reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Piotrusiowa, tak właśnie myślę o wolnym, ale mam lekarza 2 pietra niżej od miejsca pracy i w razie czego będę miała bliżej do niego podejść.

Oczywiście dam znać jak się czegoś dowiem o kremikach :-)

Dziewczyny, jeśli macie jakieś pytania dotyczące leków, np. "czy lepiej kupić ten magnez od tego", albo o jakieś odpowiedniki leków to pytajcie śmiało. W razie możliwości myślę, że chętnie pomoże. A z doświadczenia wiem, że czasem lek za 50 zł nie różni się niczym (poza nazwą handlową) od tego za 20 zł.
 
reklama
Witajcie Dziewczyny,
mam na imię Basia i jestem mamą trójki dzieci, Zuzi ( 10 lat) i bliźniaków ( lat 8,5) Krzysia i Stasia,
przedwczoraj dowiedziałam się o ciąży, był więc teścik i beta :
przedwczoraj 386
dziś 1102.
Jeszcze nie czytałam wszystkich postów, ale postaram się nadrobić to w pracy :)
Życzę nam wszystkim spojonych i zdrowych ciąż,
pozdrawiam
 
piotrusiowa aerobik chyba raczej nie. jedynie cwiczenia dla kobiet w ciazy i to tez dopiero od 2 trymestru.
basiaw witamy!!!!!!!

brzuch mnie ciagnie- ide sie polozyc i spac.aaaaaaaaaaaa maz mi dzis kupil mojego ulubionego burgera- moje zachcianki jedyne puki co :) spokojnych nocek dziewczyny
 
Traktorzystka dobrze ze czujesz sie juz lepiej, nie wiem jednak czy osobiscie bym odpuscila kontrole.
Piotrusiowa i tu obale Twoj mit o rozstepach, nie mam i malo co stosowalam. Dostalam bio oil i to mi pasowalo zapachemhttp://www.doz.pl/apteka/p62800-Bio-Oil_olejek_na_rozstepy_blizny__60_ml (widze nawet ze w promocji:happy2:)
Polecam strone z testami zarowno kosmetykow dla mam jak i dzieci
Sroka o....: Kosmetyki na rozstępy

Co do listy grudniowych mam to jak najbardziej moge sie podjac.
Proponuje zeby byl nick, opcjonalnie wiek, termin z om i Wyliczony przez gin., ktore dziecko, plec, imie, Dalabym tez pusta (poki co) rubryke na date porodu. Oczywiscie calosc byla by edytowana bo przeciez i plec i daty w ciazy zmienne sa :cool2:
Proponujecie cos jeszcze? Nie wpisywalabym imion naszych.

_________
Pisalam tyle czasu posta ze pare nowych przybylo.:eek:
 
Ostatnia edycja:
auliya no tak oczywiście są wyjątki i szczesciary jak Ty :-) ja po prostu wiem że mnie to raczej nie ominie. Mam kilka co prawda małych rozstępów po burzliwym dojrzewaniu i wahaniach wagi, może nie będzie tak źle. Dzięki za link.
Dziewczynki pisząc o aerobiku miałam na myśli ogólnie szeroko pojęte zajęcia fitness. Jest dużo fajnych zajęć dla przyszłych mam. Też chodziłam przed ciążą i mam zamiar wrócić na specjalne zajęcia dla ciężarnych, do tego pilates i fit ball i myślę że zbytnio nie przytyje i będę się czuła ogólnie lepiej:-) Obecne mamusie mają problem z głowy bo maluchy dają im taki wycisk ze fitness siada przy tym:-D
 
Witam wszystkie mamusie :) co do gina, tak jak wcześniej pisałam byłam w styczniu u innej na kontroli, która bardzo mi podpasowała, niestety jak zadzwoniłam dopiero na lipiec do niej zapisywali na NFZ, więc znalazłam po opiniach tą u której teraz byłam, w bardzo fajnej klinice i to na NFZ, zadzwoniłam rano i udało się już na popołudnie zapisać, więc poszłam. Pójdę jeszcze raz w poniedziałek do niej i jeśli będzie taka dalej przepiszę się prywatnie do tej pierwszej.
Byłam też dziś drugi raz na becie, wyniki będą jutro. :-)
Gdybym mogła pracować to też bym pracowała, niestety w pomieszczeniach, w których pracuje panuje nadciśnienie i mam kontakt z parującymi rozpuszczalnikami, więc czekam tylko na potwierdzenie ciąży i spadam na zwolnienie.
Pozdrawiam Was i dziękuje za słowa otuchy :-)
 
reklama
Piotrusiowa- mam rozstępy z okresu dojrzewania ( na piersiach) a w ciąży nic mi nie przybyło. Nie mam żadnych rozstępów na brzuchu. Może sie wiec udać;)
 
Do góry