reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Witam sie i ja:-)
MAGDA witaj:tak::tak::tak:I zagladaj do nas czesto:-);-)
Ja znowu wzieląms ie za sprzatanie ,ale zaraz ubieram dziewczynki i idziemy na spacer:tak:
 
reklama
Cześć

Witam się pierwszy raz na tym wąteczku :-) Jestem Ania, lat tyle co węgiel, mama Tymoteusza i wkrótce niespodzianki (dzidzia uparta nie pokazuje co ma między girkami :-)). Mój synek to raczek z lipca 2006 i teraz ma niestety okres buntu, daje Nam popalić przy każdej okazji hehe uparty jest jak mama :zawstydzona/y:
pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki :-)
 
inna_22 a moja dziś wpadała w histerie na babcie dała jej z główki w głowę ona do niej że tak nie wolno a ta ją zaczeła jeszcze bić ja ją wyzwałam i wściekłoci do mnie mówi "obleje babcie wodą" :szok: bo akurat stały jej bańki mydlane :eek: powiedziałam że jak nie przeprosi ma iść do siebie i pobiegła obrażona do swojego pokoju i się popłakała :sorry:
Charakterna dziewczyna ;-) U nas trochę się z biciem uspokoiło, ale był czas, że Oliwka potrafiła podejść do mnie i uderzyć mnie w twarz :sorry: Albo gryzła, kopała... Teraz skupia się na gilgotaniu, od kiedy wyczaiła, że mam okropne łaskotki :-D

Cześć

Witam się pierwszy raz na tym wąteczku :-) Jestem Ania, lat tyle co węgiel, mama Tymoteusza i wkrótce niespodzianki (dzidzia uparta nie pokazuje co ma między girkami :-)). Mój synek to raczek z lipca 2006 i teraz ma niestety okres buntu, daje Nam popalić przy każdej okazji hehe uparty jest jak mama :zawstydzona/y:
pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki :-)

Czesc dziewczynki,jestm mama Olka,za tydzien skonczy dwa latka,pozdrawiam goraco wszystkie mamuski i ich dzieciaczki

Cześć Dziewczyny :-)
 
witam wszystkie "nowe" i "stare" mamuśki!
u nas pogoda piękna, byłam z Milenką w biedronce na małych zakupkach, teraz szybko obiadek i znowu do piaskownicy:-)

jeżeli chodzi o bicie to Milenka nie radzi sobie z tym jak np. ktoś ją trzepnie w pisakownicy, no niestety jeszcze nie umie się bronić:baffled:

co tam dziewczyny gotujecie na obiadek? mhm? ja pulpeciki w sosie pomidorowym ryz i suróweczkę
 
Ostatnia edycja:
jeżeli chodzi o bicie to Milenka nie radzi sobie z tym jak np. ktoś ją trzepnie w pisakownicy, no niestety jeszcze nie umie się bronić:baffled:

co tam dziewczyny gotujecie na obiadek? mhm? ja pulpeciki w sosie pomidorowym ryz i suróweczkę

U Nas też Tymek nie umie się bronić, będzie dostawał w szkole baty bo zaraz płacze i raczej chowa się za mnie. Co innego w domu, potrafi walnąć babcię w twarz tak nie wiadomo za co, na mnie też próbował ale ja w przeciwieństwie do mojej mamy nie puszczam mu płazem takich akcji. Jak się na 3 dni rozstał ze swoimi klockami tak przestał mnie bić, ale za to wygania mnie lub zamyka mi drzwi żebym nie mogła wyjść z pokoju. Ehh i na własnym mleku wychowany tak mi teraz się odpłaca ;-);-);-)
U mnie na obiadek zupka kalafiorowa, miały być krokiety ale narobiłaś mi smaka na pulpety :-) może jeszcze zdążę odmrozić mielone :-)
 
Mlode spia to mam chwilke relaksu:-)Pije sobie capucinko z ogromna porcja lodow i klikam:-);-)
Witam nowe mamusie:tak::tak::tak:
Zagladajcie do nas czesto i piszcie duzo:tak::-D
 
U Nas też Tymek nie umie się bronić, będzie dostawał w szkole baty bo zaraz płacze i raczej chowa się za mnie. Co innego w domu, potrafi walnąć babcię w twarz tak nie wiadomo za co, na mnie też próbował ale ja w przeciwieństwie do mojej mamy nie puszczam mu płazem takich akcji. Jak się na 3 dni rozstał ze swoimi klockami tak przestał mnie bić, ale za to wygania mnie lub zamyka mi drzwi żebym nie mogła wyjść z pokoju. Ehh i na własnym mleku wychowany tak mi teraz się odpłaca ;-);-);-)
U mnie na obiadek zupka kalafiorowa, miały być krokiety ale narobiłaś mi smaka na pulpety :-) może jeszcze zdążę odmrozić mielone :-)

Anika myśle ze nasze dzieci nie umieją się bronić, ale to tylko do czasu:tak:;-). Np. ostatnio się zdziwiłam ze Milenka sypnęła chłopca piachem no i wyrwała mu zabawkę pierwszy raz :szok: a i nauczyła się pluć:no:
 
reklama
Do góry