reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

marcysiaa - ja dostałam w spadku po dzieciach znajomego matę fisher price z takimi leśnymi motywami. Od poniedziałku kładę na niej Luizę i czasem dziecka przez godzinę nie ma. Aż czasem mi szkoda ją zabierać z tej maty, bo taka zainteresowana. Dzieki tym wiszącym zwierzaczkom zaczyna rączki ładnie wyciągać. W każdym bądź razie polecam :)

quchasia - u nas też delikatnie lampka nocna jest zapalona. Specjalnie wymieniliśmy żarówkę w jednej na taką slabiutką.

Domi też bym się wystraszyła takiej reakcji dziecka. Ale chyba wszystko się wyjaśniło. Skoro Tobie coś zaszkodziło to i małemu mogło.
 
reklama
Dzień dobry mamuski;) my wyszliśmy o 7.30 ale Agatka od 5 do pobudki spala i marudzila przez sen bo kupki nie mogła zrobic:/ ale wstała zjadła zaprowadzilismy Maję i wróciłam ona nadal spi ja śniadanko zjadłam tabletke wzięłam i zaraz lecę włosy myć bo az mi wstyd ze takie brudne mam ale nie miałam wczoraj czasu umyć bo mezus przed kompem siedział i nie mógł się zająć mała ale mnie wkurzyk i mam Focha ;) a co.... on mówi że mam gorsze hormony niż mialam w ciąży :-p no cóż cierp cialo żeś chcialo:)
A jak dziewczyny z waszymi włosami po ciąży? Mi łupież niestety wrocil:/ i znowu będę się musiała męczyć żeby zlikwidować ale wypadają tyle co przed ciążą wiec ok bo i tak mam ich dużo to mogą sobie wypadac :-p
 
Quchasia ha dostałam jakiś czas temu lampke z soli. Ma taki bardzo ciepły odcień i jest bardzo delikatna. Postawilam ją jeszcze za radiem więc lekko świeci i jest włączona całą noc. Byłabym się włączać światło co chwilą bo to tylko by małego rozbudzilo.
 
A jak dziewczyny z waszymi włosami po ciąży? Mi łupież niestety wrocil:/ i znowu będę się musiała męczyć żeby zlikwidować ale wypadają tyle co przed ciążą wiec ok bo i tak mam ich dużo to mogą sobie wypadac :-p
Mi na razie nie wypadaja ale slyszlam ze dopiero po 3 miechu zaczynaja..

Aaa zapomnialam napisac co pediatra mowila mi o kupkach. Mianwicie kilka zielonych z rzedu ro zle. Jak rzadkie to podac probiotyk.
 
Dzień dobry :cool2:
U nas spokojnie jak na wojnie :-D tzn. Blanka dalej grzeczna, ale ja nazamawiałam tyle ubrań dla Niny (muszę je dziś poodbierać), mam gina na popołudnie, jeszcze obiecałam bratowej, że popróbujemy fryzury, bo ma studniówke w sobotę i mam ją czesać, Nina ma bal karnawałowy jutro i też myślę nad fryzurą, a do tego sama z Blanką jestem, więc ciężko się zająć czymkolwiek :rofl2: wczoraj ksiądz po kolędzie chodził to chociaż mam posprzątane w miarę :-p

Najgorzej nie chce mi się wyjść jak pomyślę o znoszeniu i wnoszeniu wózka po schodach... dźwigam wózek z drugiego piętra z dzieckiem w środku :sad: to jest dramat...

Dziewczyny a jak spicie z dzieckiem w jwdnym pokoju to macie swiatlo non stop wlaczone??

Jak idziemy spać to gaszę światło i usypiamy w ciemnościach i my i Blanka :biggrin2: za to starsza w swoim pokoju śpi przy zapalonej małej lampce
 
Dziewczyny dzięki za kciuki! BilirubinA 113, także wolno,ale spada, no ostatnio było 205. Stanu zapalnego nie ma, mocz ok. Morfologia trochę zachwiana, ale też ok :-) Także to chyba naprawdę wina mojego pokarmu. I mam do Was pytanie...karmilam Adasia z obu piersi, piersi juz twarde, Także powinno być w nich pełno pokarmu. Od 11:30 do 12:30, zasnął przy cycu, potem z robił kupke i dalej był głodny to dałam mu 90ml MM. Wypił, a jak wzięłam mu butelkę to się rozplakal...powinnam Mu dać więcej?aż sam nie Będzie chciał? I tak.to 90 wydawało.mi się za dużo...sama nie wiem Jak i ile mu tego dawać żeby był Najedzony..?
 
reklama
Apolinka zapytaj pediatry ale też na mleku jest ile dziecko w jakim wieku powinno jesc:)
Ja dziś expresowo posprzatalam na gorze i dole i kuchnie bo polozna środowiskowa była to uwijalam się jak w ukropie żeby zdarzyć ale zdarzylam;) wlasnie poszla:) mowi ze te krostki to normalne bo niemowlaki tak maja ale mowila ze urisla duzo Agatka od ostatniej wizyty;) no ja mysle;) zupka się gotuję dla Mai dla męża obiad mam z wczoraj schabowe do tego frytki usmaze pranie się robi a ja za ściąganie się biore;)
 
Do góry