reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Agatka wykapana nawet nie plakala przy balsamowaniu ;) teraz je sobie mleczko sciagniete ale pewnie będzie jak za malo:) bo to glodomorek malutki:) a zmienilam jej sztuczne mleko na bebiko i nie boli ja brzuszek;)
 
Hej :)

Jesli chodzi o sciaganie u mnie tez kryzys... A juz bylo 200 ml z obu to teraz ledwie 60 z jednej i ciagne druga...

Moj Adas tez robi kupki rzadkie, a czy kupki waszych dzieciaczkow tez sa takie jakby kleiste? Bo kolor jest ok tylko jakies takie maziowate - jutro polozna i zapytam, a jak nie to tez dzwonie do pediatry.
 
Szkrabek, no o białych kupach to nie słyszałam nawet :eek:. Zielone, ale takie naprawdę zielone, a nie zielona musztarda :laugh2:, to jednak oznaka, że coś jest nie tak lub coś się rozkręca. My z takimi kupami wylądowaliśmy z 3-miesięcznym Tymkiem w szpitalu na tydzień. Ciemnozielone jak glony były i kwaśno śmierdziały.

Apolinka, frida nie daje rady z katarem który siedzi głęboko. Kup Katarek, zobaczysz jaka różnica. A Adaś cały czas tak furczy? Czy przypadkiem po jedzeniu się to nie nasila? Czasem w trakcie jedzenia lub po jedzeniu słychać głosy z nosa, jak w przełyku jeszcze mleko jest.
A co do dostępu do zamkniętego forum - napiszę do administratorki, bo tylko ona może dać dostęp do zamkniętych for.

Zozzolka, jak tam? Lepiej z synkiem? Jesteście jeszcze w szpitalu, czy tylko nawodnili i wypuścili Was?


Mnie dzisiaj trochę łyso jest, bo Tymek został na noc u babci. A u tej babci pierwszy raz na noc został sam. Kuzyni na ferie się zjechali, to wczoraj w trakcie odwiedzin u dziadków babcia zaproponowała, że może by został na noc, a on bez zastanowienia że tak. No pewnie... Jak pierwszy raz w życiu na zobaczył konsolę z grami i nawet starsi kuzyni dali trochę pograć... :-D Dopiero jutro popołudniu go odbiorę. Ciekawe co tam u niego...
 
Dzag dzięki :-) już sama nie wiem.co.z.tym. Jego katarem...to nawet nie katar tylko to furczenie. Muszę sprawdzić dokładnie kiedy tak furczy...a Tymus pewnie świetnie się bawił z kuzynostwem :-)

Quchasia u nas tak samo. Kończymy pierwsze karmienie po pierwszej pobudce :-)
 
No my się karmimy drugi raz ale pierwszy po 1 był exspresowy a teraz juz chwilę ciaga;) skonczycto jacsciagne mleko na rano żeby mieć przed szkołą dac i dalej spac:)
 
reklama
Zozzolka trzymajcie sie tam!

Yhh niejedzenie slodyczy nic nie pomoglo. Mala dalej sie meczyla stekajac nad ranem.. z tym ze tym razem wydaje mi die szybciej kupe zrobila. Sprobuje jeszcze dzis nie jesc slodkiego- zobaczymy. Nie wiem co jwszcze ewentualnie moglabym w diecie zmienic zeby jej ulzyc???
 
Do góry