reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

naty -dzięki za przepis, dam znać jak wypróbuję :)
andzia - fajnie że Mikołajowi smakuje domowe jedzonko, my jogurcików na razie na pewno nie będziemy próbować, powoli zaczynamy mięsko i kaszki na kolację :)
ela - idę jutro po skierowanie na badania dla mnie, ja co prawda nigdy większych prblemów z żelazem nie miałam ale kto wie... jak egz?

u nas nie da się oddychać, jest ponad 30 w cieniu, a ma być pojutrze podobno 37 :( z Lenki non stop się leje, ze mnie też - nie cierpię lata :(
spacery też dopiero wieczorem, bo tak to patelnia :(
u Was też tak gorąco? Echhh...
 
reklama
Hej ja miałąm od czwartku zaryp w czwartek kosiłam wieczorem trawe z obiema dziewczyna skosiłam połowe ogrodu w piątek kosiłam reszte od rana skończyłam o 12 w południe:-pJuli już przy końcu mojego koszenia myślałam że oszaleje nie chciała leżeć we wózku wściekała się w weekend byliśmy u kuzynki w sączu zleciało moment wróciliśmy wczoraj wiecvzorem mała gorączke miała w ciągu dnia 39 dziś tylko stan podgorączkowy ale mega marudna piszczy płacze ślini się tak że jej się popsotu z buzi leje :sorry2: u nas też dziś 36 st w słońcu ja kocham taką pogode jest ukrop ale wole tak niż jak ma lać rozłożymy w tym tyg basen i będziemy się kąpać:-) Elak daj znać ja też ci napisze jak będę się do wieliczki wybierać:tak:&&&&&&&&& za egzamin Naty my mieszkamy sami wiec ograniam sama dom 220 m kwadratowych ogód i dziewczyny czasem brak mi sił ale kocham ten mój ogródek kwiatki i jarzynki że moje dziewczynki mają się gdzie bawić w lecie i gdzie kąpać:tak:ładnie ci mały waży Juli waży 8 kg;-) Ja dziś małej ugotowałam zupke jarzynową z królikiem :-p Andzia zdrówka dla mikołaja:-)
Jak u nas się schłodzi to biore panny i ide do ogrodu i plewimy ktoś musi ale cóz coś za coś :happy2: miłego dnia
 
hej:) wooow!! wlasnie ogarnelam ze jestem JUZ "zadomowiona" :D
Andzia swietnie to krzeselko:) nie cena swiadczy o jakosci i wygodzie rzeczy nabytej:) jak jest takie fajne a tansze niz inne to po co wiecej placic:) my dostalismy w spadku bo ja przed ciązą bylam pelnoetatowa niania, przez rok opiekowalam sie marysia:) zaczelam jak miala roczek a skonczylam akurat jak przeszlo jej dwa jeszcze bym sie nia opiekowala ale niestety ciaza mi sie zagrozila;/ no i tak dobrze zyjemy z jej rodzicami, a togrill, a to wycieczka gdzies razem i dostajemy w spadku rozne rzeczy hehe:) a marysia to takie moje dziecko, no rok czasu codziennie po 12-15 godzin to jak ze swoim:)
a mikolaj moze ma to od zebow, wojtek jak mial taki katar i kaszel znikad to lekarz mi pow ze to ad tego ze zawiazki zebow sie uczyniaja:)

asiabp u nas goraco ale zawiewwa wiec da sie wytrrzymac:)

wiolka ta goraczka u Julity to od zebow?:szok:
co do domu, to no dokladnie tak samo czuje, wlasne sciany, ogrod przede wszystkim, wiec warto sprzatac i dbac ale sie jest czym cieszyc:)
a mieso z krolika to pewnie masz jakies takie swojskie nie ze sklepu?

wojtek dzis pobil samego siebie! nauczyl sie chrzakac i caly dzien charczal na mnie^^

zrobilam wczoraj pierwszy raz w tym sezonie biszkopt z truskawkami i galaretka to juz dzis nie ma, jak sie towarzystwo rzucilo to pochloneli w 1 dzien:D
malz mi oberwal cala czeresnie i tworze:) dzis prazylam dżemor a jutro gotuje kompoty do wekow:)

takze nadrylowalam sie dzis przez caly dzien :p dobrze ze moja mlodsza sis juz skonczyla rok szkolny to jest w domu i pomaga mi troche, zaopiekuje sie mlodym to mam czasu wiec i na spokojnie moge popichcic i sprzatnac i nawet dzis w SRODKU dnia mialam kapiel wooow:p

zycze dobrej nocki:) wojtek dzis znowu nie zjadl zupki, faflun jeden, za to saltka z tartych owocow poszla w calosci^^
 
Wiolka - zazdroszczę Ci tego ogrodu, jak ja bym miała ogród i możliwość wystawienia basenu to pewnie też lepiej bym znosiła te upały ale w bloku w mieście ok 40 stopni to sama rozumiesz....
Powiem Wam dziewczyny, że ja nigdy nie lubiłam pielić ani nic robić w ogródku - rodzice mieli działkę - ale jak teraz się Lenka urodziła i tak czytam ile Wy własnych rzeczy macie to taką mam ochotę na swój własny kawałek ziemi, coby choć marchewkę mieć swoją...
Wiolka - gratulacje dla Ciebie za to koszenie - podziwiam!! A Julci dajesz nurofen jak tak gorączkuje?? Może za chwilę już ząbki będą? U nas na szczęście obyło się jak na razie bez gorączki, biegunek itp.
Natomiast od tego żelaza to kupki Lenki czarne :( ale bierze, jak musi, to bierze...
Siedzę, piszę i się pocę...przepraszam, że tak marudzę, ale jednak upały to nie dla mnie...
Naty - widzę, że Ty też lubisz piec, gotować :) ja przedwczoraj upiekłam ciasto z rabarbarem i już dziś rano zjadłam ostatni kawałek - mąż spałaszował wszystko i pod koniec się zreflektował, że ja chyba nie jadłam... :)
Tutaj już czereśni i truskawek nie ma, za to w tamtym tyg robiłam już ciasto z wiśniami, bo wiśni mnóstwo jest.
Viv - co u Was? Ostatnio coś nie zaglądasz tutaj? Mam nadz, że wszystko ok :)
Idę myśleć co tu na obiad robić...bez gotowania :)
 
Hej! udało mi się do was dotrzeć z telefonu.przyjechaliśmy wczoraj do rodziców na wieś i ni mamy kompa z netem,a w telefonie ukrywa mi wątki i muszę na około szukać...

U nas miało być 30 st. Gorąca, ale póki co to rano padało. Ma rozstawiony basen ale czekamy na upał.

Kocham polska wieś! :)
 
Neska tak gorączka u julity od zębów byłyśmy dziś u lekarza i mówił że ząbkuje a upał jest i po prostu jej się to zeszło razem kazał kupić ibuprofen w czopkach jak paracetamol nie daje rady i w razie takiego płaczu i jak jej nie możemy uspokoić to podać ale dziś jest o niebo lepsza kąpałyśmy się w basenie dzisiaj w tym małym a na jutro A może rozłoży mi ten wielki i napełni wodą .Zadowolona była podobało jej się strasznie później zjadła mleko i teraz lezy w leżaczku i się bawi.Królika kupujemy od kolegi teścia on choduje,zabija i sprzedaje. AsiaBp dawałam jej paracetamol ale tylko jak gorączkowała wczoraj już temp nie było ale prawie cały dzień przepłakany:-(wiadomo ze w bloku jest masakra ja nigdy bym nie chciała w bloku mieszkać już nawet wolałabym stara chatke ale żeby to był dom a nie blok,my wynajmujemy ale kocham ten ogódek lubie sadzić kwiatki pokazywać póki co Nastce jak rosną kwiatki i kwitna jak jarzyny rosną jest mase roboty i czasem mi ciężko ale fajne momenty sa kiedy idziemy do ogrodu i z jabłoni zrywamy jabłko nie pryskane można je zjeść od razu czy truskawke albo jarzyny,jak dziewczyny będą mogły baiwć się już niedługo razem w piaskownicy w basenie już się bawią z moją pomocą Julita.A koszenie wiadomo trzeba to robić ja lubie trawnik kosić a że czasem z małą to tak wychodzi przynajmniej wiem ze sobie radze i nie potrzebuje kogoś żeby mi się dzieckiem zajął tylko robie wszystko na raz:-Dmam truskaweczki nasze to dziś ciasto zrobie popołudniu :-p Viv miłego wypoczynku i pogody:-) Ja się opalałam i obiad gotowałam jak mała spała wstała wzięłam ją do basenu teraz czekamy an Nastke i będziemy się chlapać znowu bo obiad zrobiłam i posprzątałam :-)miłego dnia:happy:
 
Pewnie mnie nie pamietacie juz;)
Mam wielka prosbe zajrzyjcie Na ten link http://www.siepomaga.pl/f/sercedziecka/c/805
Oliwka jest w wieku naszych dzieciaczkow, I nie ma wiele czasu, potrzebuje pomocy, jesli ktoras z Was moglaby choc minimalna kwote przelac. Z gory dziekuje
 
reklama
hej:) Joanna, to tak jak my, tez jutro swietujemy 7m-cy:)
nie wiem, ale ja tego linka nadal nie moge otworzyc:(
opowiadaj cos wiecej, macie juz zabki?czemu cie tak wcale tu u nas nie ma?

asiabp oj tak uwielbiam gotowac i piec, w szczegolnosci piec ciasta:)

wiolka jak juli? przeszła jej temp?
 
Do góry