reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy Cycusiowe :)

Joaska

Lipcowe mamy '05
Dołączył(a)
8 Grudzień 2004
Postów
12 113
Miasto
Stalowa Wola
Tak wiec po namowach kolezanek "piersiowych " zaczynam nowy watekk, mam nadzieje, ze tutaj bedziemy sie dzielic naszymi spostrzezeniami, watpliwosciami i nowinkami z zakresu karmienia naszych Maluszkow!!!!!!

a mamy butelkowe zapraszamy jako expertki............hihihihihi
 
reklama
bylam w sklepie i kupilam same jablko, marchewke z jablkiem i soczek jabklowy.....
dalam mu 4 lyzeczki marchewki z jablkiem, zajadal az mu sie uszy trzesly!!! widac bylo ze mu smakuje!!!
stwierdzilam, ze jak po jablku nic mu nie bylo to po tym jakby co, to bede wiedziala, ze to po marchewce.........zobaczymy

tak sobie myslalam, dlaczego zaczac mu wprowadzac cos innego do jedzenia, ale zauwazylam ze Kuba reaguje na nasze jedzenie, wyglada wtedy tak, jakby byl bardzo glodny a my nie chcemy mu dac!!!i to chyba dlatego te nowe rzeczy......i moze mam taka mala nadzieje, ze troche sie ode mnie uniezaleni, moze bede miala wiecej czasu dla siebie!!!!
 
to i ja sie melduje :)
U nas do tej pory byl przez 2 dni soczek jablkowy po 2 lyzeczki i tyle, jakbym sie dzis lepiej czula to pojechalabym dzies po sloiczki dla mlodej...
Mam zamiar kupic marchewke, jabluszko i moze jakas podstawoawa zupke...

Asiu sloiczki jakiej firmy kupowalas??

Ja ogladalam program w TV na temat sloiczkow bobovity, jakas afeea jest bo podobno przy otwieraniu pokrywek kruszy sie szklo i moze sie dostac do jedzonka :( W ktoryms kraju wszystkie produkty bobovity zostaly wycofane...
no nic mloda gryzie mi reke i wrzeszczy....
oj ida zabki ida.........
 
Edytko tez slyszlalam o tym w radiu,kupilam niestety bobovite, go z Gerbera nic nie bylo!!! ale sprawdzalamskrzetnie, czy tam nc nie bylo...........w tej audycji wypowiadal sie lekarz i mowil, ze w razie czego to nic maluszkowi sie nie stanie!!!!

u nas tez chyba zeby bo Kuba tak szoruje gryzaczkiem po dziaslach, ze az piszczy!!!!
 
cześć mamuśki cycusiowe. mam ppytanko, czy wasze zębate dzieci gryzą was w piersi?? bo moja Gabi jak nie utnie mnie raz dziennie to nie funkcjonuje.
 
No to i ja jestem :)
Wiecie co juz od dawana powinnysmy byly ten watek zalozyc.
Ja dalam jablko po raz pierwszy gdzies 2 tyg. temu i je i bardzo mu smakuje. Banana w miedzy czasie dostal kawalek i tylko kupa byla smieszna, bo taka z czarnymi nitkami jakby. Wczoraj jak jedlismy obiad to nie wytrzymalam idalam mu dosownie troszeczke ziemniaka ugotowanego, nie byl slony i tez wsuwal.
Lecimy do Polski w przyszlym tyg i Slawek chce nakupowac jakichs sloiczkow, choc tutaj jest tego masa i w sumie nie wiem jaka cena w Polsce tu w granicach 50p czyli 2,5 zlotego. A tak wogole to chcialabym mu jednak cos gotowac. Zawsze mozna ugotowac wiecej i zamrozic w takich pjemniczkach jak do lodu, albo jakichs wiekszych i miec gotowe chyba tanszym kosztem?
Kupie chyba tez kubek niekapek zeby maly jak zacznie pic soczki to nie z butelki.
Gazelaczek to chyba "piersiowka" najbardziej wdrozona w stale jedzonko ;).
 
mooomo u nas jeszcze wyraźnych ząbków nie ma, ale jak czasem mnie młoda złapie za brodawkę i pociągnie to widzę gwiazdy !
A może coś tam się już wyżyna tylko za małe jest jeszcze, żeby dało się słyszeć stukanie pod łyżeczką...
A najgorsze to jest jak karmię córcię i np przechodzi obok mąż, wtedy ta się do niego ogląda razem z moim sutkiem.
Juz nie raz udało mi sie krzyknąć z tego powodu.
 
reklama
Aaaa i zupke jarzynowa wprowadze w przyszlym tyg z warzyw z ogrodka rodzicow. Nie bede sie bawila w najpierw marchew potem ziemniak itp. Jak mu jablko smakowalo to kombinacja ziemiak marchew pietruszka tez bedzie mam nadzieje ::)

Mooma moj Alus ma juz dwa pokazne zabki na dole i jeszcze mnie specjalnie nie ugryzl. Raz cos jakby probowal ale to byl strasznie grymasny a ja mu cyca pchalam do buzi. Mysle, ze tak sam od siebie to mnie chyba nie ugryzie, ale wiesz on chlopak, a chlopy lubia cyce ;) ;D

Tracy pisala, ze ja dziecko ugryzie raz to nazelyz mu tego stanowczo zabronic a jak drugi to odstawic od piersi, no ale chyba sama bym tak predko nie odstawiala jak by mnie moje szczescie ugryzlo. No chyba, ze rzucalby sie na moje brodawki w tylkow celu ich pokasania ;)
 
Do góry