reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

witam dziewczynki z samego rana...Cóż kacyk lekki ale taki przyjemny i nawet nie męczy tak bardzo. Wspaniale się wczoraj bawiłam i juz się nie mogę doczekać na następną impreze u Danuty.Czekam na foteczki Aniteczki i Beateczki:-):-):-)
No i jak tylko będę miała chwilę , poszukam ten salon o którym rozmawiałyśmy i oczywiście informacje o magocznym sklepie;-) Ale to wyślę na Priva:-D
Brydka szkoda,że się nie wyrobiłaś.Tez nie miałaś kiedy do tego miasta jechać;-) No ale może następnym razem.
Edytka mam nadzieje ,że nie obudziłyśmy Cię telefonem.
Monia piła razem z nami za zdrowie Kacperka dzięki połaczeniom wirtualnym:-D:-D
Kasia J, Aniteczka - jak samopoczucie??
Mniejmy nadzieje,że na następnej imprezie będzie nas więcej...
Danka mam nadzieje,że doszłaś do domku cało i zdrowo, bo Kasi to jeszcze machaliśmy, więc wiem ,że weszła grzecznie do domku:-D
 
reklama
Dziewczynki konto na NK założone zgodnie z prośbą.Zaproszenia wysłane. Beata i Kasia j nie mam Was na NK więc jak macie konto to czekam na zaproszenie.
 
Ostatnia edycja:
czesc kobitki
widze ze sie impra udala, Madziu obudzilas o 21 no cos ty, ja chodze spac ok 24.:-)

ale dzis znowu pieknie co?
Ja mialam dzis ciezka noc, Szymek mial wzdecia koszmar, tylko nie wiem po czym:confused:
no ale juz lepiej. niewyspana jestesm jak diabli.
lece do miasta
 
Magda mówiłam Ci i mówię, no bardzo mi szkoda, że to tak wyszło, ale na następnej będę, zasnęło mi się o 21 przy " supernatural '' nie wiem czemu, ale dałam się teraz i w ten serial wkręcić :-D no i po drugim odcinku padło mi się, ale myślałam o was, a śniło mi się, że byłam mordercą na zlecenie, matko i córko, na jakimś statku wybijałam menty, żenua, co :-D
Pogoda kozak, aż mi się chce... no i musowo z domu.
Domyślam się, że bawiłyście się na wypasie i bardzo mnie to cieszy :-D
Ściskam was no i czekam na wieści od Moni kiedy można nawiedzić powiększonych :-D
Miłego weekendu laski :-);-)
BTW mam jazdy z Virgin, ale Cela ma bezprzedowy u siebie, więc zasiadłam do niej ;-)
 
Dziendobry :-)

Magda, samopoczucie doskonale. :-) A Ty biedna teraz w pracy sie meczysz :-( A tu takie optymistyczne sloneczko!
Brydka, to trzeba sie bylo zbierac, zasiedzialysmy sie u Beaty, wiec tez bys sie zdarzyla wybawic :tak: A Virgin to najgorsza firma od netu! Jak mozesz to zmieniaj na cokolwiek innego.

Dziewczynki, jakby ktoras byla zainteresowana to mam do oddania za darmo 2 szafki do garazu na rozne graty (my tam trzymalismy jakies wiertarki, kable, gwozdzie itp)
5 drawer chest (for storage rather Baildon Bd17 Bradford free stuff
free 3 drawer chest (for storage rather Baildon Bd17 Bradford free stuff
Jutro je wywieziemy na wysypisko jak nie bedzie chetnych, bo mi tu zawadzaja w domu.
 
Cieszę się że się dobrze bawiłyście, szkoda że beze mnie:-D:-D:-D. Następnym razem postaram się dopisać.
Cfcgirl oczywiście że dobrze mi było z Wami:-p:tak::-)
 
Kochane, dzięki, że przyszłyście wczoraj. Nie było nas za wiele, ale i tak było super!
Rano mnie też kac dopadł. Już 2 drzemki dziś musiałam robić, ale teraz już jest ok.
Cfcgirl jaki jest nick na NK, żebym mogła wysłać zaproszenie.
 
Beatka napisałam ci namiary na gg. Właśnie wróciłam z pracy, nie było najgorzej ale fakt,że się naobijałam. ;-);-)
Życzę Paniom miłej nocy
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to zadowolone, good :tak::-D
Ja wczoraj z Magdą wieczorem gadałam, no i doszłam no wniosku ... no doszłam.:-D
Ale pięknie dziś znów, wczoraj miałam męczący dzień, ale kozak :-)
 
Do góry