reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z Rzeszowa i okolic

Buba kurcze to sie porobiło.......... a dlaczego ten ojciec emilki jest scigany tutaj w pl , wiec na rozprawe on napewno sie nie wstawi ????????nie rozumiem po jaka cholere wtrace sie jego matka ona chociaz odwiedza emilke czy daje na jej utrzymanie ????a ojciec emilki tez nie pomaga w utrzymaniu jej ????????? zycze ci abys wygrała ta sprawe:tak::tak::tak:
No a w sprawach sercowych to widze ze tez masz zawirowania ......piszesz ze jestes ze Slawkiem ale go nie kochasz na dzien dzisiejszy ale jezeli zasłuzy na twoja miłosc to nawet nie spodziejesz sie kiedy to nastapi jednak jest ktos w twoim sercu kogo kochasz i widujesz go na codzien, dlaczego nie mozesz byc z nim????????

Rubinowa no tak to juz jest z naszymi mamusiami ja tez wiecznie sie kłuciłam z moja mama ze juz jako 18letka wyprowadzilam sie z domu i to 300km dalej bo nie chcialam juz dłuzej z nia mieszkac i nie odwiedzałam jej chyba z rok , dopiero pózniej jak zaczełam widywac sie z nia kilka razy do roku to zaczełysmy normalnie rozmawiac i teraz ci powiem ze z upływem lat smieje sie z tego jak z nia koty darlam a teraz to traktuje ja jak moja przyjaciółke na która zawsze moge liczyc i zawsze jak jest mi potrzebna to przyjezdza do mnie wiec mam nadzieje ze i u ciebie tak bedzie i ze twoi rodzice otworza oczy jak cie juz nie bedzie z nimi ze maja cudowna c,orke i jak beda ci potrzebni to ci pomoga :tak::tak::tak:
z mezem to ty widujesz sie tylko wekendowo to odobnie jak i u mnie choc mój maz pracuje tez w rzeszowie ale ma do pracy 40km i przyjezdza do domu dwa razy w tygodniu no i na weekend wiec jest oki , a twój maz gdzie pracuje w rzeszowie?????

Rena pamietam jak mój maksiu robił takie same rzeczy jak twoja Milenka teraz heeeeeeeeee to takie słodkie jak tak dizecko gada do brzuszka mój maks zaczał tez pukac do brzuszka i mówil Lenka wychodz juz z tego brzuszka bo chce cie zobaczyc :-D:-D:-Dno i chyba siostra go posłuchała bo miesiac wczesniej z tego gadania wyszła :-D:-D:-D
moja lenka tez cos zaczeła wymiotowac jak tylko wypije mleko z rana to odrazu go zwraca a pozniej przez caly dzien nic wiec nie wiem co sie z nia dzieje ......
 
reklama
Buba kurcze to sie porobiło.......... a dlaczego ten ojciec emilki jest scigany tutaj w pl , wiec na rozprawe on napewno sie nie wstawi ????????nie rozumiem po jaka cholere wtrace sie jego matka ona chociaz odwiedza emilke czy daje na jej utrzymanie ????a ojciec emilki tez nie pomaga w utrzymaniu jej ????????? zycze ci abys wygrała ta sprawe:tak::tak::tak:
No a w sprawach sercowych to widze ze tez masz zawirowania ......piszesz ze jestes ze Slawkiem ale go nie kochasz na dzien dzisiejszy ale jezeli zasłuzy na twoja miłosc to nawet nie spodziejesz sie kiedy to nastapi jednak jest ktos w twoim sercu kogo kochasz i widujesz go na codzien, dlaczego nie mozesz byc z nim????????..

jeste scigany bo ma ryroki do odsiadki 3 po roku w sumie to ponad 3 lata bo ma jeszcze jeden za odrobki na ktore nie chodzil.... a on siedzi za granica i ma wszytsko gdzies niby tak kocha dziecko a nwet aie nie pozegnal z nia kiedy wyjezdzal... nie placi alimentow a ni nie pomaga mi w niczym jestem sama z emilka. a jego matka jest jego kuratorem w sadzie i go reprezentuje ale i tak wiecznie jaos problem robi... niby bylo o pozbawienie go praw ale i tak gadala o sobie ze niby jakas kase nam dala jak emilka sie urodzila itd. niby ja troche wkopalam bo powiedzialam ze byla niedawno u niego i ze zna adres ale nie podala go wczesniej. to sad sie na nia troche krzywo popatrzyl no ale mam nasteny termin sprawy za miesiac wtedy beda przesluchiwani tylk swiadkowie ja juz nie.a na utrzymanie w sumie dala mi raz 100zl za ktore kupilam stolik i krzeselko dla emilki czekolade i kilka ubranek na urodziny i to wszystko...
a co do milosci to tak ja z tym chlopakiem pracuje i widze praktycznie codziennie i ma dziewczyne od 9 lat:szok::szok: niby tam slubu nie bylo i niechce on sie chajtac a ni nic i wiem ze swego czasu sie im nie ukladalo nawet dluzsza chwile... a Slawek moze zasluguje ale ja niewiem co robic mam... :-:)-:)-:)zawstydzona/y::confused::confused::confused::confused: ja juz zglupialam z tego wszystkiego.... jeszcze mojego kumpla brat umarl wczoraj 18 lat mial:(:-(
 
