mdłości, senności, złego samopoczucia natomiast z wielką ilością pozytywnych myśli :-)
 
Witam, ja też jak wszystko pójdzie dobrze to zostanę grudniową mamą, o tym, ze jestem w ciąży dowiedziałam się ponad 2 tyg. temu, dziaisj mam wizytę u gina, porobiłam juz badania, czuję się niezbyt, mdłości, słabość, zero energii, straszny leń i problemy ze snem, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
 
Hej, ja smigam zaraz zanieść do badania mocz :blink: oby było dobrze tym razem. Jutro wizyta u gina. Dziewczyny zajrzyjcie na temat wyniki badań usg, bo tam zadałam jedno pytanko a sama nie wiem co zrobić.:dry:
 
hej :)

ja najprawdopodobniej też będę grudniową mama :) mama po raz drugi :) staraliśmy się od stycznia, wczoraj zrobiłam 3 różne testy i wszystkie mają grube dwie krechy. Czuje bóle podbrzusza i piersi. Wizytę u lekarza mam dopiero 8 marca, bo nauczona doświadczeniem z poprzedniej ciąży wiem, że wcześniej nic nie widać, a bynajmniej nie widać najistotniejszego bicia serduszka. Z moich obliczeń teraz jestem w 4tyg +3. Termin wypada jakoś między 21-15 grudnia. Ja teoria z pierwszego porodu się sprawdzi to urodzę 19 grudnia ;) Póki co staram się jakoś wytrzymać do tego 8 maja...

neska ja też wiedziałam z którego jajnika była owulacja, a że w obie ciąże zaszłam przy monitoringu cyklu także wiem, że to się sprawdza. Takie właśnie ukłucia, ale to nie musi być na 100% owulacja.

Fiolka ogólnie wizyty wystarczy jak są tak co 4 tyg, później pod koniec ciąży chodzi się co 2 tyg. Ja w pierwszej ciąży latałam jak głupia co chwilę ;) zostawiłam u lekarza majątek i dlatego teraz chodzę na NFZ ;)

miłego dnia :)
 
reklama

witajcie z ranka

ale naprodukowałyście przez ten niecałą dobę :-D
u nas za oknem tak ponuro że deprecha mnie dopada jakaś:-(
taki rowerek ufo - zielony :-) - kupiliśmy Julce w zimie tańczyła przy nim przy muzyczce i uczyła się jeździć po domu a pozostałe pory roku początkowo ją moglismy pchac a później już sama jeździła
plusem jest regulowane siedzenie więc rowerek służył przez dłuźszy czas :tak:polecam
 
Do góry