reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
mikaaa - ja wypełniłam tą ankiete którą podałas w swoim poście. Jeśli trzeba to zrobic jakos inaczej to daj znac zrobie to jeszcze raz!



860i3e5ez8vmq73d.png


7u229n73xrci349t.png


 
Witam nowe mamuśki :)
Dziewczyny, ja dziś nie mam siły na pisanie...Jestem po wizycie, szyjka nie wygląda dobrze, znów się skróciła, grunt, że zamknięta. Dostałam kolejne leki. Wyniki cholestazy ok, co prawda nadal poziom za wysoki, ale taki już może być. Za 2 tyg. do kontroli mam znów się zgłosić. Nie przemęczam się, a szyjka się skraca. I nie wiem czemu:-(

A! No i synuś waży 2200 :)
 
Ostatnia edycja:
karoo witaj w listopadówkach, ja tak samo jak Ty mam termin na 05.11 ale czuje coś że wcześniej urodzę, pod koniec października, ale może się mylę, póżno się dowiadujesz o płci nie chciał mały szkrab pokazać rodzicom kim jest :p
jolka6621 nie dobrze jak Ci się skróciła szyjka już ale bądź dobrej myśli że twoja dzidzia wytrzyma chociaż do 38 tyg a Ty możesz tylko dla niego się oszczędzać i odpoczywać, ale duży już jest jak już waży 2200J a pracę napiszesz jak będziesz się lepiej czuła, teraz ważniejsze jest twoje zdrowie i dzidzi
akilegna witaj na forum, oba imiona są ładne dla córciJ
aga i anoula ja też dzisiaj miałam chcicę wieczorną na czekoladę gorąco i sobie zrobiłam i wypiłam pycha byłaJ
kaskaleczna gratuluje synkaJ tatuś musi być dumny:p

Ja już lepiej się czuje wczoraj trochę wyleżałam to choróbsko, ale czasami mam straszne napady kaszlu, masakra jakaś. Dzisiaj w krk było cieplutko i nawet słoneczko więc wyszłam i się trochę nagrzałam. A jutro dzień sprzątania, może w końcu wypiorę ubranka dla małego. Zabieram się za to strasznie, a o pakowaniu torby to już nie wspomnę. A czasu coraz mniej.
 
Witajcie Laseczki (w tym nowe mamusie)


Jolka ale masz dużego szkraba :) nie przejmuj się pisaniem pracy, leż i wypoczywaj, aby wytrwać jak najdłużej. Możesz coś robić czy uziemiona w łóżku jesteś?



Anna ponowiłaś ochotę na czekoladę :)


Dziś w wawie znowu ponuro, mam zaplanowane sprzątanie i leniuchowanie. Chyba, że coś mi do łba znowu strzeli i coś sobie wynajdę jeszcze do roboty. Jutro mam usg, pomiary dzidzi i jej ważenie – nie mogę się doczekać :) Jutro też pan nam dokończy szafę na buty w przedpokoju. Mieszkanie wraca do normy :)
Wczorajsza wizyta u znajomych udana :) wyśmiałam się za wszystkie czasy, potrzebne takie odstresowanie co jakiś czas.

ankieta wypełniona
 
reklama
Aaga- żadnych cięższych prac. Chociaż ostatnio i tak mocno się oszczędzałam, bo na ostatniej wizycie już miałam skróconą. Mój R zakazał mi nawet obiadu gotować. A ja nie cierpię leżeć i nic nie robić
 
Do góry