reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Witajcie dziewczyny:-)
miałm się dzisiaj pochwalić jak mi minął pierwszy dzień w szkole. a tu d.....a:-(
nie przyjęli mnie:-(nie przyjęli bo jak to Pani powiedziała jestem za mądra do tej klasy:szok: a wiecie dlaczego za mądra?????????????:no: bo w tej klasie kobitki uczą się pisać litereki a ja to już umię:tak:no i apiać szukają mi nowej grupy:crazy:
byle szybko znależli:wściekła/y:
 
reklama
Working on it - Angielski w pracy
ja zamiast się pakować, o siedzę na necie, tłumaczenia robię i migam się...Nic mi sie nie chce a najbardziej pakować...
Marzenko znajdą ci grupę, na ewno.No a to chyba komplement dla ciebie. Powiem ci ,że chyba lepiej chodzić już ludźmi, któzy już coś mówią.Mobilizuje cie to do nauki. Na mój kurs prawnego tłumacza chodzą ludzie, którzy władają angielskim jak polskim i chociaż nauczycielka jest Polką zajęcia są po angielsku. Ja nie mam problemu z językiem, a przy takich uczniach jak moi koledzy jeszcze bardziej się mobilizuję do podciągania języka...Także głowa do góry
Ja mam jednak 6 zmysł...;-)
 
czesc ale sie rozpisalyscie.
a ja nie mam natchnienia bo szymek cos goraczkuje . Zaczelo sie dzis w nocy + gigant gupa. nadal co zje to wylatuje dupskiem. Diabli wiedz co tym razem mu jest.

Kasiek83- jak Michas?
 
Michaś Kasi to samo miał. Marysia też śmierdziele waliła wczoraj, ale dzisiaj jedna kupa i na razie cisza. Aż ją będę obserwowała.
Biedne te nasze dzieciaczki. Całuski dla Szymusia i Michałka
Dziewczyny jak będziecie jakie tableki potrzebowały z Polski dajcie cynk to kupię w aptece. Tylko nie mam możliwości załatwienia niestety nic na recepte.Ale bez nie ma sprawy...
Dziewczyny która zostawiła u mnei czerwony szalik, ze srebrnymi nitkami ??...Pisać mi tu szybko, bo biednym oddam;-)
 
WAŻNE!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio w internecie pojawiło się masę ogłoszeń o pracy z dość kuszącymi stawkami godzinowymi.np praca w hurtowni wina za f 7/h ,
ogłoszenie jest między innymi wystawiane przez "aga" i często jest podawany taki numer telefonu "07033300244 "

nie wiem ile jest w tym prawdy ale mnie ostrzeżono więc i ja Wam na wszelki wypadek podaję tę wiadomość, chodzi o to żeby nie dzwonić pod ten numer, bo jeśli tam zadzwonimy, usłyszymy np miłą muzyczkie albo głuchą ciszę a pieniązki z naszego telefonu polecą jak woda z kranu:crazy:

zresztą tu macie przykładowe ogłoszenia:

Ogłoszenia / Classifieds / fabryka papieru, Anglia, Londyn, Wielka Brytania, uk, gb, GBritain.net

Ogłoszenia / Classifieds / magazynierzy, Anglia, Londyn, Wielka Brytania, uk, gb, GBritain.net

kto na dzień dobry płaci na godzine 8 czy 9 funtów:crazy:
 
hej dziewczynki:-)
jestem tak zrąbana,że nie wiem jak się nazywam:happy:
praca okazała się w Skipton w Damarcie(wiem,że zle piszę:baffled:)
dla mniej wtajemniczonych zapieprzałam z wielkim wózkiem między regałami,wyszukując jakieś szmatki i starając się odszyfrować chieroglify liczbowe,które mi się będą śnić dzisiaj w czasie 4 godzin snu w nocy:-D:szok::rofl2::crazy:
to tak po krótce..wybaczcie,ale mam tyle na głowie jeszcze w domu i nie mogę już Wam wszystkim poodpisywać:baffled:

mam drugą wiadomość:-):-):-)
otóż okazało się,że znalazło się miejsce w katolickiej szkole dla mojej córci i jutro mój luby idzie na zapisanie jej :-):-):-)i zaraz po tych tygodniowych feriach co będą zacznie chodzić wreszcie do szkoły..:rolleyes::-)
tak się cieszę:-):-):-):wink:
 
