reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
outstanding ja tam ekspertem nie jestem i nie będę ale chusta wygląda fajnie :) a o tkanej nie myślisz?? ;)
w sobotę są warsztaty chustowe na zaciszu, myślałaś może o tym? :)

pozdrawiam :)
 
Dolcia - pytałam, bo wiem że któraś z mamusiek korzystała z usług p. Marzeny, więc może Ci odpowie ile kosztuje jej asysta przy porodzie. A swoja drogą to dziwne, że ta osoba która Ci ją polecała nie uprzedziła Cię, że to płatne jest...

outstanding - elastyk krócej będziesz mogła nosić - lepiej rozejrzyj się za tkaną :)
 
Dolcia - wydaje mi się, że z "płatnej" usługi tej położnej korzystała Beti..ja akurat tiafiłam na nią zwyczajnie podczas porodu i tylko potwierdzę, że wspaniała kobieta - jeśli chodzi o zajęcie się i przygotowania do i w trakcie porodu.
ch
Oleczka - moja Ala też taki śpioszek..wcześniej to już w ogóle, a teraz trzy razy drzemka od 1,5 do trzech godzin zależy.Uważam, że każde dziecię śpi tyle ile potrzebuje:) a czasami nawet i jest czwarta drzemka - ale trwa 20minut - taka regenarcja sił:) teraz też już śpi od 15 minut....

- u nas jakoś leci :)choć Zawalka z tym oknem - przypomniałaś mi o w sumie o już "przedświątecznych" - porządkach:szok:
 
Witam wszystkie mamusie:) te przyszłe też:)

Coś mnie od wczoraj kłuje dół brzucha, dosyć mocno, jakby mi ktoś szpilki od środka wbijał, nie wiem czy to normalne, mam nadzieję że tym razem to nie pęcherz...

A i mam pytanie, prałyście wszystkie nowe ciuszki, pościel do łóżeczka itp.?? bo jedni mówią pierz inni że to przesada i z dziecka alergika zrobie na dzień dobry sama już nie wiem...

No i super problem mi się nawinął, zamówiłam wózek 5 października, bo niby miesiąc trzeba było czekać, już zaraz grudzień a wózka nie ma... dzidzi jeszcze nie ma więc się niby nie spieszy ale weszłam na konto użytkownika i jest zawieszone a 2 ostatnie komentarze negatywne, normalnie aż się boje mężowi powiedzieć, niby producent ma jakieś opóźnienia, ale co rusz nowa wymówka, mam nadzieje że nie padłam ofiarą oszustwa bo nie wiem skąd bym wzięła pieniądze na drugi wózek:((
 
reklama
hejka :)
outstanding - katoryba już podesłała ci linka o warsztatach o których wspomniałam :)
siw@ ja np. wszystko prałam i raz prasowałam zanim mała przyszła na świat, ale z tym prasowaniem to dlatego że duuużo czasu (w stosunku do teraz) miałam. Myślę że jak masz jakieś ubranka całkiem nowe a nie po innych dzieciach (te wiadomo prane juz pewnie kilkadzieścia razy) to mimo wszystko warto je przeprać kilka razy - nigdy nie wiadomo co tak naprawdę na tych ubrankach siedzi ;) a przygody z wózkiem współczuję, my nawet to mamy po kuzynie Małej :) taka pomoc nieoceniona :)
 
Do góry