reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Basia ale ten Twoj syn to ma spanie - super

Neska ano ma, jak go polozylismy po 13 w wozku na dworzu to jeszcze spi, ale juz w domku, w wozku. podejrzewam, ze zaraz sie przebudzi na jedzonko, potem pochasa troche i kapiel i spanie nocne. On rosnie, masakrycznie szybko i duzo spi stwierdzam, nasza Maja tyle nie spala.Dzis lezal na macie chyba z 1,5h potem zasnal, fajne dziecko mi sie urodzilo:-D Oby mu sie nie odmienilo hehehehe
 
reklama
Dzień dobry ja cały dzień cos,byli u mnie rodzice przedpołudniem to skorzystałam ze sa i podskoczyłam sobie kupić spodnie i oddac buty na gwarancje które w srode kupiłam i suweak mi sie przy nich rozpadł a jeszcze w nich nie wyszłam nigdzie:wściekła/y:nos mnie boli juz od tego kataru zaraz ide zrobić ciasto na jutro pierwszy raz dzis robie Bounty kąpać sie i do spania.Jutro niedziela palmowa ale chyba Nastki do kościoła nie wezme bo ma stan podgoraczkowy od wczoraj katar i kaszel:wściekła/y:Kupilismy dzis dziewczynkom nebulizator bo oszaleje z tym ich ciagłym katarem i sie od dzis inhalujemy:-) Basia kwestia orgsnizacji Julita jest bardzo grzeczna Nastka sie zawsze czyms zajmie czasem pomoze obiady robie:-p codziennie a pieke bo lubimy jesc cos słodkiego:-p Ankka-tule nie denerwuj sie czasem wszystko dzieje sie na opak:happy2: uciekam ciasto robić:-)
 
czesc wszystkim:*
my dzis zjedlismy pol sloiczka deserku gerbera-jabluszko:)poki co bez zadnych rewolucji zoladkowych:) dalam sloiczek choc nie jestem zwolenniczka tego typu posilkow ale powiedzial mi pediatra ze jesli chodzi o jablka o tej porze roku to lepiej takie nic te pryskane chemia tysiac razy z rynku czy sklepu... sama nie wiem.. ech, niestety do lata trzeba jeszcze poczekac na wlasne ogrodkowe cudownosci:)
wiolka my tak jak ty ,mamy duzo swoich owocow i warzyw, nie mieszkamy na wsi ale mamy na ogrodzie taki kawalek dzialki uprawnej i za naszym domem wystarczy przejsc przez ulice mamy kawalek takiego pola i tam sadzimy ziemniaki, buraki, fasole, truskwki i inne:)

maly dzis sie wyspal na spacerku, chodzilam z nim dwie i pol godziny:) niby mroz byl ale slonko grzalo porzadnie:) malz byl w pracy to zesmy zaszaleli haha^^

fiolka to zycze aby wyniki badan byly dla was na plus:) co do tortu to dla mnie nr 2:)

majja-rajusku, jakbym tak przewijala co siku to bym chyba paczke dziennie utylizowala:p

madlen79-o jaaaa to faktycznie masz zapas:D a czemu wybralas akurat sloiczki hippa? masz jakies opinie od znajomych czy cos? bo nie wiem ktore lepsze:O powiedz mi a dajesz to ze sliczka miedzy mlekami czy zamiast mleka?

adgama no to trzeba nam wiosny:)

aurelka- a ile macie osob na chrzciny bo jakos strasznie malo wam wyszlo za restauracje:) czekam na info o tym podwojnym becikowym:) a co do odparzen-z tego co kojarze dawalas malej ost antybiotyk wiec to najpredzej moim zdani8em od tego, u nas po antybiotyku az do krwi mil maly pupe poraniona, duzo wietrzylam, zadna masc nie pomogla tylko tormentiol, obawialam sie go bo on na kwasie borowym jest ale kilku lekarzy mi pow ze jesli nie jest stosowany dluzej niz 7 dni to nie zaszkodzi tylko tym nie smarowac grubo tylko tak zeby pokryc lekko odparzenie:) nam pomoglo po 4 dniach byla pupka bez jednej ranki a nujz bylo kiepsko naprawde bo probowalismy na poczatku czym innym i nic;/ a jak zawijalam pampersa to sypalam maka ziemniaczana, a i jeszcze staralam sie nie zakladac pampka tylko tetre-razem wszystko dalo swietny efekt:)

wiolka ale mialas wene do gotowania:) ja tez tak czasem mam:) nas w domu wielopokoleniowym jest razem 7 osob a jeszcze jak wpadnie chlopak siostry to 8:p wiec mam komu piec i gotowac:D

viv to niezle ci malz zalazl za skore:D


bulkaasia wspolczuje, zamiast was wspierac w tak trudnej sytuacji to jeszcze nasylaja jakies babsztyle na sprawdzanie czy nie glodzis zdzieckapogonilabym-szok:szok:

elak23-zdrowka!!!!!!!

kochane-dobrej nocki zycze wszystkim:*:*:*
p.s. chcialam sie pochwalic ze skonczylismy remont!!!!:D:D:D
 
Basia_one - Pochwaliłaś go i zobaczysz, że mu się odmieni. :-D

My dziś cały dzień w biegu, rozwieźliśmy połowę zaproszeń, jutro kolejne pół. :tak: Padam na twarz normalnie, jak takie wizyty u rodziny mogą zmęczyć, uff. :-p
 
4madlen Wasza wanna jest super, próbuj z Antkiem:tak: My z wanny skorzystamy u babci, ale zwyczajnej wanny. A w lato możemy się przejść na basen z maluchami :-p Byłam na Neptunie kiedyś, ale nie pamiętam jaka tam woda :baffled: Ja bym właśnie nie chciała na szkółkę, ale nie wiem czy tak "nieszkółkowo" da radę, w sensie czy normalnie wpuszczają itp.

A co do nieskomputeryzowanych ojców - może wyrusz z kursem, to i mojego podeślę, bo ja mu na słuchawkę wszystko mówię a on dalej nic :-p coś tam ogarnia ale "pasek adresu", "pasek zadań" to dla niego czarna magia, nie mówiąc o ciągłym ja: "kliknij to" on: "ale lewym czy prawym"?
:-D

Ja po przedostatnim dniem zjazdowym, dziś nas puściła o 12, oby jutro było tak samo bo długa droga przed nami. A pogoda same wiecie... Wracałam niedawno z kościoła, blisko mam a tak zmarzłam że szok :szok:

Robiłam dziś drożdżowe, wyszło przepyszne ;-)

Dziadki wzięły Marysię na spacer, ale chyba za długo już było, zmarzła albo co i tak im się rozpłakała że nie było mowy o uspokojeniu. A wcześniej ponoć gadała że się ludzie za nią obracali aż :-D
 
Narazie jest ok, synek zasypa kolo 19 juz na noc, ale jadl o 17 no i napewno nie obudzi sie o 20 na jedzenie tylko pozniej. U nas tak wypada ostatnio, ze jego ostatnie dzienne jedzonko jest wlasnie 17-17:30 maks.
Bylismy dzis z mezem na dworzu z corka na zmiane, ona to niezmordowana, biega ciagle to jej cieplo, a my z mezem zmarzluchy wiec wymienilismy sie po 20 min i w sumie byla tylko 40 min ale jak u nas zimno:szok:
 
Naty a nie boisz się podawać Gerbera ?
Po tej aferze to ja nigdy dziecku nie dam, pewnie wszystko nie jest w 100 % idealne z innych firm ale oni już parokrotnie przegieli :(
 
Naty to drugie becikowe to tzw. becikowe socjalne (dokładnie to jednorazowy dodatek do zasiłku rodzinnego z tytułu urodzenia dziecka) - jeśli łapiesz się na zasiłek rodzinny to łapiesz się i na to (jeśli nie przekracza dochód na osobę 504 zł lub 583 jeśli dziecko jest niepełnosprawne)
 
witam mamuśki :-)

fiolka ja też jak się zdenerwuję na małą to potem mam wyrzuty sumienia z tego powodu:sorry2: co do tortu to mi bardziej podoba się 2 ;-)
noukie nie dziwię się, że po pracy już małego nie opuszczasz, ja to się zastanawiam jak u mnie będzie z zostawianiem małej teściowej :confused: (oczywiście jeśli uda mi się pracę znaleźć:-p)


co do ubierania to mojej się odmieniło bo kiedyś ubieranie nie było problemem, a teraz też przy tym płacze nie wiedząc czemu.

dziś cały dzień miałam wrażenie jakby była niedziela...
zrobiłam ciasto marchewkowe (pierwszy raz :-)) i muszę powiedzieć, że wyszło pyszne :tak:
spaceru nie zaliczyliśmy - chciałam do mamy się przejść, ale w końcu podjechaliśmy autem i w sumie dobrze, bo zimno było, może jutro będzie lepiej i uda się wyjść na spacer.
 
reklama
Hej dziewczyny, sorki ze tak mnie malo ostatnio ale laptopa mam w naprawie a z tel beznadziejnie sie pisze.
Ale tak krotko co u nas, Alan dalej chory, wymiotuje i ma goraczke, schudl mi kilogram. Ola na szczescie zdrowa. Kupilam wozek tako jumper uzywany 3w1 uwaga za 400zl w bdb stanie. Z tym ze kolor turkusowy ale to nie ma znacsenia ho jest super lekki i bardzo fajnie sie nim jezdzi.
Ola przesypia mi praktycznie cale nocku, no i jutro wkoncu pospacerujemy.
 
Do góry