reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Witam wieczorem!

Baska Ty już lepiej nic w domu nie rób bo albo sobie coś znowu zrobisz albo znowu coś popsujesz  ;D Ciekawe kiedy Ci te wody odejdą ;) nie mogę się doczekać kiedy zobaczę Twojego dziodziolka :) A forum z tego co widzę będzie nieczynne od nocy 15 więc ja to tak rozumiem że jutro jeszcze cały dzień będzie, ale może źle rozumiem ??? Na serio nie wiem, mogli napisać konkretnie no nie?

mmm - fajnie że udało się załatwić to mieszkanko i że będziesz mieszkać w Katowicach, ciekawe gdzie, ale pewnie dowiemy się w swoim czasie ;) A o tym basenie wiem, podawałam w jednym z wcześniejszych postów link,  Sostnowiec trochę nam nie pasi, ale może jeszcze się zastanowimy. Ale to chyba trzeba wykupić cały kurs czy można na pojedyncze zajęcia jechać?

Karolinna Lenka już taka duża dziewczynka :) Gratki i buziaczki dla niej! :-* A u teściowej co prawda byliśmy dziś ale tylko się tam na chwilę zatrzymaliśmy, Karolinka zjadła tam kaszkę :) a teściówki nie było bo pojechała na wieś do swojej mamy.
Byłam dziś w okolicach Waszych spacerków między 17 a 18 ale żadnej z Was nie spotkałam ani CIebie ani Mokkatki niestety :( Coś nie mam szczęścia :(

My byliśmy dziś u tego rehabilitanta, poćwiczył trochę z małą, pokazał nam znowu ćwiczonka, uczył jak ją brać na ręce, powiedział że tą główkę patologicznie odchyla do tyłu, mamy przez miesiąc z nią ćwiczyć a 16 października mamy wizytę znowu u lekarza i lekarka zadecyduje czy będzie rehabilitacja czy nie.
A tak z innej beczki, Karolcia je z każdym dniem więcej, dziś zjadła prawie całe starte małe jabłuszko :) krzywiła się trochę wypluwała ale więcej łykała niż wypluwała i tak pomalutku zjadła. Kaszkę też zjadła tyle ile przygotowałam nie była to cała porcja ale więcej niż pół na pewno :) Może nie będzie tak źle z tym jedzonkiem :)

BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH! WPADNĘ JESZCZE PO NA WSPÓLNEJ :)
 
Witam Wszystkich
Ach nareszcie usiadłam..z rana do tego nieszczesnego ZUS- u . Naprawde tam trzeba cierpliwosci.
Mało tgeo badał mnie kardiolog ..ha ha i nawet zdjec z rtg nie ogladal bo chyba sie nie znał. dziwne ze po wypadku na pogotowiu czy w szpitalu jak juz lezalam nikt nie badal mnie sluchawkami a tu dzisiaj miłe zaskoczenie..prosze sciagnac bluzke musze Pania zbadac  :p :p :p :p
Nie wiem o co mu chodzilo. Ale ja mialam zlamany bark - moze dlatgeo ze wiekszosc pacjenetk to kobitki po 50- tce. Jak juz doktorek pobadal nic nie powiedzial . Kazla schowac dokumentacje medyczna i isc po zwrot kosztow podroznych ....tu znow smiechu warte bylo 4,20  ;D ;D ;D
Jutro jade do doktorka moze juz po ostatnie L4...teskno mi troche za praca.

Dzis bylismy zamowic menu na roczek Filipka. Robimy to w takiej fajnejj knajpce "DWIE WIEDZMY" fajny klimat i bardzo dobre jedzonko. Cos w stylu Chaty Zbojnickeij
KUBUSIOWA na pewno juz tam była

MMM ale ci zazdoszcze my zalatwiamy tez mieszkano ale do dwoch lat bedzie wszytsko jasne.

Nasze kochane ciezarowki tylko nie rozdwajacie sie od 15-17,09 bo brak dostepu do bb bedzie
 
Witam,

Ja ostatnio cos z Wami nie w temacie, tyle piszecie, ze jak sadam wieczorem, to nie wyrabiam z czytaniem.

Znow ostro siedze w ksiazkach, poprawka juz za pare dni... Znajac zycie, pojde na drugi termin, bo sa 19 i 26... ::) Ojjj ciezko mi sie teraz uczyc, ciezko...

Bylam dzis z Sonia na tych zajeciach, balam sie troche, ze bedzie marudzic, bo caly dzien byla w niesosie, ale humor sie jej poprawil. Nie zachwycala jak ostatnio, ale bylo milo.
Tym razem udawalismy solonie i gaski. Zrobilismy kulki z papieru i rzucali jako pokarm dla gasek.... Grala Sonia na cymbalkach i bembenku, oczywiscie tanczyla, a ja spiewalam...

Iza super, ze Karolina ma apetyt.
A tak wlasciwie, to dlaczego chodzisz z nia na rechabilitacje? Ja to tak kiepskawa pamiec mam, albo za co przepraszam nie doczytalam.

