reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Domi moja mała nie spi w nocy ale tez nie marudzi tylko mruczy sobie i też wolę jak robi to w dzień ;) ale pytałem dziś położnej i powiedziała że to się unormuje jak zacznie dzień z mocą odróżniać albo samo przejdzie:)
Piotrusiowa super ze u Ciebie ok ;) ja dopiero teraz lecę na drzemke;)
 
reklama
A ja witaminę K mała dostała w zastrzyku jak się urodziła bo pytali czy się zgadzam i teraznie kazali dawać ale ja biorę Wit dla karmiących :)
 
AlfaBeta i basia, trzymam mocno kciuki! :)

Szkrabek, no właśnie, to rozmemłanie jest straszne ;) z jednej strony cudowne a z drugiej straszne ;)

a dzisiaj dzwoniłam do przychodni i dopiero 4 stycznia mam pierwszą wizytę (małe prawie miesiąc będą miały) i jakoś bez problemu. Problem mam z usg bioderek bo jedyny aparat w rumi wolny dopiero na koniec stycznia, a drugi zepsuty i dopiero 13 stycznia się okaże, czy działa. GRR. No ale na moje oko dobrze odwodzą nóżki, także niespecjalnie się obawiam.

Gosia, mój Leo gorzej chwyta, właśnie płytko, ale on w ogóle ma tycie usteczka i tak śmiesznie malutko otwiera, więc od niego też mam nieraz obżarte piersi ;) trzeba otwierać mocno buzię malucha i jest lepiej, a bolące sutki smaruj maścią z lanoliną, u nas purelan najlepszy, z medeli. Ale nakładki to nic złego, sama przy Filipie używałam tylko na dłuższą metę uciążliwe.

Dzag, ja miałam na clexane taką reakcję. A wy dostalyście wszystkie po CC clexane zastrzyki? Ponoć wszystkie po CC dostają, a właściwie po każdej operacji czy zabiegu, przeciwzakrzepowo. Samemu się robi zastrzyki - coś okropnego, mnie to strasznie męczyło samej sobie robić, a do nikogo nie miałam zaufania w tej kwestii hehe ;) a jeszcze od tego miałam potem problemy. Ale ponoć jestem jednym przypadkiem na milion :p także się nie stresujcie :p
 
Kullaprxytulka no to ppwodzenia, moze akurat uda sie do nowego roku, ale pewnie maluch psikusa zrobi, moze w sylwestra :D

Gosia mojemu tez cos podali w stopke w piete, i tez cos ppdpisywalam ale szczerze nie wiem co, bo nie rozumialam co do mnie mowili .... A nie mialam wtedy nikogo kto by mi papier przetlumaczyl...
 
Domi, ja też mam wytyczne z karty wypisu, że Wit. K od razu a Wit. D od 8. dnia życia.
Aenye, ja dostałam zastrzyki z clexane po cesarce. Chyba 1 dziennie był.

Nasiedziałam się dzisiaj na izbie przyjęć ponad godzinę i nie doczekałam ściągnięcia szwów. Zrezygnowałam. Kurde, nic się nie dzieje na IP, przed drzwiami kolejka pacjentek, a nikogo nie przyjmują i siedzi tylko jedna położna. A ja.w domu mam męża z dwójką dzieci, jedna porcja odciągniętego mleka i czekająca wizyta położnej. Jutro robie drugie podejście :-/ No i do pediatry też muszę drugie podejście zrobić bo okazuje się, że MUSZE zrobić Tymkowi 2 badania do pojutrze i potrzebne jest skierowanie, żeby nie płacić za nie. Ehhh.
 
Ostatnia edycja:
Aeyne dla mnie nakładki to coś super bo jednego sutka mam wkleslego i ciężko jej było ssać:/
A z nakładką super;) a zastrzyki też dostałam tylko nie pamiętam jak się nazywają ale mi tesciowka robiła bo pielegniarka;)
Ja jutro idę do przychodni zarejestrowac a pierwsza wizyta jej i moja jak 6tyg będzie miała. Tu na bioderka się nie chodzi a pierwsze szczepienie jak będzie miała 8tyg w tym jest na pmeumocoki i rotawirusy i coś tam jest 5w1 i jeszcze 2inne po jednym wkluciu ale tudaja na różne horoby bo u duza metalnosc ludności jest. A co do hwytania sutka to dobrze chwyta bo aż do brodawki a mam Ci duzego tylko czasem mnie dziaslami ścianie ze jej. Ja sobie pospalam 2.5h sciagnelam mleko dla małej z jednego cycusia i wykapalam zjadła i jak zawsze kraj porze nie spi :p teraz idę sciagac z drugiego żeby na noc bylo;)
Kulkaprzytulka 3maj się kochana cieplutko I jak chcesz to stycznia wytrzymać to zaciskaj nogi już niedlugo;)
 
Dzag, a czemu położna w domu szwów ci nie ściąga??? Mi za kazdym razem w domu ściągały, po co na IP?

Gosia a to jak wklęsłe to sie nie znam ;) najważniejsze ze nakładki działają!

KulkaPrzytulka to zaciskaj zaciskaj hehe :)) jeszcze 3 dni i 17 minut ;)
 
reklama
A i ja nie wiem co z wit k. Moja lekarka kiedyś mówiła ze niekoniecznie.. Przy starszakach nie było mowy o niej. A teraz nagle bum.. Położna mówiła, ze nagle na kursach zaczęto forsować wit k, jakby ktoś chciał na tym zarobić .. Jakos nie wiem.
 
Do góry