reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :)

Witajcie :-)
U nas też mrozi i zima na całego, mamy pełno śniegu i do tego temperatura poniżej 0 :tak::tak::szok::szok::szok: dzieciaki zapewne zadowolone ale dorośli chyba już mniej, zwłaszcza ze codziennie trzeba auto odśnieżać :sorry2::sorry2:
My nie robimy żadnych ozdób świątecznych, jakoś nie lubię takich prac i nie potrafię się do nich zmusić :sorry2::sorry2: a tak w ogóle to te święta straciły jak dla mnie cały swój urok i magię, chce znowu być dzieckiem i cieszyć się z nich tak jak dawniej :-:)-(
 
reklama
to i ja sie przywitam. u nas też piękna zima, piękna - póki nie muszę nigdzie jechać. młody przeziębiony, ale bez gorączki, zatem poszedł do szkoły. sama też zakatarzona jestem. ozdób żadnych nie robimy, mam dwie lewe ręce i nie znoszę w ogóle takich zabaw. trudno, jak na przedstawicielkę społeczeństwa konsumpcyjnego udam się raczej z synem na rundę po sklepach, tylko nie wiem kiedy. przede mną jeszcze 3 wyjazdy i najbliższy weekend w pracy do tego, brak czasu kompletny. nie mówiąc o tym, ile mam pisania...

anaconda, mnie też jakiś smutek dopada w czas świat teraz, bo uświadomiłam sobie, że dzięki skretyniałemu kuzynowi rozsypała nam się rodzina i jakby co kiedys siędę do stołu sama, z synem tylko. chyba, że coś się zmieni... ale u mnie kiedyś, bo w rodzinie już szans nie ma.
 
Hej,

My się bawimy w tym roku w przyczepianie szpilkami cekinów do styropianowych bombek, młodego wciągnęła zabawa.

Tylko ja nie mam kiedy z nim usiąść i zrobiłam jedną i wszystko co zrobiliśmy poszło na kiermasz do młodszego. Może coś odkupimy ;-).
 
Życzę Ci nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!
 
Święta, święta i po świętach.... Nowy Rok już pełną parą leci.....ferie zimowe juz na dniach, przynajmniej u mnie, wielkopolska chyba tym razem zaczyna....:tak:nawet nam troszkę sniegu napadało, ale pogoda nie sprzyja aby sie to utrzymało, a szkoda....:tak:

wracając jeszcze do światecznych ozdóbek, to my mamy taką niepisana tradycję, że tydzień bądź dwa przed świetami spotykamy się u znajomych i jest wspólne robienie dekoracji świątecznych ( w tym roku niestety nie wypaliło, bo gospodarze sie pochorowali :-(), mój starszak po sąsiedzku chodzi co roku do sąsiadki na dekorowanie pierniczków....w domu raczej nic nie robimy, bo moi chłopcy sie do tego nie garną, jakieś łańcuchy jedynie zrobiliśmy....:tak:.....u mnie w sobotę przed niedzielą palmową spotykamy się z dzieciakami sąsiadów ( 3 rodziny - 6 dzieciaków) na wspólne robienie palemek....
 
Oj zamiera nam wątek śmiercią naturalną :-:)-(
A w lubelskim w tym roku ferie na samym końcu czyli od połowy lutego :szok::szok: no to sobie jeszcze poczekamy :-D:-D
Śnieg też popadał i ponoć mrozy mają wrócić a ja już o wiośnie marzę :tak::tak:
Jarzebinka fajne macie te spotkania :tak::tak::tak:
 
Anaconda, a jeszcze przed Nowym rokiem spotykamy sie u innych znajomych na wspólne kolędowanie, w tym roku było ok. 12 osób, dwie osoby grały na organach, była tez jedna gitara...:tak:

a śnieg u nas sie utrzymał, więc sanki, górki zaliczone i to nie raz.....:-)
a tak piekłam ciasteczka z chłopcami w ostatni weekend.. super sprawa....



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jarzeninka mali pomocni :)

a u nas polmetek ferii, mloda sie rozchorowala wlasnie, glowa boli, brzydki kaszel, katar i bol gardla
a jutro jest organizowany kulig

fajne pewnie takie spotkania przedswiateczne
 
Do góry