Pozdrawiam,
 
iza1 pisze:
A o tym basenie wiem, podawałam w jednym z wcześniejszych postów link,  Sostnowiec trochę nam nie pasi, ale może jeszcze się zastanowimy. Ale to chyba trzeba wykupić cały kurs czy można na pojedyncze zajęcia jechać?
iza myślę że można wykupić pojedyncze zajęcia :) trochę daleko dla nas teraz też, ale wydaje mi się że warto :) jak chcesz mogę spytać

Ewcik81 pisze:
MMM ale ci zazdoszcze my zalatwiamy tez mieszkano ale do dwoch lat bedzie wszytsko jasne.
radość jest ogromna, tylko szkoda że nie będzie nasze ::) a poza tym teraz to mieszkamy po partyzancku ;)
 
JUTRO POWKLEJAM FOTKI MOJEGO ŁOBUZA- ZABAWKI POSZLY W KAT ZACZĄL SIE ETAP WSTAWANIA I CHODZENIA- OCH JAK FAJNIE BYŁO JAK LEZAŁ.
TERAZ TO DIEITY NIE TRZEBA - BEDE MIAŁA ZA KIM BIEGAC ;D ;D
 
sandros trzymam kciuki za szybkie przyswajanie wiedzy i dobrą ocenę w indeksie, jeszcze pamiętam jak to było przed egzaminem, a jak Twoje materiały do pracy mgr ??? masz już coś ???
 
Iza- super, ze mała zaczęła tak ładnie jeść.
Jeszcze trochę, a będzie jadła z Wami przy stole.
Szkoda, że się nie spotkałyśmy   :(

Mmm- ale się cieszę, że będziesz bliżej.
(chociaz jak widać, nawet blisko mieszkając trudno sie spotkac  :()
A w jakiej dzielnicy zamieszkacie, jeśli można wiedziec?

Sandros- idz może 19, bo jak nie wyjdzie  (tfu, tfu..odpukać)
to masz jeszcze jeden termin.

Martynka juz troche lepiej z humorem, ale non stop by jadła.
Czy to mogą być zeby? Albo jakis kryzys laktacyjny?
Albo mój pokarm to już dla nie za mało?
Nie wiem.... :( :( :(
 
reklama
No u nas wizyta kontrolna w porządku, Kubus miła dzisiaj stan podgorączkowy i pani neurolog przy okazji sprawidziła gardełko i jest czyste ale dziąsełka czwone i spuchnięte i podotykała szpadułka i stwierdziła że juz są pod skórka i beda się wyżynać i z tego stan podgorączkowy. Przed kapielą sprawdz. miał 38 ałam czopek Viburcol i Ibufen ale jakoś sie teraz wiercił no zobaczymy dalej, po południu byłam u moich rodziców na działeczce Kuba spał tam 2 godz.

a co do kartek to ja jestem za tym żeby tylko dzieciom wysyłać a mausiom moze na wątku zyczonka składać, a podpisy to jestem za propozycja izy1 imie i nazwisko a w nawiasie (nicik)

mariola - ale sie z tego pogrubiania checa zrobiła  :p, i jeszcze na dodatek zgubiono po drodze moje nazwisko ::), no a ten listonosz....no no ;D, gołąbki też dostaje od teściowej bardzo dobre :laugh:

mokkate - swietne fotki, córuchny udane!

fotki Kubusia z krzesełkiem wklej zaraz


karolinna - jak tam @, czy juz gratulowac Lence rodzeństwa ;), no wogóle to wielkie gratki za pralkowe osiągnięcia Lenki a tobie życze oczy dookoła głowy :laugh:

Luczynka - ty jeszcze stereo, ale juz za niedługo sie rozdwoisz i bedzie lekko, a słoniowej ciązy ci nie życze ::) :p ;D

baska - no masz racje lubie mieć czyściutko Kubus też teraz cały czas na podłodze w umywalce (łazienka, kuchnia bardzo lubi) więc trzeba trzymac porządeczek ;D, i uważaj na wszystko co znajduje sie wookół ciebie, juz za niedługo......

mm - nie chce zapeszac z tym spaniem zobaczymy dzisiaj, gratki za pomyślne załatwienie sprawy mieszkaniowej ;D, ale się macie fajowo ze bedziecie sąsiadkami z karolinną,

trysia - możesz mi nie wirzyć ale wczoraj o tobie wieczorem myślałam, super cie słyszeć jak tam kicia czy wszystko juz okej? no i opowiadaj wklejaj fotki :laugh:

mamaboo - nie stresuj sie tym swoim R. w końcu musi sie dostosować do życia w rodzinie, każdy musi cosik w domu zrobic nie tylko kobieta ;)

iza1 - jak po wizycie kontrolnej bo nie pamietam czy pisałaś coś (sorki ale tak tego duzo)

karlam - zdjęcia dopiero bedę ogladać, miło że zajrzałas do nas ;D, posmyraj brzusio ;)

Ewcik - jak tam sprawa w ZUS-ie?

No to kiedy te spotkanko, to ja zaparkować mam przed tą restaurację Zielone Oczko karolinna? ::)
 
Do góry