reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Witam się i ja :tak:
Aniu, zdrówka dla Przemka :tak:
Niestety, taki urok żłobka czy przedszkola... Moja Oliwka od września 2008 chodzi do przedszkola i średnio co 2 tygodnie chora, z tym, że najczęściej to są mocniejsze przeziębienia :tak: Raz było poważnie, bo wysłali nas do szpitala z podejrzeniem sepsy :baffled: (gorączka 41 której niczym się nie dało zbić, biegunka, wymioty, kaszel, katar - no wszystko na raz:-() i w szpitalu 5 dni. A tak to tydzień w domku, 2 tygodnie w przedszkolu, tydzień w domku, 2 tygodnie w przedszkolu... A zanim poszła do przedszkola to miała trzydniówkę, jelitówkę i coś tam jeszcze i to wszystko :sorry:

Ja już w pracy, zapowiada się kolejny nudny dzień :sorry:
 
reklama
Witam sie i ja:-)
I od razu zmykam;-)Mlode mi sie bija i cos marudza:no:Zaraz je ubieram i idziemy na spacerek:tak:A ja do tego mam @
 
witam i zaraz uciekam podzszykować obiad i do piaskownicy:-)
właśnie wróciłyśmy z zakupów z Lidla miałao to byc kilka rzeczy ale jak zwykle zrobiły się 2 siaty, ledwo pod wózek upchałam:baffled:

też uważam, ze kontakt z rówieśnikami jest niezbędny. Jeżeli dziecko nie jest specjalnie chorowite to przedszkole jak najbardziej. Na pewno lepiej niż z babcią np. u mnie, bo tesciowa ma raczej gdzies moje wskazówki czy zalecenia jezeli chodzi o jedzenie ubieranie spanie dziecka, no dosłownie albo jest tak ograniczona albo robi mi na złość. A w przedszkolu jest juz wszystko pod kontrolą:happy:
 
zgadza się zgadza, mi w dodatku od stycznia fajna praca się trafiła więc nie było wyjścia i musiał iść do żłobka (nie chciałam zostawiać go z babciami)
my czekamy do maja na wyniki z przedszkola
a druga dzidzia to chłopak czy dziewuszka?jakie imiona?

Druga dzidzia się chowa, wstydliwa jakaś :-) albo pupa w miednice wciśnięta, albo pięta, albo pępowina :-) choć na ostatnim USG mignęły jajca, więc chyba będzie chłopak. Lekarka jednak głowy ani rąk nie daje i mówi, żeby jednak z niebieskimi śpiochami poczekać. Ja skrycie marzyłam o córci ale jak będzie drugi synuś to też dobrze :tak: Tylko z imieniem mamy problem bo dla dziewczynki to mieliśmy odrazu - Nina ale dla chłopca niestety, nic mi się nie podoba

witam i zaraz uciekam podzszykować obiad i do piaskownicy:-)
właśnie wróciłyśmy z zakupów z Lidla miałao to byc kilka rzeczy ale jak zwykle zrobiły się 2 siaty, ledwo pod wózek upchałam:baffled:

Skąd ja to znam :-D:-D:-D mnie nie powinni do sklepu wpuszczać, bo jestem zakupocholiczką ;-) odrazu wszystko wydaje mi się potrzebne :laugh2:

My mamy przerwę między spacerową na zupkę i zaraz dalej na dwór, na spacerze Tymek jest grzeczniejszy niż w domu (tfu tfu!)
 
Witam dziewczyny.:tak::tak:
Zaliczyłam już dzisiaj żłobek,aby potwierdzić przyjęcie Pawełka.Wcześniej byłam w szpitalu u dermatologa z Martą i z maluchem.I od razu zawiozłam jego mocz do badania.Tak mi zeszło,że dopiero teraz mogę chwilkę popisać.

Witam Mamy których do tej pory jeszcze nie miałam okazji przywitać.Muszę doczytać co do tej pory pisałyście,bo jestem w lesie.
 
Moje tez dlugo spaly:tak:Az bylam zdziwiona:szok:bo miałam gosci-jest babcia i byla siostra ze swoim synkiem ktory plakal i moj brat przyjechalą z mlodym z basenu:tak:
Niby siedzielismy w innym pokoju ale i tak bylo glosno:-)
Teraz mlodzi jedza obiad:tak:Tzn dziewczynki obiad a Dominik zazyczyl sobie parowke jedynke z chlebem i ketchupem:tak::szok:
 
reklama
Do góry