Madzioszkaa
Fanka BB :)
Zawalka czytałam gdzieś, że jak dziecko zaczyna płakać do 30 minut po jedzonku to znaczy że brzuszek. Może Jasio się nie najada? albo ma gazy kładziesz go na brzuszku?
a ja chyba dziś zapodam B. marchew w ramach obiadu
a ja chyba dziś zapodam B. marchew w ramach obiadu