Anitka początki zawsze są trudne, ale zobaczysz za pare dni będziesz śmigała z tym wózkiem jak ta lala:-):-):-):-):-):-) no i już będziesz wiedziała co do czego wiec bedzie łatwiej:tak::tak::tak::tak:. No i kochana super ze córcia w końcu dostała się do szkoły bedzie miała kontakt z rówieśnikami:-):-):-):-)
 
Witam mamusie. Ale sie dziewczyny rozpisalyscie:szok::szok::szok: Przede wszystkim gratuluje super imprezki, fajnie poogladac sobie zdjecia i chociaz tak poznac Was, moze kiedys sie wybiore to nadrobie zaleglosci;-).

Kasia -zdrówka dla Michasia, wspólczuje bo najgorsza jest bezradnosc, moze poprostu spróbuj jeszcze raz wkoncu trafisz na kogos normalnego, niestety to jedyna skuteczna metoda zameczyc az sie wkoncu zajma dla swietego spokoju

MArzena dzieki za ostrzezenie bo tez szukam pracy i warto wiedziec o takich oszustach:crazy:

Aniteczka1981- gratuluje pracy no i szkoly dla córci, zabiegana teraz bedziesz jak prawdziwa matka Polka:-D

cfcgirl- udanego wypoczynku w Polsce, a z pakowaniem ja tez mam zawsze problem nie jak moja córcia, która pakuje wszystko wlacznie z kamieniami z nad morza:baffled:

Niunka- zdrówka dla Szymka, pogoda wariuje i wirusy tez, oby szybko przeszlo

Brydka jak masz jakies namiary na normalna agencje to podziel sie wiedza, bo ja tez stracilam prace:zawstydzona/y:

KasiaJ- zdówka dla chrzesnicy, oby wszystko sie dobrze skonczylo. I powodzenia na tenisie, ale super:tak:
 
A ja z PL dostalam dobre wiesci, antybiotyki zaczely dzialac po 5 dniach i jest nieco lepiej, na razie sie wstrzymali z bronchoskopia i przeniesli ja na osobny rozdzial, zeby sie nie zarazila czyms od innych dzieci. Dzieki za dobre slowa dziewczynki.

Maciek mial dzis zalegla szczepienie i byl bardzo dzielny. Tylko sie skrzywil, a potem dostal takiego przyplywu energii, ze nie mozna nad nim zapanowac. Strasznie mi tu rozrabia :szok::-D

Agus - powodzenia w szukaniu i obys szybko cos znalazla

Danka - i jak bylo w parku? dalo sie tam chodzic, bo ja przejezdzalam i wydawalo mi sie, ze sciezki sa jeszcze oblodzone; i ja tez poprosze o ten przepis :tak:

cfcgirl - moja znajoma ma tam chyba 3 dzieci i bardzo walczyla, aby je tam przyjeli, szkola swietna i jest bardzo zadowolona, u nas druga na liscie po sandal school, i to prawda, ze do niektorych szkol trzeba sie zapisywac wczesniej, niektorzy zapisuja dzieci jak sie dopiero co urodza; Magda szczesliwej podrozy i udanych wakacji, kiedy wracasz?

MarzenaM - napewno Ci cos znajda odpowiedniego, a tam faktycznie bys sie zanudzila

Kasiek - jak tam Michas? juz lepiej?

Niunka - niestety nie da sie uchronic dzieci przed wszystkim, a teraz taki paskuny okres i wirusy szaleja :-(
 
reklama
no widzisz aniteczka :-) po nie pogodzie jest zawsze pogoda;-)jak sie zaczyna układać to wszysko po kolei:tak:
Agus my obydwoje z mężem już drugi dzień siedzimy w domu :-(ale mój mąż zaczął szukać pracy na własną rękę, bo ma już dosyć agencji :-(no i zaczął się bardziej ogłaszać z naprawami komputerowymi, może coś z tego wyjdzie:tak:
kasia.j no na pewno bym się zanudziła , zapytałm babki co to znaczy uczą się pisać ? to mi wytłumaczyła, że uczą się "kaligrafowania "liter:baffled:
 
Do góry