reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

hej hej kobitki jeszcze raz dziękuję za imprezkę:-):-):tak::tak::tak:
naśmiałam się za wszystkie czasy,aż zakwasy na twarzy mam:-D:-D:-D:-D
jakąś powtórkę musimy zmontować i to oczywiście wszystkie macie się pojawić;-):-)
ja mam dzisiaj dzień w piżamie nawet obiad będę robić w piżamie:-D:-D:-D
ehhh nic mi się nie chce..mieliśmy na ten targ pojechać na bingley,ale wieje jak cholera:baffled::baffled::baffled:
noami81-wysłałam zaproszenie na NK
kasiaj.-dzięki jeszcze raz za podwiezienie:tak::tak::tak:
szkoda że mam taki refleks i już szafeczki pooooszły:happy:
no właśnie masz profil na NK?:confused:
właśnie się zastanawiamy nad Virgin:confused::confused::confused:co tam nie tak u nich:happy:bo nie chciałabym na następna muke trafić:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Hejo Hejo, ale wiatrszysko co ?!
Generalnie powiem wam, że można by jakoś w tygododniu coś, jak Moniś już w domu, dojdzie do siebie co ?!
Jak coś możemy się umawiać na PM :baffled:;-):-)
 
Witam!!!
Ale dziś okropny dzionek bynajmniej u nas nudy i jeszcze raz nudy:baffled::baffled: kazdy chodzi i nie ma co ze soba zrobić.
Beatka i ja dziekuje za wspanialy wieczorek było SUPER i niech żałuje ten kto nie dotarał, ale mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie pasowało wszystkim:tak::tak::tak:
 
Hejka

A my wrocilismy niedawno z barbeque. Zaprosili nas nasi landlordowie. A teraz mnie glowa boli po winku :-(

Aniteczka - no spoznilas sie doslownie pol godziny, bo tuz przed Twoim telefonem dzwonil B, ze juz w sklepie i co ma kupic. Ale szukaj na gumtree.com tam ludzie czesto wywieszaja, ze maja cos do oddania lub sprzedania za prawie darmo.
 
Hej dziewczynki!
Ja juz po kawie :-) Olivka spi a Abi oglada bajeczke;-)
Dzis rano odwiedzila nas Pani z housingu i mozliwe ze dostaniemy dom ale nie tam gdzie myslalam wiec odetchnelam z ulga. Musze jeszcze tam pochodzic o roznych porach dnia i nocy zeby zobaczyc czy jest ok okolica.
Czy w tym tyg sie szykuje jakies spotkanko?
 
Witam wszystkich cieplutko
jak juz wiecie Kacperek urodził się 18 marca o 9:29
z wagą 3520 i jest przecudny :-D
opiekę w szpitalu miałam rewelacyjną ,nie wiem jak oni to robia ale wstałam już tego samego dnia po operacji a blizna zagoiła sie w tempie ekspresowym
od wczoraj jesteśmy w domku i się aklimatyzujemy :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a tu miało byc zdjęcie ale coś mi nie wyszlo a może ...............




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry