reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

ja w Leeds w Tesco Kama to on :tak::-) Starsznie się cieszę, że w końcu wam się udało i mam nadzieję, na jakąś mini parapetówkę co :-D
Madzia, gdzieś jest, śniłaś mi się dziś w nocy.
Monika, może w tygodniu się spotkamy co ?
Edyta nie pal tyle :-D dzięki wam laski strasznie, nie wymieniam, bo mnie się nie chce, jest piękna pogoda, czekamy na cele i tyle :-D
 
reklama
Jakies zdjecia wkleje ,jak wszystkie zgram bo mam troche i ja i sylwia:-):-)
KAMA-WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MAKSIKA:-):-):-)no i fajnie,ze udalo wam sie z tym mieszkaniem:tak:a na jakim pietrze bedziecie mieszkac???Ja tez mam z accentu i powiem ci ze nie narzekam na nich,co jakis czas robia jakies zebrania i sprawdzaj wszystko ,tez jak jest sasiedzctwo nie ciekawe to zaraz ich eksmituja:-)ja mieszkam obok samych straszych ludzi i oni pilnuja porzadku:-D:-Djak jacyc malolaci sie kreca zaraz ich wyganiaja:-D:-D
 
kama - sto lat dla Maksika i gratulacje mieszkanka, nie ma to jak wlasne gniazdko i jeszcze do tego po swojemu urzadzone
 
Bedziemy mieszkac na pierwszym pietrze,a blok jest dwupietrowy. Pierwsze pietro po prawej stronie od szczytu
 

Załączniki

  • beechwood.jpg
    beechwood.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 21
dziewczyny jak to myslalam ze zwariuje , bo od godziny chcialam wejsc na BB i dupa
nie moglam sie dostac na mamy z Uk pokazywalo mi sie jakies zjecie i wsio. Teraz dopiero jak wyczailam ze akurat kama napisala to szybo wciskam i sie udalo,
myslalam ze mnie szlk trafi.
Danka - ja dzis zakupki zrobilam i mozemy zaczynac w poniedzialek.
Kama- kochana oby wam sie dobrze mieszkalo,
 
dziewczyny co tu taka cisza? halo co za wami?

Danka- zyjesz? zaczynamy jutro diete pamietasz! napalilam sie bardzo ale czy wytrzymam:confused:
u nas dzis mala imprezka:tak:, tqkze moge sie jeszcze napic i najesc:-D a od jutra glodowka.:-p
 
niuńka-a pokaż mi no koleżanko miejsce w którym musisz schudnąć, bo ja takowego nie zauważyłam:-):-D:-D
ja od jutra zaczynam kontunuację moich 1000 kcal,bo na czas pracy musiałam zawiesić,inaczej bym padła na trybie oszczędnym:-p:baffled::sorry2:
mój mały ma już na wierzchu 6 ząbka i jest biedny płaczliwy przez to:-:)-:)-(
jutro wielki dzień...pierwszy w szkole dla mojej Alicji:-):-):-):-)
zdam relację jak poszło:tak:;-)
 
reklama
Cześć laseczki!!!
Anitka -trzymamy kciuki za Alicję i życzymy powodzenia, na pewno jej sie spodoba:tak::tak::tak:
Niunka -żyje i tez zrobiłam już zakupy:tak::tak::tak: wiec od jutra zaczynamy na maksa i musze, musze i jeszcze raz musze wytrwać mam nadzieje że razem nam się uda:-):-):tak::tak: tak więc jutro zaczynamy poranek od kawki z cukrem a teraz właśnie jeszcze grzeje zapiekaneczki jeszcze dziś moge sobie na nie pozwolić:-D:-D:-D
 
Do góry