reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
kurcze dziewczyny, ale bym sobie pojadła lodów!!! mhhhmmm uwielbiam lody, ale pozwoliłam sobie na nie w sobotę dieta to dieta
ja powoli zmykam
dokończyć sprzatanie bo zaraz Mila wróci z tatą:-)
 
Z szampana i lodów już pewnie nic nie zostało, a swoją drogą taka rozpusta z samego rana??!;-).
Chętnie się przyłączę i jak tylko podsiądę męża przy kompie to popiszę z wami.
 
Witam Magdo i ja.:tak::tak:
To fajnie,że jest nas tutaj coraz więcej.

Gosiu mam nadzieję,że rachunku mi nie wystawią.W końcu nie mało zamówiłam:-D:happy:

Magdo Ty masz problem z mężem siedzącym przy kompie,a ja ze swoimi prawie dorosłymi bajtlami.Późny wieczór to moja pora lub poranek kiedy są w szkole.

Dowikla a czemu właściwie kompot ze śliwek ma służyć.Wiele słyszałam o ich właściwościach ale może od Ciebie dowiem się czegoś nowego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej wszystkim.
Magda witaj i zapraszamy do pogawędek.
Mężowi powiedz, że jak będzie długo siedział przy kompie to wzrok mu się pogorszy ;-)

Moje dziecko znowu dzisiaj histerię odstawiło... tym razem w ogóle nie chciała iść do przedszkola :-( Ryczała jak ją ubierałam, później się uspokoiła, ale przed przedszkolem stwierdziła, że nie wzięła lalki i znowu ryk... W szatni się uspokoiła, a przed salą znowu ryk :szok: Nie wiem, o co chodzi :no::-( Do tej pory tak chętnie chodziła...
 
Do góry