reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

hej kochane widze ze ominela mnie fajna imprezka no nic trudno ;-)nastepnym razem sie wprosze :-)
Nie odzywam sie ostatnio bo nie bardzo mam czas i juz 2 tydzien panuje u nas grypa wiec nie ciekawie :-(
Ale jeszcze Olivia sie trzyma;-)
Bylam z Abi u lekarza i dostala Ibuprofen ktory oczywiscie jej nie pomogl co za leczenie tak mnie to tutaj wkurza:wściekła/y:musisz byc umierajacy zeby sie za ciebie pozadnie wzieli ci lekarze...ach szkoda gadac.
Mam nadzieje ze wy czujecie sie lepiej niz my :tak:
Lece bo porakarmienia...Buziaki
 
reklama
dzien doberek
u nas sa goscie , rodzicow znajomi przylecieli na tydzien wiec znowu wesolo:-)
U nas cieplo , slonce i wogole ladnie na zew,nie wiem gdzie u was zimno:baffled:

Kasiu.j- straszne rzeczy piszesz, duzo zdrowka dla malutkiej.

Madziu - nie martw sie wczoraj tez padal snieg i jakos wyladowali,;-)

Monis- poszukam dzis numer i przesle ci wieczorkiem.
 
Cześć laseczki!!!!
Tak jak zawsze w weekend na forum cichosza to tym razem rozgrzane do czerwoności:-):-):-) To nie podlega dyskusji że impezke trzeba powtorzyć:tak::tak::tak: było zaje.... zdjęcia też niczego sobie uśmiałam się po pachy:-D:-D:-D. Roksana nawet nie wiedziałam ze różu Ci do twarzy :-)Dziewczyny bardzo się ciesze ze zapiekanki Wam tak smakowaly, Wyśle Wam przepisy na pw, jeśli którąś pomine (oczywiscie przez przypadek) to krzyczeć:angry:
A dziwczyny jeśli chodzi o te drinki to Brydko i Edytko ja tak lałam od serca:-)
 
dziewczyny ja juz tez rece rozkladam z tymi lekarzami :wściekła/y:pojechalam wczoraj do szpitala bo Michal nic nie jadl nie chcial pic kupe robil co pol godziny zielona i z krwia :-(malo bylo tej krewki to raczej takie klaczki ze sluzem i krwia :crazy:
i zgadnijcie co? PARACETAMOL no az z nerwow sie poplakalam niski mial cukier widze ze sie odwadnia jest spiacy i oczka ma sine :-(
ide dzis znowu do lekarza bo dzis to juz co 10-15 min jest brudna pielucha i nie wyjde poki nas nie zbada porzadnie
jak nie to chyba pojade do tego PL lekarza do coventry bo juz mam dosc :-(
eehhh ja tam ne narzekam na ten paracetamol ale bez przesady.
Kasiu zdrowia dla chrzesnicy !!
i calej reszcie tez zdroweczka bo jak widac jak zdrowko zawodzi to nic tylko usiasc i plakac chyba
 
hej dziewczynki..dzieńdoberek wszystkim:-)
mam dobry humorek,bo jadę do pracy jutro..
właśnie dzwoniła babka z agencji,że mam być jutro na 6am pod agencją :-D:-D:-D
nie wiem gdzie,bo nie zakumałam tak szybko mówiła ale gdzieś koło bingley i keighley nie wiem nawet czy dobrze piszę:-D:baffled:
co to może być za zakład?:confused: może wiecie?
no nic jakoś dam rade..tak się cieszę

kasiek-no jak oni tak mogą??? jak w kale krew i śluz to już się powinni zastanowić,że coś jest nie tak..:baffled:lepiej się wybierz do normalnego lekarza,żeby gorzej nie było..
 
kasiek83- biedny Michas, kochana ja to bym nie wylazla ze szpitala gdyby nie zbadali mi dziecka dokladnie, a ten paracetamol nie se wsadza w dupe:wściekła/y:nie wiem co mam ci doradzic, ale musisz dopilnowac zeby mu porobili jakies badania. no bo chyba cos jest nie tak,a moze to ta grypa jelitowa. Fabianek mila ja kiedys.Tez co chwilka robil kupki.

Anita- super ze idziesz do pracy , moze zaraz twoje problemiki znikna.;-)
a co do karty to ja kiedys wyrabialam na inter, na dole nasz taki punkt obsugi i tam mowisz ze chcialabys karte, ja nie wiem jak jest teraz ale jak ja wyrabialam to musialam miec jakis rachunek , to dla nich jest potwierdzenie ze tu mieszkasz.tak mysle

Danka- cale szczescie ze to byly drineczki od serca:-);-), bo inaczej pewnie bysmy chorowaly:-Dna drugi dzionek;-)
 
Anitka, musisz mieć zdjęcie ze sobą i kasę na yorkshire, pewnie na same autobusy, abo na pociągi, możesz mieć i na jedno i na drugie, ceny poszły w górę, za tygodniówkę teraz ponad 20 funtów, ale od ręki masz kartę.
Kasiek nic nie mów, bo Ja o służbie zdrowia to mam gadane tutaj, rzygać się chce.
Edyta, to se poszalejesz co .... fajnie wam.
Danka, Monika Ci napisze,b bo ja na PM nie mogę, w morde :tak:;-):-)
 
reklama
brydka -ale to chyba nie o ta karte chodzi:baffled:, ty mowisz o karcie na pociagi (chyba)
a Anicie chodzi o ta rozowa na autobusy, tak ja zrozumialam
 
Do góry