reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lipiec 2013

moonaza hej, hej witaj.

Ja też planowałam karmić do końca lutego i zacząć coś ze sobą robić (dieta), ale ciężko mi samej zadecydować o odstawieniu małej. Wolałabym, żeby sama powiedziała nie dla cycusiów.
Niby jadłam gotowane, zero słodyczy, dużo wody a moja waga stoi w miejscu. Jestem trochę przerażona tym faktem bo lato się zbliża i ślub kuzynki w czerwcu, w co ja się ubiorę :eek:
 
reklama
Ewelina u mnie wręcz odwrotnie mam 8 kg mniej niż jak zachodziłam w ciążę ale też mam teraz problem bo wszystko mam za duże
 
Moja babcia miała trojaczki, a ponoć to co drugie pokolenie może się powtórzyć. Hehe, wszystkie kuzynki na pierwszym usg pytały ile jest pęcherzyków.
Póki same pojedyńcze ciąże.
 
reklama
Do góry