Mama Boo
Mama Zinella i Whitmona
Znowu dzwonił i powiedział, że dostał tego linka od kogoś na gg z textem, że ma to zobaczyć i czy jeszcze tego kogoś pamięta (chyba nie pokręciłam Wam za bardzo ?). Też mu powiedziałam, że baaardzo dziwne, że już podobna historia się zdarzyła i, że jak chce to niech sobie szuka innych kobiet - jego sprawa. On oczywiście odwrócił kota ogonem, ze to może ja chcę kogoś innego - bla bla bla, ple ple ple...... Już sama nie wiem co mam o tym myśleć i czy aby to faktycznie nie jest tak jak on mówi..... Co o tym myślicie ???
Qrczę a dzisiaj jak jechaliśmy do teściów to Oskarek w cienkiej czapeczce i rozpietej kurtce a teraz taka brzydka pogoda :-(
Mokkate a co macie zamiar kupić ?
Kubusiowa Oskar też tak - oczy na zapałkach, ale spać nie chce. Ja zawsze siedzę przy łóżeczku az nie zaśnie, nie patrzę ani nie rozmawiam i zasypia
.
Qrczę a dzisiaj jak jechaliśmy do teściów to Oskarek w cienkiej czapeczce i rozpietej kurtce a teraz taka brzydka pogoda :-(
Mokkate a co macie zamiar kupić ?
Kubusiowa Oskar też tak - oczy na zapałkach, ale spać nie chce. Ja zawsze siedzę przy łóżeczku az nie zaśnie, nie patrzę ani nie rozmawiam i zasypia
.
:-) ;-) 
:-(
to ja w takim razie po necie bobuszuje ipotem mykam prasowanko czeka
chyba coś zamokło od tego deszczu.