Buba i bardzo dobrze zrobiłas ze ja wkopałas bo ona nie moze go ukrywac no ale jak widac to to wlasnie robi ale skoro powiedziałas w sadzie ze ona wie i sad krztywo sie na nia popatrzył to tylko na twoja kożysć a sadem ona niech cie nie straszy bo jeszcze sobie sama zle zrobi za ukrywanie prawdy gdzie jej syn przebywa , no a te 100zł na utrzymanie no to przesadziła ze ci pomaga bo za te 100 to tylko pampersy mozna kupic i mleko co starcza na chwilke .........mmasakra wsółczuje ci problemów ale szczerze ci zycze abys wygrała ta sprawe:tak::tak::tak:

a ja wlasnie połozyłam lenke spac i mysle co by tu na obiad upichcić :confused::confused: chałpe posprzatałam wiec teraz nie mam co robic wiec wpadłam na komppa:-D:-D:-Dto jest dobry pochłaniacz czasu heeeeeeeee:-D:-D:-D:-Dpózniej po maksa do szkoły no i jakis spacer dzisiaj musi byc zaliczony bo maz w domu spi bo na nocke znów jedzie a lena jak sie obudzi to sobie nie pospi bo ona odrazu tata woła i leci do niego i woła cześć :-D:-D:-D
a nasza LIDKA kazała was pozdrowic bo jak narazie nie ma dostepu do netu bo przebywa jak narazie u mamy swojej bo u niej w domu remont generalny i musiala sie wyniesc z dziecmi bo wiadomo jak to małe dzieci i remonty :-):-):-):-)jak tylko wróci to sie odezwie:))))))))))
 
hejka mamusie:-D:-D no ale sie rozpisalyscie :szok::szok::szok:
ja tak tylko na chwilke Milenka siedzi na nocniku od dzis twardo uczymy sie siusiu na nocnik raz sie udalo:-D:-D:-D wczoraj pierwszy raz Milenka zasnela bez melusia tez jakis postep:-D:-D:-D ale dzis juz go nie spuszcza z oka damy rade do listopada z jednym i z drugim:-D:-D:-D:-D oduczylam juz picia herbaty bo wczesniej nie uznawala do picia nic tylko herbata z Bobovity i tylko smak jablko melisa litrami ja pila a teraz od czasu do czasu tylko soczek a tak to woda mineralna no i nie z butelki ze smoczkiem( wszystkie smoczki przegryzla) a z butelki takiej z dziubkiem:-D:-D:-D:-D jeszcze musze ja przekonac do owocow ale z tym bedzie ciezko:no::no::no::no:

dobra zmykam buziolki paaaaaaaaaaaa
 
Bubinowa a wojsku no to super jako kto???/..........a z wojska to mu sie nie nalezy jakies małe mieszkanie??????????wiem ze kiedys tak było ale czy nadal tak jest to nie wiem:-(a jak mała reaguje na tatusia bo moje to strasznie tesknia i jak tylko wchodzi do domu to odrazy mała to czesc woła i caluje a starszy to zagadac go chce:-D:-D:-D

Rena ja moja lenke to od smoczka oduczylam jak miala 8 miesiecy bo wtedy najlatwiej i poszło szybko tylko dwa dni wolala ale jej nie dałam i obeszlo sie jakos heeeeeee a z nocnikiem to tez atakuje ja juz kilka razy przyniosla nocnik i pod noskiem mruczała siiii no to ja ja bęc na nocnik i udało sie jej nasiusiac wiec mam nadzieje ze szybko polapie choc wiem ze jescze dla niej za szybko bo ma dopiero 14 miesiecy :tak::tak::tak:

jutro jade znowu do taty pomóc mu w remontach no i bedzie malowanie kuchni i ganku i wieszanie firanek i itp
 
Iwcik u nas tak dobrze z nocnikiem bylo jak nie miala roku jeszcze wolala siiiiii wstawala z sucha pieluszka po nocy rano byl nocnik i siiiiiiiiiii a potem sie jej odmienilo:no::no::no::no: i nie bylo mowy o nocniku byl wrzask i pisk na jego widok no ale teraz powolutku juz duzo rozumie nawet ostatnio przyleciala do mnie i wola mama fuuuuuuuuuuu bo jej powiedzialam ze jak bedzie chciala kupke to zeby mi powiedziala ze robi fuuuuuuuuu:-D:-D:-D:-D a z melusiem no to zal mi jej bylo zabierac bo sobie smoczkiem dziasla masowala a i wtedy do pracy chodzilam wiec trudno mi bylo jeszcze mame tym obciazac:tak::tak::tak: wiec probujemy teraz choc melus tylko do spania praktycznie jest....
 
ja Emilka na nocnik nauczylam siadac jak miala 15 miesiecy z czego tylko miesiac na nocnik reszte na kibelek bo nocnik jest juz bee a jak chce siku to wola mamusi siku i leci do ubikacji wczoraj wogule to sama usiadla i sama siku zrobila tylko do swiatla nie dostyala to p ciemku ale zrobila::):) a ze smoczkiem to tez probowalam i jak 2 lata skoncyzla to przestalam jej dawac w dzien tylko na noc do spania miala potem od czasu do czasu az woguke nie wolala:D :-):-) a i mamy malego pieska wdomu :-) Emilka nic innego nie robi tylko lata do siostry do pokoju po Fafika zeby sie bawic przynajmniej mam chwile spokoju dla siebie nianka tez:happy2: powiem wam ze zaczyna sie ukladac... wczoraj bylam pierwszy raz w dziale obslugi klienta czyli tam gdzie awans dostalam:-) i zaczynam sie uczyc troche duzo tego ale mysle ze dam rade klientow znam wiem ktory bedzie sie darl na mnie itd ale mysle ze bedzie ok z reszta zawsze moge zrezygnowac:-D ze sprawa w sadzie to mam coraz wiecej swiadkow wiec idzie coraz lepiej wiec moze jednak bedzie dobrze:-) ale to dopiero bede za miesiac sie cieszy narazie sie jeszcze martwie i denerwoje bo jest czym...:-(
 
Rena to nie jest zle jak tylko do spania ma melusia bo jak widze dzieci które maja 3 latka i lataja jeszcze wkoło koscioła np z pielucha w ręce i smoczkiem to jakos we mnie sie gotuje bo poprostu temu dziecku wogóle to nie pasuje wyglada komicznie :crazy: a z nocnikami to jest róznie kazde dziecko inaczej do tego podchodzi wiec zostaje nam mamusia tylko w cierpliwosc sie uzbroic i czekac na ten dzien kiedy nasza pociecha zacznie wolac heeeeeeeee

Buba no to Emilka zuch ddziewczyna szybciutko pojeła :-) kobieto bede za ciebie trzymac mocno kciuki zebys wygrala sprawe i mam nadzieje ze tych swiatków bedzie coraz wiecej na twoja korzysc :tak:i mam nadzieje ze przy okazji twoja tesciowa niedoszła dostanie tez troche po uszach i usłyszy troche słów od sędziny :tak:a ty kobieto trzymaj sie i nie daj sie .......wysyłam dużo dobrych fluidow:-):-):-)

a ja siedze sobie i nudzi mi sie bo maks z tata cos jescze szeraja przy autach a lenka juz spi jutro chyba wybiore sie popłudniu do kosmetyczki bo juz paznoty mi zarosły :-D:-D:-Dno i brwi tez sie prosza juz o porzadek:-D:-D:-D
 
reklama
no i egzamin z matematyki zaliczony na 4;-);-):-D:-D jeszcze polski masakra dla mnie to czarna magia.. co mam zajecia to kolejne 3 wypracowania do napisania :wściekła/y:niedosc ze niemam czasu pisac bo emilka i dom to jeszcze nieumiem pisac:zawstydzona/y::zawstydzona/y: masakra... a biologia:D:D anatomia czlowieka mam w malym palcu gorzej z reszta ale jakos dam rade.... a co lepsze podstawy p[rzedsiebiorczosci co to wogule jest???:baffled::baffled::eek::eek::eek:mam miesiuac na zaliczenie mysle ze dam rade cos na sciemniam i bedzie git jeszcze mam pytania wiec wiem co bedzie:D a chwalilam sie ze mam psa??:D:D Fafika .... bze dwa wariaty w domu masakra oczy do okola glowy musze miec bo emilka a fafik to malutki i wogule go nie widac taka kulka chodzaca ale mam chwile spokoju przynajmniej:-):-)jednak na cos sie przydal nie wspominajac ze wszedzie sika:crazy: nic trzebva sie zbierac do pracy... koc wyprany obiad zrobiony, basen zaliczony, teraz na nianke czekamy i do pracy....
 
Do góry