reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Wojtka WITAMY na świecie!

Outstanding sliczna pani Mikołajowa!

ja umyłam nogi :D prezent sie znalazł i to najlepszy jaki sobie mogłam wymarzyć :D vii tzreba było girki umyc -prezent by był-wedle teorii 2 latki :D

a swoja drogą wiara dziecka wielka...radocha córy z prezentu ogromna i że w przedszkolu na kolanach u mikołaja siedziała i kolejne prezenty dostała- pani powiedziała że jako jedyna się nie bała i do zdjec szczerzyła ząbki zachwycona że Mikołaj przyniesie prezenty pod choinkę-Mikołaj obiecał że przyjdzie :)
 
dolcia, siwa - gratulacje dziewczyny :) poznikały na chwile i już są z dzidziusiami :) super, że obie zadowolone, a dzieciaczki zdrowe!
siwa - na pewno zapamiętam kiedy się Wojtuś urodził bo to moje urodziny również ;)
cosa - a nie chcesz iść prywatnie jeszcze raz na te bioderka? bo szkoda męczyć maluszka :/ ja jakoś nie ufam takim szybkim diagnozom :( i teraz podejrzanie dużo dzieci ma niby bioderka nie takie :/ jak coś to daj znać, dam Ci namiary na lekarza któremu ufam.
outstanding - jaka fajowa mikołajowa :D
szczęśliwa - Ty wiesz że ja tą Twoją córcię uwielbiam :) normalnie aparatka z niej :)) a czemóż to dziś się nie spotkałyśmy? fajnie było :)

nogi umyłam a mikołaja nie było :( coś chyba nie do końca byłam grzeczna w tym roku ;)
powiem Wam na ucho (tak żeby Domi nie słyszała) że chyba mi się dziecko trochę naprawiło, bo lepiej śpi w nocy, budzi się co 3 godziny, a więc całkiem przyzwoicie jak na ostatnie czasy :)

coś nie mam nastroju więcej pisać.
dobranoc
 
siw@ - gratulacje! Widzisz - wszystko szybko poszło :) czyli jednak Legnica? i jak zadowolona jesteś z opieki? Ja też uważam, że szycie gorsze niż poród :/ ale spoko jeszcze chwila i będziesz siedzieć jak dawniej ;)

Czyli co? Wojtuś zamyka długą listę dzieciaczków 2011? To teraz czekamy na rodzeństwa :)

cosa - my też dostaliśmy przykaz pieluszkowania od innego lekarza (mimo, że usg było w porządku) i nie wiedziałam co i jak i po co. Jak się okazało było to powiedziane na wyrost raczej :/ pieluszkowała łącznie może trochę ponad 10 razy. wkładałam pieluchę zgiętą na 6 chyba na pampka i zapinałam na to body. Potem przestałam bo wydawało mi się, że młody się w tym źle czuje. Na kontroli byliśmy u innego lekarza i było wszystko ok. Nie wiem czy to coś daje czy nie...

anias - oby szybko wyszła ta 2ka.

outstanding - mikołajówna ;)

Zdrówka, humoru i miłych znów :)

e: dziewczyny, które dostawałyście prenumeratę maluszka - dostajecie jeszcze? ja już od chyba 2 mies. nie dostaję.
 
Ostatnia edycja:
katoryba- mam nadzieję, że szybko wyjdzie.Kolejna hardcorowa noc i padnę...
outstanding- śliczna mikołajowa;)

ciekawe kiedy nowe maluszki się pojawią;)

e.do nas jeszcze przychodzą,czasem podwójnie...
 
hej ho ;)

Witam nowych chłopaczków MILANA I WOJTUSIA ;)Gratki dla mamusiek

siw@ zgadzam się szycie gorsze od porodu i też nie siadałam z tydzień chyba ;/ Bałażej główka 38 więc wiem co czułaś ;/

outstanding superowe zdjęcie ;)

salis my się właśnie wybieramy ;) już się nie mogę doczekać ;p

cosa ja też mam teraz dopiero USG i coś się obawiam bo niby lekarka mówiła że okej ale jak widziałam jak koleżanki córcia odwodzi nóżki to Błażej nawet w połowie tak nie robi .... i teraz mam wyrzuty sumienia że mogłam zapisać go prywatnie wcześniej przecież to nie są wielkie pieniądze ;/ widzę że i tak skończy się prywatnie jak tam tak na odczepnego jest to robione ...

Minesota, Katoryba, Izuniek żeby dzieciaczki szybko zdrowiały ;*

Dla ząbkujących ekspresowych ząbali... dla mamusiek duuuuuuużo cierpliwości

Dla solenizantów masa uściskasów;)

Grupowo tak bo nazbierało się w czasie mojej nieobecności ;)

Nareszcie się wykurowałam .... Byliśmy wszyscy w domu chorzy oprócz Błażeja ... nie wiem jak ten "maluszek" poradził sobie z atakiem zarazków ale nawet katarku nie miał ;) ale jeszcze przed chorobą mą przeżywaliśmy chyba osławiony skok rozwojowy bo mały dał takiego czadu że chyba jeszcze nigdy nie był tak płaczliwy .... trzy noce i trzy dni miałam wycięte z życia ... tak sądzę że to skok bo z dnia na dzień zaczął łapać zabawki, celuje świadomie rączką, wodzi wzrokiem za przedmiotem itp taka dumna jestem z niego ;)
 
hejka :)
outstanding czadowe foto :)
szczesliwa córa zuch dziewczyna ;)
sallis zdrowia zdrowia i jeszcze raz radości!!
kaotryba ja od dwóch miesięcy prenumeratę dostaję. Moja szwagierka której mały w styczniu dwa latka skończy też nadal dostaje prenumeratę. Ale ze dwa razy się zdarzyło że nie dostała gazety w danym miesiącu, nie wiadomo dlaczego ;)
apropo pływania maluszków - oleczka opisz jak Lilianka na pływalni się miała :) nurkowaliście??

a ja się pochwalę, że mikołajkowo zakupiłam sobie dziś tkaną Nati Marsylię - używaną - a coooo :) i wielce szczęśliwam z tego powodu :)

dobranocki :)
 
Zdjęcie0181.jpg
Też się musze pochwalić u mnie też zawitał Mikolajek a dokładnie Pani Mikołajowa :) ale sukieneczek nie mieli :)
Sallis poproszę o namiary na tego lekarza i cenę też poproszę. Byłam u Krystyna Tarkowska Brożyna na Wyszyńskiego podobno też dobra ale dla dorosłych. Ale po 2 minutowej wizycie chyba nawet najlepszy lekarz nie jest w stanie wystawić dobrej opini lekarskiej. A nad tym pieluszkowaniem to się naprawde zastanawiam z opini na internecie to chyba wszyscy po kilku razach skończyli, więc po co w ogóle zaczynać?
 
Ostatnia edycja:
reklama
cosa83 też dostałam zalecenie szerokiego pieluchowania z racji płytkich panewek biodrowych. Raz pieluchowałam szeroko a raz nie. Moim zdaniem to ograniczało ruchy córy, no i jeszcze wtedy mega upały były, to już w ogóle szkoda mi jej było. No i też przeszukiwałam internet w sprawie tego tematu, i tez tak jak Wy czytałam więcej opinii na nie, ze to relikt przeszłości i takie tam
 
Do góry