• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
justynka moja córcia prawie rówiesniczka jest twojeje tylko ona jeszcze tak nie potrafi sama sie bawic ani raczkowac co mnie zaczyna powowli martwic


a wogóle dziekuje za komplementy zdjecia nie oddaja tej całej zabawy co było na zywca pełen ubaw
 
reklama
dziewczynki muszę się Wam pochwalić - mamy w końuc chrzestnego dla Petera. bedzie nim mój kuzyn (od strony Taty), a chrzestną jest moja kuzynka (od strony Mamy). Brat Krzyśa sie nie zgodził, a potem pod naporem teściów powiedział męzowi, ze jak już nikogo nie znajdziemy, to on bedzie chrzestnym, nerwów dostaliśy oboje, wojna była straszna. teściowa twierdziłą, że Radek MUSI BYĆ chrzestnym.ięc dziś byłam świnia i zadzwoniłam do nich i powiedziałam, że chrzestny już jest i nie potrzebujemy ich i Radusia łaski. ale byłam zadowolona, że im nosa utarłam. a tacy byli pewni swego, że nie znajdziemy chrzestnego, ale nie brali pod uwagę tego, że oboje beda z mojej rodziny.
 
mamy pierwszego ząbka

wczoraj jeszcze nie byłam pewna ale dziś to na pewno jest! mała ,bielutka,szorstka(sprawdzałam palcem)kreseczka!!!
59.gif
59.gif
59.gif
59.gif
59.gif
clap.jpg
clap.jpg
clap.jpg
clap.jpg
clap.jpg
clap.jpg
 
Dziewczyny,oświadczem wszem i wobec że moja Wikusia zaczeła rewelacyjnie RACZKOWAĆ! :D :D :D

Ale suuuuuper :D Postaram się ją nagrać,to wyślę filmik :D


NO I WIELKIE GRATULACJE DLA LENKI ZA ZĄBALKA!!! SUPER!!!
 
GRATULACJE DLA LENKI!!!!

GRATULACJE DLA WIKUSI!!!


Moja mała wczoraj nieżle dała nam w kość ::) a w szczególności mnie bo mąż cały dzień w pracy, do mniej więcej 16 była jak zwykle aniołkiem, ale potem coś w nią wstąpiło, nie chciała spać i tylko by na cycu wisiała.
 
reklama
Gratulacje dla Wiki i Lenki!!! :D :D :D

Iza- na USG bioderek idzie się w 4 tygodniu. Tak mnie poinformowano.
Ja byłam w 5 tygodniu, bo już nie mieli terminów!!! A dzwoniłam, żeby się umówic jak Martynka miała 5 DNI.
Dobre co? I rodziłam u nich.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry