reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

viv super sa te spiworki,mialam je przy calej trojce..hmmm przy jednym dziecku jeszcze caly czas uzywam :rofl2:
adgama my do naszej duzo mowimy,smiejemy sie do niej,calujemy ,laskotamy itp na taka prawdziwa zabawe to musimy jeszcze troche poczekac ;-)
a co do wieku,to ja duchem lat 18nascie...cale zycie,a tak serio to moj rocznik mam przy nick'u :cool2:
 
reklama
madlen no właśnie zastanawiałam się czy jest coś co już można robić z tymi naszymi pociechami ale tak jak piszesz póki co zostaje nam rozmowa i uśmieszki :-p mata naszej małej się szybko nudzi, czasem pogada z zabawkami na niej wiszącymi ale to tylko chwilkę, na leżaczku jak siedzi to lubi telewizję oglądać (tata tak uczy od małego siedzenia przed tv:-D)
 
adgama hehe jakbym o mojej czytala :-D
ja tez mata jakos nie interesuje..polezy na niej chwile i juz jej zle ,ale za to na lezaczku-bujaczku w tv moze patrzec godzinami :tak:
a ostatnio nauczyla sie pluc <albo starsze rodzenstwo ja nauczylo>:zawstydzona/y: i teraz to jest jej ulubione zajecie,wystawi jezyk i pluje :-D
nawet podczas picia mleka,a jak zabieram butle to jest krzyk,bo ksiezniczka glodna :tak:
 
Nasz maly tez nudzi sie na macie, ale my zawieszamy jedna, dwie zabawki, jak sie znudza to wymieniam, bo jak wisialy wszystkie to nie wiedzial na czym sie skupic i plakal.
Adgama pogoda jak pogoda, ja sie modle, zeby w tym roku bylo lato:cool: bo w zeszlym caly czerwiec i lipiec padalo...
 
Basiu ty masz bynajmniej teraz lepsza pogode bo u nas po ponad dwoch tyg bez deszczu nastaly deszczowe dni :wściekła/y:
a lato tutaj...hmmmm ciezko to nazwac latem :-D,ale tez zamawiam ladna pogode,bo my w tym roku w domku :-(
 
Co do zabaw, to moja pannica uwielbia gilgotki paluchami, nosem, włosami i całuski i pierdziuszki :-D tylko ile można, nie? ;-) Ponadto śpiewamy razem, a co :-p i jeszcze biorę tą jej książeczkę, sadzam małą na kolana i oglądamy, ja jej mówię co tam jest i opowiadam pierdoły, próbuję jej rączką dotykać bo tam rózne materiały są. Przy kąpieli razem chlupamy,a tak to jeszcze jak leży to ją turlam z boczku na boczek, sama też już się tak kołysa, oczywiście przeturluję ją też plecy-brzuch, ale tego jeszcze nie załapała :sorry: Tv ogląda ale z tatą, mama się bardziej produkuje :-p

Kurcze, my chrzcimy w lany poniedziałek a tu taka pogoda i nic nie zapowiada lepszej...
 
reklama
Pogoda przeokropna ;/ byłam dzis na spacerku ponad godzinke, mały spał smacznie i nawet po powrocie jeszcze spał co do niego nie podobne, dotlenił się nieźle :-D
 
Do góry